Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Zverimexy

Re: Černá listina

Příspěvekod Alweira » 25 bře 2010 09:36

Nevím, jestli to sem úplně patří, kdyžtak předem děkuji za přesunutí :oops: :oops:

Nedávno jsem byla po delší dobš v Pet Centru v Průhonicích, no hrůza, :grc: smrad jak ve strým hradu, podestýlky hotovej humus, zvířata (myši) nemocný, dokonce, i navzájem pokousaný, k jídlu úplně hnusný, plesnivý ředkvičky, o těch chudácích koťatech ve špinavým akvárku ani nemluvě. No a zhruba za měsíc přišla odpověď - žádné pochybení, vše v pořádku!!! No věřili byste tomu??? :x:
Alweira
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Rupert of Rattery (*16.2.2010)

moje zlatíčka ze zverimexu čekají na druhém břehu: Alfrédek (♣2,3), Richard (♣2,5), Agátka (♣2,6) a Beátka(♣2,5), Xsichtíček of Rat4U (*3.2.2010- ♣23.7.2010)

Re: Zverimexy

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 10 dub 2011 17:20

Ve Zvěrokruhu začali prodávat Supreme krmivo, mají Reggie rat a Selective. Od 15. - 30.4. mají akci, kup nad 1 kg a dostaneš plyšáka. :lol:
Obrázek
http://www.zverokruh-shop.cz/?class=2
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 16 dub 2011 15:12

Tak jsem byla dneska ve Zvěrokruhu, abych okoukla krmiva a nakoupila ho klukům s tím, že dostanu toho plyšáka. :oops: :lol:
U nás v České Lípě (Interspar) výběr Supremu asi takovej...Silence 350g za 80Kč a Reggie Rat 850g za 109Kč (akce 90Kč), větší prý mít nebudou, což se mi teda brutál nevyplatí kupovat to po malejch.
Koupila jsem ale dvě balení malýho Reggieho, baba byla protivná, dělala ze sebe, že je nesmírně akční a nic není problém, ale všechno bylo naopak :? , nic mi nedala, jen leták na kterém byla tahle akce! Šla jsem pryč celá rozzuřená. Ale vrátila jsem se a chtěla plyšáka, pač jsem si to přečetla na tom letáku...že. Jenže se mě snažila přesvědčit, že je to akce jen na kilová balení, načež jsem jí klidně vysvětlila, že žádné kilové neexistuje, jen 850g a 2,5kg a řada science 350g a 2kg. A ona furt, že kilovka přijde v pondělí, tak jí to zopakuju a řikám "Takže to mi chcete říct, že tahle akce je vlastně neplatná a naoko?" Asi 10 minut jsem s ní diskutovala než jsem jí přesvědčila, že fakt žádný 1 kilo není. :roll: Pak začla, že teda mám pravdu a že mi to mohla dát, ale neví jak to udělá. Asi čekala, že řeknu ať to nechá být. Prdlajz! Stála jsem a čekala. Tak mi dala na výběr, kterýho teda chci. :roll:
Ve mě to hrozně vřelo. Ona tam už totiž není paní, co tam byla dřív a se kterou to tam bylo domácký a k popovídáníhodný, ale tahle pani. Kdo tam byl a ví, tak Zvěrokruh je ve Sparu celej předělanej, nic moc tam nemají a snad to ještě víc zdražili. Zvířata mají sice čisto, ale pusto. Jsem tam doteď chodila celkem ráda, teď už mě tam neuviděj.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod PxNxDx » 17 dub 2011 14:53

ale plyšáčka máš :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 17 dub 2011 15:00

Mám. Ono to vypadá, že jsem hysterčila kvůli blbýmu plyšáku, ale mě už pak nešlo ani o toho plyšáka jako o spravedlnost. Na tý paní šlo totiž vidět, že všechno řeší lží a myslí si, že když to bude dělat i na mě zbaví se mě a já vypadnu. :roll: Upozorňuju na ní. :smi:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod PxNxDx » 17 dub 2011 15:07

Jo jasně, já jen abych z toho vypravování postřehla správně ten konec... jestli bylo spravedlnosti za dosti učiněno nebo ne :smi:
Jinak naprosto Tě chápu, já bych se taky vrátila a hájila svá práva :twisted:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 17 dub 2011 15:17

Bylo, Pxí, bylo. :twisted: A křeček si trůní na čestném místě. :lol:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod maťa » 24 dub 2011 14:22

Tak to já nakoupila normálně reggie krmiva a něco pro psy,a kdyby mi na to ve zvěrokruhu neupozornily že mam dostat plyšáka tak si jdu bez něj. :lol: Takovej pěknej zajda. :) Každopádně zvěrokruh se zhoršil,hlavně v cenách.
maťa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver,Oscar,Oggie

Příspěvekod Earl » 28 dub 2011 21:27

Musím se připojit k pochvalám na zverimex v Galerii Dvořák v Plzni. Nevím jak se to tam jmenuje, ale potkánci a i ostatn zvířata se mají vcelku dobře. :smi:
Zrovna teď měli březí samičku a tak ze de na den byla zvířátka z vedlejšího akvária pryč, do tohoto akvária byla přesunuta samice s mláďaty a v "potkaním akvárku" bylo asi o polovinu méně potkanů... Nevím kam je dali, neptala jsem se. Jinak potkyši tam mají přístup k jídlu, píti a tu a tam se jim tam válí i nějaké to jablíčko na přilepšení. Věci mají trochu předražené, ale jinak fajn. :up:
Earl
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod maťa » 28 dub 2011 21:38

Jojo,tu oddělenou samičku s mláďaty jsem viděla. :) Myslim že je to ZooMagic,já mám odtamtud Zipíka. :) :up:
maťa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Oliver,Oscar,Oggie

Příspěvekod Earl » 15 kvě 2011 13:49

A ještě chci moc pochválit zverimex naproti olympii v Plzni černicích... Nevím jak se to tam jmenuje, je to taky zvěrokruh ale má to název něco jako... Zelený svět?! Ale každopádně chci pochválit jednu paní tam. Bývá tam často, je tam taková blondýnka s brýlemi, moc milá a vždycky poradí. Sama měla dva potkánky takže super! :up:
Earl
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 22 říj 2011 12:02

Ve Zvěrokruhu mají do 31.10. akci 1+1 zdarma na tyčinky od Versele Laga.

Obrázek
http://www.zverokruh-shop.cz/?class=2

A taky zas na ty plyšáky. :oops: :lol:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod TenRats » 07 čer 2012 17:04

Ahoj jestli někdo znáte PetCenter v Pardubicích tak jako sice tam mají krásný potkánky (přivezla sem si samičku který můžou bejt fakt sotva 4 týdny)....mají všechny pohromadě... starý,mladý,samce a samice.... prodavačky jsou teda příjemný jako p***l (pardon) ....potkany berou za ocásky a bojí se jich a ani nevěděla jestli to je holka nebo kluk .... když sem si ji přivezla tak sem zjistila že má víc než krásnej irish znáček (ve tvaru srdce) takže se jmenuje Love...je moc miloučká a sem za ní ráda a že sem ji nemohla nechat samotnou....jeli jsme do Globusu a tam měli 2 fuzzíčky ale přes 3 měsíce starý a kluka a holku.... takže sem holčičku musela vzít okamžitě protože sem se to ní hned zamilovala....samozřejmě prodavačka taky nedokázala rozeznat samečka od samičky... to je fakt strašný... proč tam lezou když o tom nic nevědí??!! :(
TenRats
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod PxNxDx » 08 čer 2012 15:59

tak ne, že bych se zastávala prodavaček, ale většinou berou prostě vyučenou prodavačku. Pak by mělo bejt na zaměstnavateli, aby je proškolil a zaučil. Jak si jako někdo vymyslí, že pozná samici od samce od rybiček, přes želvy, morčata až pro potkany :smi:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Kimik » 08 čer 2012 17:26

Zverimex je obchod jako každej jinej a copak se vám nikdy nestalo, že vám někde prodavačka neporadila, protože se vůbec nevyznala v tom, co prodává? To se jich samozřejmě nezastávám, ale někdy se divím, jak lidi spoléhají na to, že zrovna ve zverimexu by měli prodávat samí odborníci. Záleží to prostě na lidech, někdo prodává, aby se uživil a aby to tam nějak přežil a jinej se třeba snaží vzdělávat, zajímá ho to, chce se něco nového naučit...
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

PředchozíDalší

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami