Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Zverimexy

Re: Zverimexy

Příspěvekod petra » 11 říj 2012 16:48

Edit: Dnes jsem tam byla - krásně čisto :)
Díky Bohu..
Naposledy upravil petra dne 19 říj 2012 17:49, celkově upraveno 1
Čím více miluješ zvířata, tím více jsi člověkem
petra
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Gedžitka, Bibianka,Andělka
Za duhovým mostem: Albínka, Zoe

Příspěvekod chesterfield » 19 říj 2012 05:05

Petruško Ty bys na tyhle obchody měla mít embargo - nwéchodit jinak se utrápíš
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Kimik » 19 říj 2012 08:39

A kde to Pet Centrum je? Co znám u nás Pet Centra, tak jim většinou nemám co vytknout, mívají tam čisto, většinou i dost prostoru (samozřejmě v měřítku zverimexu), jednou jsme prodavače upozornili, že pod miskou se chytil potkan a nemůže ven, hned šel a vysvobodil ho, takže takhle na pohled bych řekla, že jsou mnohem horší zverimexy.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Neony » 13 úno 2013 20:31

Tak dneska jsem se byla podívat v SuperZoo v Olomouci, nahoře u Tesca, jak je Nová Ulice. Strašně příjemně mě překvapili; veliký výběr zvířat, potkani rozdělení podle pohlaví a jako podestýlku měli Asan :shock: . Mají tam ty přepravky (promiňte, nevzpomenu si jak se jmenuijí :oops: ), ale myslím že je má většina lidí tady odsud. Nahoře mají takové ty packy. Všimla jsem si tam i Sputniků: malý 89,- XL 199,-. Potkani vypadali zdravě, měli čistou vodu, mrkvičku, normální krmení...
Neony
Růžovka
Růžovka
Potkani: Sunny a Ziggy

Příspěvekod Neony » 31 bře 2013 16:41

Zverimex Průhonice: Normální výběr krmení, podestýlek, klasický zverimex, dva odrostlejší potkani spinkali v terárku (čistém,díky Bohu). Ale odrovnala mě obsluha: dvě mladší holkiy, zřejmě tam byly na brigádě. Když jsme za nimi přišli s dotazem, jestli krmivem pro křečky můžeme případně krmit potkany, dostalo se nám této odpovědi: ,Noo, potkan je všežravec, takže jako joo...Já mu dávala pizzu, maso, guláš,prostě dojídal po mě oběd vždycky. Taky jsem mu dávala kosti, kořeněný jídla :shock: ...Úplně všecko jed, v životě jsemj mu zrní nekupovala. A dožil se půl roku což je na potkana jako dost.' Tato odpově
ď mě naprosto odrovnala... :dozey:
Btw: měli tam krásný miminka, v úterý si pro ně nejspíš půjdu... :loveit:
Neony
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Slimie » 31 bře 2013 18:28

Já mám potkany vždycky ze zverimexu, vžydcky jsem si je přivezla zdravé, jenom trošku pšíkali po převozu a kvůli novému prostředí. Většinou je kupujeme v PetCenter Globus - Čakovice. Mají tam celkem velké "terárium" a stojí tam asi 59,-. Většinou jsou to standard, ale někdy mají i dumbo. Většinou jsou to docela prckové. Když si je přivezu domů, pár dní se mě bojí, ale pak si na mě pomalu zvykají.
Obrázek
Slimie
Růžovka
Růžovka
Potkani: Niki (Babymi), Terry, Berenika, Jasmína

Příspěvekod Slimie » 31 bře 2013 19:08

tonyla píše:Zverimex Průhonice: Normální výběr krmení, podestýlek, klasický zverimex, dva odrostlejší potkani spinkali v terárku (čistém,díky Bohu). Ale odrovnala mě obsluha: dvě mladší holkiy, zřejmě tam byly na brigádě. Když jsme za nimi přišli s dotazem, jestli krmivem pro křečky můžeme případně krmit potkany, dostalo se nám této odpovědi: ,Noo, potkan je všežravec, takže jako joo...Já mu dávala pizzu, maso, guláš,prostě dojídal po mě oběd vždycky. Taky jsem mu dávala kosti, kořeněný jídla :shock: ...Úplně všecko jed, v životě jsemj mu zrní nekupovala. A dožil se půl roku což je na potkana jako dost.' Tato odpově
ď mě naprosto odrovnala... :dozey:
Btw: měli tam krásný miminka, v úterý si pro ně nejspíš půjdu... :loveit:

A co jste jim na to odpověděla?
Obrázek
Slimie
Růžovka
Růžovka
Potkani: Niki (Babymi), Terry, Berenika, Jasmína

Příspěvekod Neony » 31 bře 2013 19:13

Radši nic, jelikož mi není ani patnáct, a přišlo mi blbý poučovat dospělý... :smi: Teď toho ale začínám litovat :D :whistle:
Neony
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 31 bře 2013 21:56

i kdybys něco odpověděla, tak to nepomůže a nemá to moc smysl...si akortá řeknou ať si káča plká.... :smi: i když kdo ví, to můžeš příště zkusit... ;)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod LubosHa » 28 led 2015 23:42

Já se do klasickýho zverimexu moc nedostanu, protože většinu potřeb objednávám tady http://www.akvamex.cz/, takže nevím, jaký mají podmínky potkani u nás :)
LubosHa
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: Není

Předchozí

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami