Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

ZVERIMA PLzeň - varuji

ZVERIMA PLzeň - varuji

Příspěvekod Cayro » 20 říj 2009 18:22

Varuji všechny, hlavně Plzeňské, před zverimexem ZVERIMA v Husově ulici. Dříve suprový zverimex změnil majitele - nebyla jsem tam asi půl roku, tak nevím, kdy přesně - a v současné době je to hororový krám.
Péče o zvířátka je na otřesné úrovni. Krom špinavých akvárií a nečištěných voliérek pro ptáky jsem tam dneska našla fakt šokující věc - asi 20 potkaních miminek, která mohla být tak necelé 3 týdny stará - sotva měla otevřená očička a velikost tak 3 - 4 cm - odstavených od maminky a krmených pouze ráno piškotem namočeným v mléce. Jinak byla v kleci mistička s evidentně a logicky netknutým zrním a špinavou vodou. A prodavačka (majitelka?) sebevědomá a arogantní kráva (promiňte, ale jiný výraz se na ní nehodí), která ani neměla chuť a snahu si o zvířatech něco zjistit. O její vzdělanosti a znalostech snad svědčí to, že potkánci byli umístěni v akvárku s dvěma džungarskými křečky a ona osoba s bohorovným klidem na mou šokovanou otázku, jestli opravdu krmí ty maličké jen jednou denně odpověděla, že jim to stačí, že si to přece nasyslují do kapsiček a pak si to sní...
Naposledy upravil Cayro dne 21 říj 2009 11:17, celkově upraveno 1
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Re: ZVERIMA PLzeň - varuji

Příspěvekod maťa » 14 bře 2011 14:52

Cayro,taky mám s tímhle zverimexem zkušenost a musím s tebou zcela souhlasit.Byla jsem tam cca před rokem.Dříve to tam bylo moc pěkný,zvířátka v dobrém stavu,super ceny,ale pak jsem tam šla pro rybičky.Ty ceny za ty rybičky! Tak o polovinu dražší než v jiných zverimexech v Plzni! :shock: :roll: A hlavně tam bylo zatuchlo,bylo poznat že moc často nečistí ty klece a o zvířatech ví prd.A ty akvárka s hnusnou vodou,škoda mluvit. :grc: Vzala jsem chudáky rybičky a šla.Už se tam fakt nikdy nevrátím. :dozey:
maťa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver,Oscar,Oggie

Příspěvekod Earl » 29 dub 2011 14:26

Dřív to tam byla super, když jsem byla mladší, kupovali jsme tam s bráchou králíčka! ;)
Earl
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Pepinie » 29 dub 2011 18:49

ježiš...tak to mě teda pořádně vyděsilo...ženská by si zasloužila po hubě...a majitel taky...
Všechno moje štěstí běhá na čtyřech nožkách! (a to největší běhá na dvou:)
Obrázek
http://mures-noble.cz
Pepinie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: všechny moje myšátka najdete na www.mures-noble.wz.cz
Chovatelská stanice: Mures Noble

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami