Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

www.umlsnehokocoura.cz (drive ferplast.vltava2000.cz)

Re: E-shop ferplastpotreby.cz

Příspěvekod nevi » 01 črc 2009 13:47

Už z několika zdrojů jsem se dozvěděla, že Plaček spoutu věcí momentálně nemá a oni na skladě taky ne a celou dobu čekají, až to bude. Mně teda oznámili, že už pro mě mají balík k vyzvednutí, byla toho ani ne polovina a ostatní prý bude za měsíc... :? no a nakonec není...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod eva.jingle » 01 črc 2009 18:51

..tak mě se dosud také nikdo neozval..docela propadák :roll: .Ten Tierwohl jsem nakonec koupila ve Zvěrokruhu.
Vůbec netuším,jestli to hodlají někdy poslat... :dozey:...a jestli má smysl rušit objednávku-protože jestli reagují takhle "rychle" ,tak by mi ten další Tierwohl mohl teoreticky dorazit akorát-až budu mít ten balík ze Zvěrokruhu spotřebovaný :twisted:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Kimik » 02 črc 2009 10:19

Já jsem tam vloni několikrát nakupovala a všechno bylo perfektní. Teď asi před měsícem a půl jsem si tam něco objednala, že si to vyzvednu a čekám. Po 14 dnech jsem jim psala, jak to vypadá, dozvěděla jsem se, že některé zboží není a budou vědět během pár dní, jestli bude. Tak čekám další skoro tři týdny a nakonec jsem nakoupila jinde. Nejvtipnější ovšem bylo, že mi po těch třech týdnech od nich přišel mail, že se jim u mojí objednávky objevuje "nevyexpedováno" a jestli jsem si ji už vyzvedla nebo ne. Tak jsem jim napsala, že objednávku ruším a od ferplastu.cz už nikdy více!
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Kometa » 15 črc 2009 19:11

Zprávy z Ferplastpotřeb- tak jsem dneska v prodejně hodila řeč na téma "nespokojenost chovatelů s jejich službama" a pán se tvářil, že na zákazníky nekašle úmyslně, tak uvidíme, jestli se polepší ;) Vzhledem k tomu, jak mam ten obchod blízko a jaké má ceny (troufám si tvrdit, že nejnižší v Praze a okolí) tak tam budu nakupovat dál, jen vždy trošku s časovým předstihem :lol:

Taky jsem se před panem majitelem prokecla, že ho tady pomlouváme, takže už tu není bezpečno :lol:

Tvářil se, jakože kdybychom něco chtěli objednat, co nemá v nabídce, že není problém. Tak jsem hned zmínila Velasky. Ale otázkou je, jestli by se mu vyplatily, jestli byste si tam pro ně jezdily, protože já ho se svými dvěmi kily nevytrhnu, že.

A přibyly mu v nabídce krmiva od JSFarm.. nebo tak nějak, který vypadaj docela dobře. Jsou to směsi zrní a granulek s masem. Ale já propadla kompletním granulím, takže jsem odešla s Duo rat od Prestige, rozvažovaná kilovka za 55. A taky s tyčinkama pro hlodavce jako s pozorností podniku :wohow: Se mi to moje kverulantství ještě vyplatí :lol:
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

www.umlsnehokocoura.cz (drive ferplast.vltava2000.cz)

Příspěvekod Terez » 25 srp 2009 21:58

Tak jak už jsem koukala, tenhle obchůdek znáte... :whistle: ale i tak myslím, že si zaslouží své vlastní téma. Kocouřáci měli kamenný obchod hned naproti našemu paneláku, ale nedávno se po nich slehla zem ( už vím, že se odstěhovali někam na Nuselák myslím), až na výstavě v Toulcově Dvoře jsem je zas potkala, pamatovali si ( myslím, že jsou manželé) mě i s přítelem- chodili jsme tam nakupovat dost pravidelně, páč jak už jsem psala, měli jsme obchůdek hnedle u baráku a hlavně cenami jsou více než přízníví, doporučuju všem! :whistle: v internetovém obchůdku se furt nějak rozjíždí, nemají tam extra moc zboží, ale i to co mají je relativně levnější než ve většině zveráků( jen tak namátkově X-tra vital 500 g 72 kč,-, Prestige rat complete 500 g 79,-, Prestige rat 800 g 93,-, Furetka plus 3330 ( u té se ale přiznávám, že absolutně netuším, jak se pohybuje cena :oops: ) a dropsíky kolem 25 kč... Nevím přesně, ale snad i mají rozvoz po Praze zdarma, rozhodně si zaslouží juknout :up:

spojene 2 temy o rovnakom obchode - sharkie
Terez
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: CIPÍSEK von Zverrrimex Stížkov: D, stst standard, black, solid
KARNEVAL z CHS Algernon: D, srst standard, russian blue burmese, self

Za Duhovým mostem:
Kryštůfek z CHS Utahraptor: D, srst standard, mocha, solid
Rozárka: D, srst standard, americká modrá,solid
Barnabášek ( Bonitas) z Hůrky:D, velveteen, black, varieberk

Re: www.umlsnehokocoura.cz (drive ferplast.vltava2000.cz)

Příspěvekod Sharkie » 05 úno 2010 19:09

objednavali ste niekto u nich po zmene mena? polepsili sa aspon trochu? mam u nich objednavku (z 26.1. a vsetko skladom), vraj je pripravena k expedicii, ale kedy mi ju dovezu som sa zase nedozvedela, takze cakam a po vikende im budem volat.. zatial ma teda nejak nepresvedcili :?
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod dredata_zizalka » 05 úno 2010 20:04

sharkie,

já tam koukala asi před týdnem a měli ohlášení zavření obchodu do konce ledna.... ted mají na stránkách taky novinky a možná stojí za to se tam zítra dojet podívat.

Píšou tam:

Dobrý den,jelikož nastala špatná doba i pro nás-a nestačíme objednané zboží v čas zasílat či předávat je pro vás připravena akce která bude trvat tři dny od 4.2.2010.-6.2.2010. Výprodej zbožího na prodejně Nuselská 86,Praha 4.otevřeno od 10:00-18:00.V sobotu bude otevřeno od 12:00-15:00.
Při nákupu do 300kč-bude sleva 50kč
500kč-100kč
1000kč-200kč
Děkujeme a těšíme se na vaši návštěvu-Mlsný kocour

nepojedete tam někdo???? já bych měla případně prosbičku :whistle:
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kimik » 05 úno 2010 21:09

Já tam nakupovala na podzim s osobním odběrem, ale bohužel se přestěhovali na tak blbé místo, že se tam nedá zaparkovat (přímo před prodejnou je zastávka tramvaje, takže ani na chvíli) a když bych chtěla třeba 20 kilo zrní, tak prostě nemám šanci to odnést. Takže to je docela špatná zpráva, přitom tam prodávala moc příjemná paní, ukázala mi všechny novinky v sortimentu, dokonce dala nějaký vzorek zdarma, ukázala zvířátka, co tam má a slíbila množstevní slevy. Ale prostě bez toho parkování je to na nic :(
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod paleckova » 24 úno 2010 10:53

Na jejich webu jsem si objednala zboží již 20.1.2010,dosud mi nebylo dodáno a ani mi nikdo neodepsal na několik dotazových emailů. Dnes jsem se na jejich web už nedostala.Když jsem tam byla naposled začátkem února,tak tam měli oznámení,že z technických důvodů budou objednávky vyřizovat až po 16.2.
Asi není moc spolehnutí na tuto firmu.Nevím jak vy.ale u nich si už objednávat nebudu,hlavně né potravu,kterou si pak nakonec musím,pro její nedodání,kupovat jinde.
Přeji více spolehlivějších dodavatelů.
Katka
paleckova
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nicodemuss=Nico,Orcuss=Orco

Příspěvekod Sharkie » 24 úno 2010 11:00

mne sa nakoniec nejak dovolali cez vikend s otazkou, ci mi bol uz tovar dodany.. ocividne proste maju stale nejake problemy a ked nakoniec dosli, tak som im este musela ukazovat vytlacenu info z ich webu, pretoze ani nevedeli, ze slubuju dopravu zadarmo.. pride mi, ze ta firma to cele nejak neustala, zmena nazvu bol asi tah skusit nalakat novych zakaznikov, ktori mali blbe spravy na stary nazov.. no a teraz ten rozpredaj tovaru, aspon nejake dovybavenie starych zakazok a nasledne umretie webu asi skor znamena, ze to uz tak nejak zabalili.. ale mozno nas este nakoniec prekvapia :whistle:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod nevi » 18 čer 2010 01:38

Tak jsem u nich zkusila objednat... většina těch věcí je skladem, jeden kus do 14 dnů, objednala jsem si o víkendu to s rozvozem. Zatím se nikdo neozval...
nevi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Sharkie » 18 čer 2010 06:37

mam u nich zrovna tiez objednane a zatial ziadna reakcia
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Luczinda » 20 čer 2010 20:24

fíííha.. jsem netušila, že bude tolik negativních ohlasů.. :shock: no já tam neojdnávala nic.. naštěstí.. :? , ale byli na výstavě v Bochově a docela příjemnej pán tam byl.. :smi: a to jsem dneska chtěla udělat menší objednávku.. no ještě, že jsem ji neudělala.. :lol: radši jsem objednala od majdy.. :loveit:
Obrázek
Potkaní gang - Kosí bratři Jasmínek s Vilíkem, kudrnáč Fousek, šampión Sajmonek, strašpytel Leslie, Střelené mimino Theodor alias žabák, "spiderman" Eliot, bratři - kanálníček Salomon a černoušek Sjurd, benjamínek Casper ♥

Za duhovým mostem - nejvěrnější kamarádi Vendelínek, (Mandarin's) Jurášek, Oliver Iletis, Kulíšek Iletis, Púík Iletis ♥
Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Vilík (Jiglypuff) od Krisicy ♥
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

za duhovým mostem :'( :
† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod Sharkie » 20 čer 2010 20:32

ja mam len pocit, ze to stale nejak nezvladaju casovo a organizacne :roll:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod nevi » 25 čer 2010 00:04

Tak po deseti dnech se ozvali s tím, že část objednaného zboží je nedostupná, ale v době, kdy jsem to objednávala, měli vše na webu uvedeno jako "skladem" a jednu věc "do 14 dnů". O době dodání objednávky zatím nepadlo ani slovo...
nevi
Moderátor
Moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami