Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Happy Animals :/

Happy Animals :/

Příspěvekod Escherichia » 09 led 2007 20:28

Tak přepravku mám objednanou..taky trixie od Happy animals, ve čtvrtek si pro ni jdu. Díky všem za odpověď.

Nesta: Jo a myslím, že na víkend vytunit ani nepotřebuje, mohla bys domrvit... možná by stačil ňákej hezkej pelíšek nebo třeba na víko přidělat hamák :lol: :lol: :lol: myslím, že to by šlo jednodušeji než vrtání :lol:
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod Phoebe » 09 led 2007 20:32

Jestli ti můžu poradit, v Happy Animals si ji při koupi fakt dobře prohlídni a ozkoušej. Co se reklamací týče dokážou bejt neuvěřitelně sprostý.
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Escherichia » 09 led 2007 20:41

Budu na to myslet a pořádně ji okouknu. Díky za upozornění.... Dnes tam byli ale příjemní...mladá holka a mladej klučina...sympatický
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Escherichia » 13 led 2007 15:56

Byla jsem v Klimentský na Praze 1 v Happy Animals.... Musela jsem si vzít Pet shuttle, protože Trixie nedodali.....ani se neomluvili a nic dopředu neřekli a to si na mě vzali kontakt, že mě informujou, kdy přesně přijde dodávka :x :evil: cha chá by se jeden zasmál.... Diktovat si nic nenechám, ale Bazalku jsem měla v minikrabičce s sebou a za 20 minut mi jel autobus a odjížděla jsem za přítelem na víkend.....Takže nic jinýho mi nezbylo....přece nemůžu mít Bazalku 4 dny v krabičce....to bych jí neudělala..... Tak jsem vzala odřenou (byl to totiž zrovna ten vystavovanej kousek) pet shuttle za 260 a šla jsem..... Trixie byla hezčí...větší...levnější...ale házím na to bobek, takovýhle věci mě nedostanou, Bazalce je v ní dobře...
Phoebe to říkala :wink:
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Nesta » 13 led 2007 16:25

Ty jo tak to se měl asi docela kliku :shock:
Ale mam taky neprijemnost:měl jsem tam dvě objednávky(tu prepravu a potom misticky a jehlu na ovoce)Kdyz sem si to vyzvedaval tak sem to vsechno jenom tak zbezne zkouknul a zeptal jestli sou faktury vevnitr v ty tasce a ona ze jo.Doma sem si vsechno prohlid,ale faktura k prepravce nikde...takze kdybych chtel reklaovat tak se muzu jit klouzat.A dalsi vec ze dve ze tri nerez misticek sou od Plačka misto od Tommi,ta od tomi je vyborna ale ty od Plačka skoro nejdou narvat do tech drzaku a ven uz vubec ne.Ja vim ze je to hloupost,ale me proste vadi kdyz mi daji jine zbozi aniz by me na to upozornili,pride mi to neseriozni..ale na druhou stranu maji v happy animals veci ktere sem jinde nenasel.
Nesta
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Escherichia » 13 led 2007 16:40

Jestli jsi to měl přes objednávku, tak tam maj tvý jméno, skoč tam a oni ti to znova vytisknou, snad by v tom neměl být problém.....určitě by se ti to mohlo v budoucnu hodit.... Já jsem teda vyléčená a už si tam nic neobjednám....leda si vyberu něco na krámě, mají tam hezký zboží a ne drahý...to je fakt
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod nevi » 06 čer 2007 17:36

No super, chtěla jsem se sem podívat, jestli moje holky vydrží být v přepravce půl týdne (pouštět je budu jen když budu přítomna) a teď vidím tohle... jak vidím, tak nejen já měla smůlu, že jsem po dvou týdnech od objednávky dostala otlučenou a odřenou přepravku a bez faktury...
Ještě že jsem další věci objednala v Miga
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

HappyAnimals-již nikdy více!

Příspěvekod Haslerka » 08 dub 2008 11:06

Tak mě včera v Happyanimals dorazili, už delsi dobu jsou s nimi problemy, dlouhe dodaci lhuty, jednou nam vydali špatnou objednávku(obsluha naprd, jen na vymeneni jedne objednavky za druhou trvalo asi třičtvrtě hodiny nemluvě o době co jsme cekali ve frontě o dvou lidech :censored: ), ale včera, mno tak naprdla jsem dlouho nebyla.
Už asi mesíc a půl čekám na napaječku http://www.happyanimals.cz/misky-napaje ... ?v=5399371 a včera jkonečně došla, tak jsem tam poslala Radqa, nic zlého netušíce....
Mno a Radeq chudák dorazil s touto Obrázek. Tak jsme rozčertěná jela z5 reklamovat, přehazovali si mě jak horkej brambor, stravila jsme tam dalsi asi trictvrte hodinu, ale nakonec tedy pochopili co mi jako vadí a vzali napajecku zpět. Prý tu s tim drzakem mit nebudou a mají špatné obrázky na stránkách...(stale je tam mají, myslela jsme , že po mé reklamaci je změní, ale zatím se tak nestalo-je to asi moc těžké zmenit dva obrazky a par slov..). Navíc mi nebyli schopni dat prachy hotově z5 a musim cekat až mi dorazi na učet, zkratka jak píšu v nazvu temy-HappyAnimals nikdy více!
A jen tak mimochodem, maji ji stale za cenu té držákové, což je docela rozdíl-ta s drátkem se pohybuje okolo 60Kč za 600ml, s držákem cca 100-160kč/600ml(HA 99kč)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Re: HappyAnimals-již nikdy více!

Příspěvekod Tkanu » 08 dub 2008 13:03

To jsou :snake: ! Už jsem tam dlouho nebyla (a jak vidím, o nic jsem nepřišla :evil: ), ale obsluha tam fakt byla vždycky příšerná!
Tkanu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Sametka
Vzpomínáme: Tkanička Mašlička Hvězdička Knoflenka

Příspěvekod Sharkie » 08 dub 2008 14:28

Jo slavny mall.cz (happy animals su ich cast)... mna nasrali uz viac krat. Mini capri mali skladom a aj tak som na nu cakala skoro mesiac. Dve objednavky mi vybavovali tak, ze mi napisali, ze uz su, tak bola len jedna a ked som teda cakala na druhu, aby som si pre nu isla druhy krat, tak mi poslali vyhraznu sms, ze to tam mam a ked sa po to nedostavim do dvoch dni, tak mi objednavku rusia... sms mi poslali v piatok vecer hodinu po zatvaracke...

A ich dalsia pobocka ma natiahla s notebookom. Kupovala som ho s trojrocnou zarukou a teraz pri reklamacii som zistila, ze moj kus ma len 2-rocnu, lebo je skladany. Pritom mi pamat donho odmietali prihodit, lebo bol vraj hotovy kus a teda nekonfigurovatelny. Tu firmu by mali zakazat.
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Kimik » 08 dub 2008 14:47

Tak to já jsem s nima zatím měla jenom dobré zkušenosti, ale přestala jsem u nich nakupovat, když přestěhovali prodejnu z Klimentské někam do Holešovic, protože to už na osobní převzetí bylo trochu z ruky. Vůbec za dobu jejich existence se stěhovali snad pětkrát, takže člověk úplně ztratil přehled. A ze začátku dokonce vozili po Praze ve večerních hodinách zboží nad 300 Kč zdarma, jo, to byly časy!
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod teren » 08 dub 2008 18:54

Dokud byli v Klimentske tak jsem s nimi byla spokojena. Vecerni rozvoz, celkem rychla reakcni doba. Dokonce mi do nabidky zaradili klec, kterou jsem chtela a do tydne i dovezli.
Ale co jsou soucasti mall.cz, tak jsem u nich prestala nakupovat. Dlouhe dodaci terminy, fronty, neprijemna az drza obsluha. Nakupuju radeji jinde.
teren
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod nevi » 08 dub 2008 20:07

Musím se přidat, přestala jsem u nich nakupovat potom, co jsem čekala na objednávku tři týdny a pak mně jednou došla výhružná SMS, že si ji mám vyzvednout, jinak ji do dvou dnů ruší. Zjistila jsem pak, že mám v tašce něco co jsem nechtěla a když jsem to vrátila, tak mně div ještě nevynadali...
nevi
Moderátor
Moderátor

Re: Happy Animals :/

Příspěvekod nevi » 18 čer 2010 01:17

Tak jsem po letech znovu objednala u Happy Animals, protože jinde klec kterou jsem chtěla neměli... Vše vypadalo v pohodě, akorát teda klec donesli bez krabice :o jen zabalenou a zalepenou v černém igelitu, což mě poněkud nepříjemně překvapilo, už jsem totiž před e-shopy koupila dvě klece Ferplast a vždycky dorazily v krabici a původním obalu.
Naštěstí nijak poškozená při skladování nebyla.
nevi
Moderátor
Moderátor

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami