Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

faunička.com

faunička.com

Příspěvekod dredata_zizalka » 12 dub 2009 15:51

objevila jsem (dle mě nový) eshop s chovatelskýma potřebama, paní je očividně z Babic u Říčan. A těší mě, že má docela široký výběr dropsů! Byť mi přijde, že některé ceny má fakt dost rozdílné (špenátky za 15kč, jiné za 22? pomalu s opačnou gramáží), ve výsledku z toho může vylézt slušná cena.
nejspíš paní vyzkouším jak se osvědčí a pak bych případně mohla uděla velkou objednávku před srazem, zboží u paní vyzvednout a na sraz přivézt...

náhodou, s ním někdo zkušenosti nemáte?? :smi:
http://www.faunicka.com/shop/
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Re: faunička.com

Příspěvekod dredata_zizalka » 16 dub 2009 08:12

tak jsem udělala u paní objednávku, dostala jsem krabici plnou dropsů. Takže naše vybavení vypadá nějak takhle
Obrázek

byla jsem s ní dohodná, že si k ní zajedu (je to vedlejší vesnička u říčan), no a paní mi pak psala, že pojede kolem a že mi to klidně přiveze. Jelikož se mi protáhla oprava auta, tak jsem souhlasila. Paní přijela večer, všechno proběhlo supr, dostala jsem i mističku od trixi, kterou ještě nevím jak využiji, ale něco pro ní vymyslím. Ale když do ní dám rýži, tak mi to žofka celé odnese do hamaku :roflcry: . Jinak ty špenátky na obrázku stály 15kč!. Říkala jsem paní, že má úžasný výběr a ona že tam ještě nemá všechno!

takže kdyby měl někdo zájem, jak už jsem psala, můžeme udělat objednávku před srazem :up: . Což se samozřejmě neváže jen potkaní věci, ale ceny ostatních věcí jsem nezkoumala.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Re: faunička.com

Příspěvekod dredata_zizalka » 07 kvě 2009 17:35

koukám, že si tu píšu sama :roflcry:
nicméně jsem právě odbržela novou objednávku od paní, koupila jsem si 2 šroubovací mističky, za supr cenu. Paní je má tedy v sekci pro exotické ptactvo, ale jsou to ty samé co mají obchodě a navíc jsou opravdu o dost levnější :up:

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami