Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Klece na zakázku

Klece na zakázku

Příspěvekod amazonka01 » 18 pro 2008 10:41

Mám dotaz,byl by zájem o doma vyráběné klece,dřevěný rám,svařované pletivo 13x13mm,laminátová vana? Rozměry podle vašeho návrhu,cenová kalkulace vychází třeba na klec 70x40x70cm na 900,- ...možné jsou i klece rohové,nebo se zkosenou "střechou",budou skládací,posílané kurýrem. BEZ ZÁLOHY PŘEDEM 8) Zatím sonduji trh,takže není ani vzorek,dodací lhůta tak 14 dní... amazonka01@seznam.cz

Četla jsem historii předchozí podobné aktivity,takže beru zakázku bez zálohy jako svoje riziko,věřím,že nevyzvednutá klec se udá jinde :up:
amazonka01
Růžovka
Růžovka
Potkani: Božka of Zverimex
Champagne of Gremleens
Bethany z Podkroví
Quackery of Navel

Re: Klece na zakázku

Příspěvekod chesterfield » 18 pro 2008 12:17

Amazonko, já bych možná byla zájemce, ale potřebovala bych vědět jak by to s tím pletivem vypadalo, Máš nějako pro sebe dělanou? že by bylo foto?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Re: Klece na zakázku

Příspěvekod amazonka01 » 18 pro 2008 13:57

Fotku nemám,jsem ta pověstná kovářova kobyla,navíc to manžela napadlo včera,když jsem fňukala,že mám doma truhláře a klec si musím kupovat a mít "nevkusnou" sériovku ;)
Ale už se na ní (teda té mé) pracuje a bude podle tohoto vzoru
Obrázek

a pak chci tuhle rohovou
Obrázek

V podstatě to bude totéž,jen ve dřevě a dolní vana bude v laminátu,dřevo bude buď nenamořené,nebo napuštěné včelím voskem,nebo epoxidovou pryskyřicí (proti moči) a pletivo v těch 13mm

Jinak jsem našla něco podobného Obrázek jen ty "naše" budou skládací,vyšší vana - dvířka a rozměry pak podle zájemce,stejně tak poličky atd
amazonka01
Růžovka
Růžovka
Potkani: Božka of Zverimex
Champagne of Gremleens
Bethany z Podkroví
Quackery of Navel

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami