Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

zoohit.cz

zoohit.cz

Příspěvekod kofola » 18 čer 2009 15:32

Snad si este pamatate, ako som vlani kupovala chalanom super klietku z Nemecka za skvelu cenu. Ten eshop uz ma pobocku aj v CR, a maju v ponuke aj moju klietku. :-) http://www.zoohit.cz/shop/18998/19077/1 ... 096/146163

Co sa hlodavcov tyka, este tam toho vela nie je, ale postupne doplnaju sortiment...Nevyhodou je, ze sa da zatial platit len kreditnou kartou, neda sa platit na dobierku alebo tak. Ale aj to bude, casom.
kofola
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jordannus Mouseville
Chloramphenicol Womi´s rats
Zajac Iletis

Re: zoohit.cz

Příspěvekod Kimik » 18 čer 2009 15:56

Jé, to je pobočka Zooplus.de, z toho objednávám a jsem s ním maximálně spokojená. Doufám, že tam brzy přidají i nějaké to krmení. Jenom když si to nechali překládat, tak si mohli zjistit, že to domácí zvířátko, co má dlouhý holý ocas, čtyři nohy, roztomilý čumáček a je strašně inteligentní, není krysa ale potkan. Určitě by to obchodu dodalo na důvěryhodnosti.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod kofola » 18 čer 2009 16:30

Kimik ja som tiez objednavala zo zooplus.de :-)

A krysy...no ja som si to tiez vsimla, ale uprimne povedane, malo beznych ludi berie potkana a krysu ako dva rozne druhy, no :-D

Inak som milo prekvapena z ich cien, obavala som sa, ze sa na tom budu xciet nabalit. Ale asi kedze je to jedna z pobociek, musia si drzat ceny. Ony su cca rovnake po celej Europe. :-)
kofola
Superpotkan
Superpotkan
Zajac Iletis

Příspěvekod Ajka » 19 čer 2009 13:36

kofola: Teďka jsem to téma tu chtěla založit :lol:

Takže včera jsem si objednala ze zoohitu klícku Tommy 102 T3 (díky kofi za trpělivost a rady u objednávky :D).. Zírala jsem jak rychle mi včera poslali e-mail, že objednávka je zpracována a hned na to další, že už je klec předána DHLku (to je dopravní společnost).. Dneska mi došel e-mail, že mám klec na cestě a je skvělé, že mohu sledovat pomocí netu kde se zrovna klec nachází (můžete kouknout jak mi klec cestuje: http://nolp.dhl.de/nextt-online-public/ ... 7941312756 :D).. Fakt zírám jak je to rychlé.. Pak sem napíšu kdy to došlo a v jakém stavu atd.. ;) Je to fakt skvělý obchod! Snad mi klecička přijde vpořádku..
Oficiální CHS laboratorních potkanů Mandarin´s
http://www.mandarins.wz.cz
Ajka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: HOLKY: Arwen z Reefu, Jedi od Adélky, LMG´s Gerlinda, Jenny´s Loco, Jenny´s Relajado, Snow Flake fon Niederland, Mandarin´s Hope
KLUCI: Xius von Edrimea, Mandarin´s Hippie, Marf fon Niederland, Finn fon Niederland, Whiskey fon Niederland, Milky Way fon Niederland, Husky fon Niederland, Toffe fon Niederland
Chovatelská stanice: Mandarin´s

Příspěvekod kofola » 19 čer 2009 14:15

Ajka nemas za co. :-) Som rada, ze aj oni si drzia stabnu kulturu a vybavuju vsetko rovnako rychlo ako Nemci alebo Belgicania. :-)
kofola
Superpotkan
Superpotkan
Zajac Iletis

Příspěvekod Ajka » 26 čer 2009 14:37

Takže od 25.6 18:00 mám klícku doma.. Vážila 37 kg :shock: Sme ji s taťkou táhli a byla to pěkná fuška :roll: Skládala jsem ji asi cca 3 hoďky a pořádně jsem se u toho navztekala, páč ten návod nestojí za nic.. Tak sem to skládala nějak logicky :roflcry: Klícka mi přišla skoro vpořádku až na poškozený roh spodního dna.. Bojím se, že to moc dlouho nevydrží, je to pěkně nakřáplý a ta zátěž na tom, no nevím, ale zatím to drží.. O víkendu sem hodím fota..
Ajka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: HOLKY: Arwen z Reefu, Jedi od Adélky, LMG´s Gerlinda, Jenny´s Loco, Jenny´s Relajado, Snow Flake fon Niederland, Mandarin´s Hope
KLUCI: Xius von Edrimea, Mandarin´s Hippie, Marf fon Niederland, Finn fon Niederland, Whiskey fon Niederland, Milky Way fon Niederland, Husky fon Niederland, Toffe fon Niederland

Příspěvekod Jeane » 09 črc 2009 12:38

Ta nabídka mě taky zaujala a mají tam slevu 10% pro nové zákazníky, takže ty klece vyjdou ještě levněji, já jen váhám, nemám o nich žádné reference.
Návrat k přírodě je blbost. Příroda nás nechce ani vidět. Právě proto vytvořila města - aby nás udržela od sebe co možná nejdál. M. Moore
Jeane
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Ajka » 09 črc 2009 14:04

Jsou super.. Mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.. Klec mi došla poškozená a oni mi hned objednali nové dno, takže teď už jen čekám až k nim to nové dno dojde a pak mi ho pošlou.. Také mi z účtu strhli o něco větší částku (já si toho ani nevšimla :oops: ).. Strhli mi 3800 a mělo to být 3500 myslím.. Ale hned mi psali, že se omlouvají a hned mi ty peníze pošlou z5 :)
Ajka
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod amalka_sneckova » 24 črc 2009 10:23

Neví někdo, jak rychle to putuje? Snažila jsem se to vypočítat, ale potřebovala bych to trochu přesněji (asi bude záviset na tom odkud kam to půjde...). Kdybych si teď objednala klec, přijde mi tak v úterý? V pondělí totiž nejsem celý den doma :cry:
amalka_sneckova
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje holčičky:
Hermiona
ČERTIČKY:
Marlenka, Madlenka, Májinka, Heddwyn
PYŽAMÁCI:
Cácorka od Craftyrat, Hopsinka od Craftyrat
HARPYJE:
Lalita, Laleh, Jasmine Ella, Kelsie Lili
CHLAPEČCI:
Naraelek - Shareeně od Kawiho, Krýšin Butterfly, Womin Krteček, Honey, Fairytale , Giggle Pinkie de la Ferdie, Funny Mouthie de la Bertie, Nosy Tomino O5 de la Doyle , Sweety Cristopher Supportík de la Desi
Za DUHOVÝM MOSTEM v našich srdcích už stále:
Cipísek von Zveráč * 20.8.2009 + 29.6.2010
Amálka Hadrářka von Zveráč *14.2.2009 + 21.1.2011 - Amálko, NIKDY nezapomenu a moc se ti omlouvám....
Hašlerka, Hanako, Heather, Heidy, Vanilka, Vločka, Risselle alias Chi-chi, Poměnka
http://charmingrats.webnode.cz
Chovatelská stanice: Charmingrats

Příspěvekod Ajka » 05 srp 2009 13:15

do týdne by to mělo být doma ;) To cestuje z Německa..
Ajka
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Ajka » 05 srp 2009 13:15

Lidičky, kde chce teďka udělat velký nákup pro potkyše či jiné zvířátka, tak pozorně čtěte..

Mám účet na zoohit.cz a je tam taková akce pošli příteli kupon a částkou 125 Kč.. Takže kdo by měl zájem nakoupit v zoohitu za minimálně 999 Kč a hodil by se mu kupon na 125 Kč, tak se mi ozvěte a já vám ho mohu poslat :smi:

Jinak zoohit je opravdu skvělý obchod, jsou tam velmi milí, rádi poradí - mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti! Mají dobrý sortiment, který se bude samo ještě rozšiřovat a dobré ceny! Kdo si tam něco nakoupí, tak za každých 25 Kč dostane 1 zoohit bod a pak si může vybrat prémii (podle vlastního výběru) úplně zadarmo!! + další skvělé akce

Např. skvělá akce pro kočičky:
http://www.zoohit.cz/shop/kocky/granule/smilla
Ajka
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Jeane » 19 srp 2009 15:02

Vracím se k tématu, objednala jsem klec, podestýlku a hamak, přišlo to super, tak jak píšou poslali ještě ten den a do dvou dnů jsem klec měla doma, sleva byla větší než psali, odečetli mi ještě 5% kromě 10% pro nové zákazníky a ještě jsem neplatila poštovné. Čili všechno vyšlo levněji než kdybych objednala jen klec a to ji mají nejlevnější na českém netu.
Návrat k přírodě je blbost. Příroda nás nechce ani vidět. Právě proto vytvořila města - aby nás udržela od sebe co možná nejdál. M. Moore
Jeane
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Kometa » 01 zář 2009 11:46

Info pro všechny zainteresované - objednávka právě dorazila, snad je tam všechno, až mi to strhnou z účtu tak to spočítám a písnu a pak se nějak individuálně domluvíme.

P.S. k doručovacím praktikám zoohitu - nijak mě nevarovali, netelefonovali a dovezli zásilku v půl jedný - takže vy co přes den pracujete, bacha na ně.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Re: klece Furet Tower a XL

Příspěvekod Moni » 07 zář 2009 12:16

Tak jsem dneska koukala na stránky zoohitu kvůli objednání klece ale bdue v tom asi háček, páč berou jen kreditky Mastercard,Visa,Diners a ani jednu z těchto typů nevlastním..holky jak jste platily vy? :(
Moni
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Placka, Kšanda, Umbelina, Užofka, Jasmínka
Vzpomínáme:
Prašivka, Apriali, Gamma, Bleška, Kaňka, Brionne, Chiara

Re: klece Furet Tower a XL

Příspěvekod Kometa » 07 zář 2009 12:27

Platila jsem Visou, mam ji ke kontu ČSOB student zdarma. Ale jsem z toho taková nesvá, protože tam člověk napíše všechny info potřebné k převodu peněz (3 údaje z karty) a kdyby to třeba někdo heknul, tak mě může o všechno všecičko obrat. Což mě teda zatím netrápí, páč tam mam kulový, ale časem předpokládám, že budu mít víc peněz.
Co máš za kartu?

Prý jednají o vytvoření účtu v českých korunách, ale nevím, v jakém časovém horizontu ho můžem očekávat.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Další

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami