Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

zverimex praha centrum

Re: zverimex praha centrum

Příspěvekod vranitko » 14 úno 2008 10:33

Jestli to Chestr hledala na mapě, mimo jejich oficiální web, tak se nedivím, že to nenašla, nenajde to zatím žádný prohlížeč a proč? To uvedla sama chestr o příspěvek výše ;)

Takže když budu ošklivý... s tou všímavostí na tom nebudeš o moc lépe :P :lol: - ale myslím to nadlehčeně a v dobrém, kdyby Tě to uráželo, tak to smažu ;-)
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod chesterfield » 14 úno 2008 10:38

Hele Ptáková, Ty skutečně do tohodle obchodu zoo vemešdítě???? Máte dost veliký byt??? Hihihihi.
Jo jen si rejpejte do chudáka. ale s tou optikou si budu pamatovat, protože je to aktuální, jen nevím, jestli si mám začít najdříve šetřit na zuby, nebo na brýle - takže asi si nedříve koupím kuchyň ve které nic neuvidím a nebudu moct v ní jíst, protože mám krmivovou základnu v pr. :roll: :roll: :roflmao: :roflmao: :roflmao:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod vranitko » 17 úno 2008 22:01

Tak se hrdě hlásím, že jsem měl dnes možnost navštívit prostory tohoto zverimexu... vezmu to trošku ze široka - takže si každý vyberte ke čtení jen ten odstaveček, který vás zajímá. Dostávali jsme se tam za pomocí MHD, pěškonožního spojení, plánku z netu a GPS :roflcry:

Cesta tam:
Metrem na Černý Most naprosto bezproblémů, avšak zkuste se dostat autobusem aspoň na Votuzskou a zažijete první nepříjemný zážitek, až budete bloudit po jízdních řádech a jaksi nebudete neustále nacházet nic, co by jelo dříve než za půl hodiny. Ano souhlasím, provedl jsem tu zásadní chybu, že jsem chtěl někam jet PID v neděli... nicméně autobusy Praha - Most jezdí častěji :shock: - tak by mne zajímalo, jestli se lidé z Horních Počernic tak hrdě hlásí k tomu, že to jsou Pražáci, když to spojení do Prahy jim nezávidím :roflcry: Nicméně se nakonec povedlo a autobus nás dovezl do zastávky Votuzská, podle plánku ( Děkuji Gazince, za to, že si plánek z netu vytiškla - se svou GPS, kde v mapě jsou zaznačená pole bych došel leda tak do p... ( polí ) :oops: :roflcry: ) jsme se vydali někam s vírou, že to najdem... a šli jsme a šli jsme, podešli jsme viadutk a blížili se k průmyslové zóně, opustili Prahu (!) a šli kus dál mezi poli, až jsme potkali velkou a zřetelnou ceduli s ukazatelem, kde se nachází Pet Centrum Extra. Ještě jsme však prošli notný kus mezi ploty spousty dalších podniků a skladů...

Dojem z Pet Centra
Ohromen oranžovou kostkou nemalých rozměrů stavby prodejny, jsem málem přehlédl umělý potůček a zamrzlou tůňku, které doplňují prostředí parkoviště. Nechybí samozřejmě ani vkusné oranžové nákupní vozíky s vlastní oranžovou tříškou :lol: . Vešli jsme dovnitř a poprvé jsem se podivil, kromě vozíků jsou v prodejně i nákupní košíky - ale jsou ZELENÉ - kam se poděla oranžová? :roflcry: Téměř bez povšimnutí jsme prošli uličkou s psím žrádlem a zamířili mezi terária a akvária, jako v zoo jsem si prohlížel krokodýlky, gekonky, užovky, krajty, opičky a spoustu dalších savců, hadů, pavouků, hmyzáků, ale i papoušků. Uprostřed je pak hezky vyřešená voliérka králíků a želviček.

Nicméně jako potkanář jsem zklamán, v jednom terárku se krčilo pár Hooded potkánků, v misce trochu slámy, a pár zapomenutých zrníček po sežrané stravě, v misce s vodou víc bordelu než vody, vybavení veškeré žádné - považuji to za diskriminaci vůči plazům a hadům, kteří mají větve a prolézačky a všechno, dokonce i rybičky mají zajímavější akvárka, než hlodavci své ubykace. Budiž prodavačům k dobru, že zřejmě zrovna šli očistnou obchůzku, protože z druhé strany - od opic a plazů - brali jednu klec po druhé a upravovali a čistili.
Žrádlo a mňamky a vybavení se vyrovnají jakémukoliv jinému špatně zásobenému zverimexu - prostě nic extra, když obejdu zverimexy v Mostě, mám větší výběr a ještě mě čekají příjemnější ceny. Našel jsem pár zajímavých klecí, o náhradních dílech samozřejmě nemůže být řeč.

Shrnutí
Můj osobní celkový dojem je zklamání - myslím si, že tak velký prostor by se dal využít lépe - ostatně ono to zas tak moc velké není (!). Na webové stránky jim to evidentně fotil někdo fotograficky velice zručný, protože fotografie předčí skutečnost, a podle mě i několikrát... Když k tomu připočtu šílenou dopravu... Tento výlet byl docela dobrodružnou ztrátou času :dozey: Musím na druhou stranu přiznat, že jsme to časově vypočítali nějak špatně a moc času neměli, přesto si myslím, že k tomu, abych si celý obchod docela prošel, mi dvacet minut stačilo bohatě.

Nicméně pro ty, kdo shánějí Asan - mají ho tam :up: :lol:

EDIT DODATEK: přesto ale prosím můj názor neberte jako stoprocentní, když se nelíbilo mě, neznamená, že se nebude líbit ostatním ;)
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod Lady.Blackie » 18 úno 2008 10:18

Zverimex v OC Letňany. Mají tam naprosto úchvatené koule a tunely ze suché trávy za asi 150 korun. Moje myšata to mají všechna, jsou z toho vedle. Spousta děr na prolézání a v noci je to lepší než domeček.
(Jen se jim nikdy nechce ven.) :lol:
V dávných dobách válečníci hrdě bojovali, zkřiveni bolestí a zbroceni krví umírali. Umírali v těžkých bojích za práva svého národa, za statečné činy jim otevřela brány říše Valhalla.

My musíme jít po stopách svých předků, hrdí bojovníci dnešních dnů.
My nenecháme svou zem v rukou podlým nepřátelům, my překročili svůj strach ze smrti.
Lady.Blackie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ~ Edgar ~ Cipísek ~ Mikuláš ~ Larry ~ Iggy ~ Geralt ~ Dorian Gray ~ Hades & Herodes of Nergita ~ Loki ~ Vincent ~ Tristan ~ Enjorn & Eigar z Nilfheimu ~ Borisek ~ Casey PotkanMarvel ~ Arcturus ~ Gabriel ~ Drátek & Nero ~ Hoodie ~ Očko ~ Remus of Gremleen´s ~ Abbie ~ Zoey Bowie ~ Dave a Rimmer of Nergita

Opustili nás: Rampouch a Rumík OdAdush, James Brown, ZIGGY STARDUST <3 :(

Příspěvekod Tkanu » 24 úno 2008 09:56

Strašné je Pet Centrum v Kotvě, slečna se mě z povinnosti zeptala, co si přeju, řekla jsem, že krmení pro potkany, ukázala mi nějaký produkt polski a na mou otázku, jestli nemají sluis nebo Xtravital odvětila, že potkanům je to stejně jedno :evil: Měla jsem se zeptat, jestli jí je taky jedno, co žere :evil: :censored:
Tkanu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Sametka
Vzpomínáme: Tkanička Mašlička Hvězdička Knoflenka

Příspěvekod myjka » 24 úno 2008 09:58

Tak to bola dobra trubka. Nejaka chytra asi :lol:
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod mikka » 25 úno 2008 14:25

Mě se taky to velké petko v Počernicích moc nelíbí. Nic moc tam nemaj, ale zase se mi líbí, že to tam mají pěný zvířata. Hlavně jsem byla unešená z výběhu pro želvy :D A taky jsem byla dost hotová z té zkušebny kočičích písků ja si do něj mužete stříknout a kouknout se jaká bude hrudka :lol: - to mě fat dostalo :roflcry:
Uf jinak tam musim být zítra už v 8 ráno :? - máme tam školení o výrobkách Gimborn a pak jedem ještě něam za Prahu do výrobny psího krmiva Brit, ale na to jsem zase zvědavá 8) Hih a prý dostaneme k obědu zadara pizzu :smi:
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Anie » 18 bře 2008 07:10

Zverimex, který miluju, je v Rudný.Vím, že už to není Praha, ale ve srovnání s tím PetCentrem v Počernicích to z centra vyjde nastejno, možná i líp, autobusy jezdí co deset minut. Zverák je rozdělený do několika místností, plynule na sebe navazujících, a každá je zaměřena trochu jinak. V první jsou kromě kasy především pamlsky, tráva pro kočky a odborná literatura. V druhé hračky, košíky pro psy, obojky, vodítka, pelíšky a podobně. Třetí je zaměřená akvaristicky - pozor, na řadu přijdou zvířata =) - rybičky, a to hromada druhů, akvarijní rostliny, akvária.. Mě se nejvíc zamlouvá ta poslední, které uprostřed dominuje čtyřkomorový výběh pro králíky a morčata, celý průchozí. Po pravé straně pak najdete nějaké to ptactvo, naproti terarijní část. No a nejlepší na konec. Na kratší straně místnosti jsou akvária s myškami, potkany, křečky, činčily, pískomily, osmáky, tuhle tam měli i čtyři malé fretky ( hlavně ty albínci byli k sežrání ) a co já vím, co to tam ještě všechno je - já se zasekávám na potkanech :lol: . Narozdíl od většiny zverimexů, kde mají většinou převahu hoodedů, sem tam husky nebo nějaký ten black ( vše samozřejmě ve standardu a vše black ), tady najdete i dumbíky, a to od světlé až po tmavě béžovou, americká modrá a podobně. Mají tam i sphynx ( nebo aspoň tuhle jich tam pár bylo ), a to jak potkany, tak dva morčáky. Mají i vlastní myšárnu ( což tady moc radši rozvádět nebudu :oops: ) Ceny jak u čeho - třeba u trávy pro kočky se mi protáčely panenky, naopak pamlsky, hračky a podobně mají za normální cenu, a určitě najdete i mnoho levnějších věcí, než je jinde.
Don't worry, be happy =)
Anie
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Jack, Brown Rats of Darkness, Ricky

Příspěvekod Haslerka » 18 bře 2008 08:22

je skoda ze jsem tu na to nenarazila drive, bych vám řekla, že je to ztrata času...vsechny veco pro hlodavce strasne predrazene, asan za 139kč, no sileny..nechala jsem tam tedy 6kil, ale na zradle pro kocku..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Předchozí

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami