Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

www.umlsnehokocoura.cz (drive ferplast.vltava2000.cz)

E-shop ferplastpotreby.cz

Příspěvekod smokie » 30 srp 2008 11:20

Neznate nekdo tenhle obchod? Nasla sem tam par velkych pytlu krmiv za peknou cenu, i dovoz vypada dobre, ale nikdo je nezna, takze o nich vubec nic nevim.

Diky
smokie
Růžovka
Růžovka
Potkani: Princezna, Bourka UTAHRAPTOR, Montyno BERIS, Atreyu a Almond BLACK DIAMOND, Homer a Hagrid odADUSH, Brutus MOMINS OF OPATOV, Autobus CACAO, LMG´s Marina a Sirius od Andy
Chovatelská stanice: nechovam chran buh

Re: E-shop ferplastpotreby.cz

Příspěvekod nevi » 08 pro 2008 20:11

Nedávno jsme s Kačinkou odtamtud objednávaly krmiva. Vyzvedávala jsem to osobně, provozují to totiž stejní lidé jako ferplast.vltava2000.cz a vím, že občas mívají zpoždění s dodávkou zboží a navíc mají provozovnu na Chodově, což mám kousek.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod dredata_zizalka » 09 pro 2008 17:35

jojo, tuhle mi povídali že od nového roku budou mít balení kukuřice těch 20litrů (nebo jakých to je vlastně jednotek). Docela se těším na cenu
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Nergita » 13 pro 2008 23:00

No, zarazilo mě, že tam nic nepíší k dopravě a obchodním podmínkám, dále, i když jsem se tam zaregistrovala, nikde jsem nevyplňovala heslo a tudíž se pak nemohu přihlásit.
Jinak ty 25-ti kg pytle směsi se mi moc líbí.
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Nergita » 13 pro 2008 23:41

Tak k tomu heslu - přišlo mi mailem vybrané heslo od nich :up:
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Kometa » 04 dub 2009 15:42

Objednala jsem si na ferplast.vltava nové dno ke kleci a přišel mi email o přijetí objednávky. Pošlou mi ještě email, že si pro to můžu přijet (zvolila jsem že si to vyzvednu osobně)? Nic takového tam nepíšou, tak jsem z toho trošku neujistá.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod dredata_zizalka » 12 dub 2009 15:12

jsme byla v pátek ve ferplastu, tak nejen, že mají změněnou otevírací dobu a na netu nic nemají (hlavně, že si to ještě před odjezdem kontroluju), navíc otevírají novou prodejnu někde v nuslích, což taky nidken nemají napsané a všechny dropsy tam odvezly, těšila jsem se jak dobře nakoupím a oni tam mali jediný pytlík dropsů ještě té jiné značky než kupuju. Prej to šéf asi všechno odvezl tam... :x

edit: tak už vím kde mají tu druhou prodejnu Nuselská 86
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kometa » 21 dub 2009 15:16

Tak vám poreferuju, já se má moje plastová story. Před více 2 týdny jsem si objednala náhradní dno na ferplast.vltava.cz, přišel mi email potvrzující objednávku a jinak nic. Tak jsem je už dneska začala uhánět a zavolali mi na zmeškaný hovor z5. No a dno prý je na cestě z Itálie, dorazí za týden. Ale pani mi nabídla, že když by mi to nevadilo, může mi za polovic prodat vydruhnuté použité :) Což mi pochopitelně nevadí. Tak jen moc moc doufám, aby to skutečně na tu moji klec pasovalo :?
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Sharkie » 19 čer 2009 18:35

Kometa píše:Objednala jsem si na ferplast.vltava nové dno ke kleci a přišel mi email o přijetí objednávky. Pošlou mi ještě email, že si pro to můžu přijet (zvolila jsem že si to vyzvednu osobně)? Nic takového tam nepíšou, tak jsem z toho trošku neujistá.

som na tom rovnako.. pred tyzdnom objednavka, jeden potvrdzujuci mail, odvtedy len stav na webe, ze sa to vybavuje.. ale mali pri veciach dodanie 3-10 dni, tak si este pockam a ked tak im v pondelok zavolam... vybrala som si dovoz domov, tak uvidime, kedy to zvladnu :roll:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod eva.jingle » 19 čer 2009 19:07

Sharkie,já také čekám už 14 dní-telefon hluchý,nebo to nikdo nebral,po dvou mejlech mi napsali,že je na 14dní zavřený nějaký sklad,nebo co,takže se dodávka zpozdí..a prý se mi ozve nějaká paní,ale zatím nic :roll: ,takže jsem si teď byla nakoupit ve zveru....
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Kometa » 19 čer 2009 19:35

Objednala jsem si tam 13,5kg pytel krmení pro psy a už měsíc nic. Když jsem je uhnala na telefonu, pán mi řekl, že ho shání a že se mi nějaká pani ozve, jak jsou na tom. Neozvala se.

Na druhou stranu jsem tam už kupovala nějaký krmení pro potkany, náhradní dno ke kleci a piliny (ale ty si chci vyzvednout až s těma granulema) - a to bylo vše ok.
Takže asi záleží, jak je daná věc dostupná.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod eva.jingle » 19 čer 2009 19:39

.. no mě spíš naštvali,že nejsou schopní napsat mejl,že se dodávka zdrží a místo toho je musím nahánět,abych se dozvěděla,že to co potřebuju,dostanu tak za měsíc :dozey:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Sharkie » 01 črc 2009 12:09

tak na mail stale nereaguju, chcela som im dnes volat, kedze som uz zase v Prahe a riadne im vynadat, ale som bez telefonu :wallb: jak ich mam dokopat k tomu, aby mi to konecne doviezli? alebo aspon dali vediet, ze nedovezu? :evil:

o 12 dni to bude mesiac od objednavky :pich: :guns:

edit: kaslem na nich, napisala som im ze rusim objednavku.. som zvedava, ci sa ozvu aspon teraz :dozey:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Sharkie » 01 črc 2009 13:17

taaakze.. telefon sice nic neukazuje, ale dovolali sa mi nan :roflcry: volal mi prave pan co ma "na starosti Prahu", vraj mam pravdu, ze nestihaju a maju v tom bordel, preto nereaguju.. tak :censored: nech niekoho prijmu nie? :wallb: kazdopadne objednavku som nechala zrusenu a od nich uz nikdy viac :evil:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod Kometa » 01 črc 2009 13:32

Já si od nich objednala psí granule Acana light před víc jak měsícem a nic. Před 2 týdny říkali, že je nemůžou sehnat a že se mi ozvou a taky nic.
Tak teď nevím, jestli je objednat jinde - všude je maj totiž o skoro 2 stovky dráž a nebo za podobnou cenu, ale daleko :|
Kometa
Superpotkan
Superpotkan

Další

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami