Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Pet Center Extra P-9

Pet Center Extra P-9

Příspěvekod dredata_zizalka » 26 říj 2008 12:55

Zajímalo by mě, zda jste už někdo byl v Pet Center Extra na Praze 9? Je to prý otevřené od začátku letních prázdnin.

Píšou o tom na svých stránkách, že je to tam prý jak v zoo ;) původně jsem hledala otevírací dobu nějaké blízké prodejny, ale tohle mě zaujalo.

Má k tomu někdo nějaké refence??
Vůbec by mě zajímalo, jestli jste někdo zkoumal ceny v těhle krámcích, jestli jsou všechny krámy stejně drahé, nebo se liší třeba byť do jejich označení (PC extra, expres, plus..)
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Re: Pet Center Extra P-9

Příspěvekod Kimik » 26 říj 2008 13:19

Jestli je to ten u dálnice na Ml. Boleslav, tak tam jsme jednou byli a byla jsem docela dost zklamaná. Je to ohromný prostor, z velké části nevyužitý, ceny stejně drahé jako v ostatních Pet Centrech. Uprostřed je velký výběh pro morčata a králíky, ti to tam mají hezké, ale jinak moc dalších zvířat (kromě těch, co mají všude) tam zrovna nebylo. Musím říct, že jsem čekala něco lepšího, taky jsem se těšila na tu slibovanou ZOO :(
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod dredata_zizalka » 26 říj 2008 13:25

Jo, tak to by mělo být i podle jejich popisu ono (tedy co se týče umístění :D ), na tom zbytku už se neschoduješ ;)
Jak vidím, tak výlet až tam bude lepší s něčím spojit, abych nebyla naštvaná, že jsem jela až tam...a nic. Nejspíš bych tam stejně nic nekoupila, a nějaký ten dropsík koupím i u nás minichovatelských potřebách :D

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 26 říj 2008 14:12

po otevření tady byly převážně zkalamné ohlasy
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Haslerka » 26 říj 2008 21:40

Jo, taky sem tam byla. Ale je to otevřené už alespon rok, možná rok a pul...
A opravdu nic, co by stalo za to tam speciálně jít...
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod vranitko » 27 říj 2008 08:37

já věděl, že najdu :bash:

trošku jsme to kdysi řešili v tomhle tématu viewtopic.php?f=25&t=3910&st=0&sk=t&sd=a - je to asi od pátého příspěvku dále, a bylo to vlastně tak trošku offtopicařením :whistle: :lol:

Každopádně, když jsem nejdřív viděl jejich web a úžasné nádherné fotografie, tak jsem se tam těšil jak malý dítě na kolotoč a když jsem přišel tam, tak jsem byl opravdu hodně zklamaný... to, co mají oni tam na rozloze několika stovek metrů čtverečních, mají teď u nás v Mostě taky na ploše max 6 x 6 metrů ( samozřejmě bez výběhu pro želvy, morčata a králíky )
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod dredata_zizalka » 27 říj 2008 08:47

já se to tu snažila najít...říkala jsem si, že to tu už muselo zaznít...Já bych od takového extra krámu čekala mega výběr doplňků. Prostě hromada hraček a věcí co jinak člověk koupí v obi apod...no těším se, až to někoho napadne a zrealizuje takové all in one

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Zuza » 13 bře 2010 18:04

Nuže beru to tak že pet centrum jako pet centrum, dnes jsem byla na Chodově v pet centru a mají tam nááádherný modrý dumbo klučíky, kdyby někdo chtěl :whistle: :lol:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami