Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

zverimex praha centrum

zverimex praha centrum

Příspěvekod Dandali » 09 led 2008 20:55

Nikde se mi tady nepovedlo najít tipy, kam se zajít podívat za hračkami a jinými věcmi pro potkánky v Praze. Chápu, že vy už máte svoje ozkoušené a možná je pro vás zbytečné to tady zmiňovat. Ale já jako mimopražská, která se teď v pátek vyskytnu v Praze bych uvítala nějaká doporučení, tipy. Při předchozích návštěvách a potulování především v centru (jak to bude i teď) se mi nepovedlo na nic narazit a tak se obracím na vás :-) Plánuju novou klec a tak by se mi tam nějaká blbůstka určitě hodila :-)
Předem děkuji
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)

Re: zverimex praha centrum

Příspěvekod nevi » 09 led 2008 21:01

Kousek od zastávky Urxova jeden je - dá se najít přes mapy.cz. Je takový menší.

Tak zrovna dneska jsem šla okouknout PetCenter v Palladiu - je dole v mínus druhém patře. Byli tam i potkánci, takový standardní... ale ten v Letňanech je větší a vejde jim tam toho víc.

Taky na Ládví je nový zverimex (býval tam jiný, ale ten zrušili a tohle je jiná firma), kde mají skvělý výběr - výrobky od Ferplastu, Asan, přepravku Trixie...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Zuza » 09 led 2008 21:47

Já myšům nic extra nekupuju, stejně se jen válej na zadku :roflcry: koupila jsem jen celej velkej "smotek" přírodního nebarvenýho provazu (já lama si teď prostě nevzpomenu jak se to jmenuje :roflmao: ) a jinak mám tunu hadýrků jakožto hamaky, v galantérce jsem koupila mega sichrhajcky (ty malý kluky neudržej) a jsou spokojení. Jinak na Andělu když se jede tram sěrem k divadlu, tak po levý straně je super zverimex s úžasnými zvířátky a i levnýma klecema atd atd :up:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod Dandali » 09 led 2008 21:58

jop, nějaký provázek přírodní mám taky... a tyčky dřevěné a tak... a stejně to k ničemu není - tedy, kromě toho, že jsem z toho měla radost já :lol:
no, když nic, tak se tam třeba něčím inspiruju nebo se prostě jenom podívám jinam než do svých obvyklých obchodů :-)

jinak k těm hračkám - našla jsem doma starý "kmínek ke kytce" - prostě taková trubka omotaná něčím přírodním, měli jsme to na přidržování jedné kytky... ta už není a "kmínek" zůstal. Tak ho hodlám zužitkovat taky :-) Takže moc dobře vím, že pro potkany se dobře pořizují věci v podstatě kdekoliv - nejen v chovatelských potřebách... :)
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)

Příspěvekod Ptáková » 13 úno 2008 00:52

ZVERIMEX Praha Horní Počernice - Petcenter extra
Na kraji Prahy u silnice na Mladou Boleslav je oranžová hala. Na http://www.petcenter.cz mě zaujalo, že má jít o zverimex obřích rozměrů (1900m) s otevírací dobou Po-Ne 8-19. Byli jste se už někdo podívat? Stojí to za to? A mají něco zajímavého pro potkanáře? Petcentra ve vnitřní Praze (v obch. centrech mi přijdou vcelku dobrá, i když dražší, ale sortiment je široký).
Ptáková
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: za duhovým mostem u Martiny: Kajka (ruská modrá "Ptáková od Čepic" z CHS Od Čepic Praha, 9.1.2008 - 13.8.2009, Eliza (zverimex husky, září 2007 - 30.10.2009), "Borya of Dominium" Brno - Kiina (standard aguti berkshire 28.7.2009- 27.1.2011), "Eliza Ze svahu" K. Vary - Sára (standard černá solid 19.7.2009 - 6.12.2011), BES "Damballah of Dominium" Dája (Brno, 6.2.2012), dumbošedivka AJLA (D7 Nippyland Brno 3.1.2011), TEREZKA Teryiaki Al Gabal (C-éčko Hayam Praha, 3.11.2011-8.4.2014),Hvězdička (Holubička Od Adush 19.2.2012-17.9.2014 standart beige),WASABI/Slečna Křemílková (17. 1. 2012-20.9.214, standart aguti hooded, Waki Akai Tatsu), Sůva z nudlí Od Adush, ruská modrá 4.8.2014, Valpurža od Adush +12.9.16 Die Ratte Adelaide von Ruegen Od Adush (Adélka, 27.5.2014, stand. beige-24.1.17),

Příspěvekod chesterfield » 13 úno 2008 08:54

no pokud je to tak mimi Prahu může se jenat i jenom o ¨skladové prostory, pokud tam jiné obchody enjsou, pochybuji, že to bude prodejna. Ale nevím to.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod vranitko » 13 úno 2008 08:58

Ptáková píše:ZVERIMEX Praha Horní Počernice - Petcenter extra
Na kraji Prahy u silnice na Mladou Boleslav je oranžová hala. Na http://www.petcenter.cz mě zaujalo, že má jít o zverimex obřích rozměrů (1900m) s otevírací dobou Po-Ne 8-19. Byli jste se už někdo podívat? Stojí to za to? A mají něco zajímavého pro potkanáře? Petcentra ve vnitřní Praze (v obch. centrech mi přijdou vcelku dobrá, i když dražší, ale sortiment je široký).

to vypadá úžasně - naprosto luxusně, asi se tam v sobotu zajdu podívat, když najdu čas ( chjo, co všechno chci v sobotu stihnout? :dozey: ) ale podle fotek to vypadá spíš jak prodejní ZOO než zverimex :wohow: - ačkoliv i ošklivé prostory se dají nafotit tak, že vypadají dokonale.
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod chesterfield » 13 úno 2008 09:08

jo takže, jsem se podívala na ten odkaz, a beru zpět co jsem napsala :oops: :oops: :oops: Se tam také příležitostně podívám už je zahájen prodej?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod gazinka » 13 úno 2008 09:19

vranitko píše:to vypadá úžasně - naprosto luxusně, asi se tam v sobotu zajdu podívat, když najdu čas ( chjo, co všechno chci v sobotu stihnout? :dozey: ) ale podle fotek to vypadá spíš jak prodejní ZOO než zverimex :wohow: - ačkoliv i ošklivé prostory se dají nafotit tak, že vypadají dokonale.

Teda, to aby sis napsal plán, kam se kdy půjde :roflmao:
Jo a mají tam napsaný, že během roku budeš mít ten obchod v Mostě :up:
gazinka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Isabella: *20.8.2010, dwarf, black, dumbo
Elisabeth: *28.9.2010, dwarf, burmese

Příspěvekod nevi » 13 úno 2008 09:57

Můžeme tam udělat hromadný nálet v případě srazu...:)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod chesterfield » 13 úno 2008 15:29

to zní dobře j

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod chesterfield » 13 úno 2008 16:10

Tak nevim jestli jsem opravdu lama laomucí, nebo co, jsem s epokusila najét ulici Do 'Certus kal je uvedeva adresa a naved mi to pokaždé do Vinohtad, V počernicích jsem ji nenašla, Pravda mam k dispozici jenom netovou mapu a o té si stejně myslím své. takže půjdu do auta pro mapu Prahy

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod vranitko » 14 úno 2008 10:00

chesterfield píše:Tak nevim jestli jsem opravdu lama laomucí, nebo co, jsem s epokusila najét ulici Do 'Certus kal je uvedeva adresa a naved mi to pokaždé do Vinohtad, V počernicích jsem ji nenašla, Pravda mam k dispozici jenom netovou mapu a o té si stejně myslím své. takže půjdu do auta pro mapu Prahy

Hledal jsem hledal, a danou ulici v Horních Počernicích na netové mapě našel, jen to nenašlo přes vyhledávání, ale musel jsem otrocky posouvat a přibližovat a hledat :roll:

A takovou chuťovkou je, že když přepnu na fotomapu, tak ulice Do Čertous záhadně zmizí a jsme náhodou uprostřed pole :roflcry: :roflmao: :roflcry: zavolejte někdo ufology :roflcry:

gazinka píše:Teda, to aby sis napsal plán, kam se kdy půjde :roflmao:
Jo a mají tam napsaný, že během roku budeš mít ten obchod v Mostě :up:

:angel: :oops: :angel: :oops: - neboj, to byl jen úlet, nechám si to napříště ;) a že budu mít Petcenter v Mostě jsem nenašel :(
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod chesterfield » 14 úno 2008 10:16

Já jsem pak ještě hledala a přímo na jejich stránkach našla poznámku: že vzhledem k tomu,ž e ulice ještě není zanesena v mapách máme podniknout toto a toto :roflmao: :roflmao: Takže už vím kde to je.

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod Ptáková » 14 úno 2008 10:27

Teda Ches, nechci rejpat :roflcry: ale neměla by sis zajít přece jen změřit oči a vybrat brejle? :D (trochu nepovolené reklamy, kdyžtak to smažte - brácha má v Bráníku optiku, máš to kousek :smi: ) Abys viděla za chvíli i na ty potkyše... Ne promiň, já to taky chvíli hledala, ale protože jsme jeli okolo autem, bylo mi jasné, že to je někde na poli. Zkusím do toho obchodu vylákat muže ("aby dítě vidělo zvířátka"), když ho zlomím, podám zprávu, jaký to bylo.
Ptáková
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: za duhovým mostem u Martiny: Kajka (ruská modrá "Ptáková od Čepic" z CHS Od Čepic Praha, 9.1.2008 - 13.8.2009, Eliza (zverimex husky, září 2007 - 30.10.2009), "Borya of Dominium" Brno - Kiina (standard aguti berkshire 28.7.2009- 27.1.2011), "Eliza Ze svahu" K. Vary - Sára (standard černá solid 19.7.2009 - 6.12.2011), BES "Damballah of Dominium" Dája (Brno, 6.2.2012), dumbošedivka AJLA (D7 Nippyland Brno 3.1.2011), TEREZKA Teryiaki Al Gabal (C-éčko Hayam Praha, 3.11.2011-8.4.2014),Hvězdička (Holubička Od Adush 19.2.2012-17.9.2014 standart beige),WASABI/Slečna Křemílková (17. 1. 2012-20.9.214, standart aguti hooded, Waki Akai Tatsu), Sůva z nudlí Od Adush, ruská modrá 4.8.2014, Valpurža od Adush +12.9.16 Die Ratte Adelaide von Ruegen Od Adush (Adélka, 27.5.2014, stand. beige-24.1.17),

Další

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami