Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Výroba klecí - Praha (neaktivní)

Re: Výroba klecí podle vašich návrhů za přijatelné ceny

Příspěvekod pute » 20 říj 2008 11:23

Co se týká smlouvy - teoreticky by měla stačit ústní smlouva, bohužel v našem státu je to dost těžký.

Můžeš třeba zkusit nahrát si s ním rozhovor (něco jako "dlužíš mi 900 Kč, kdy mi je hodláš vrátit" - on odpoví třeba "přijdou ti poštou, už jsme je poslal" - a máš alespoň něco málo, ale bude to asi nepřímej důkaz nebo tak něco).

Ideálně pokud máte svědky předání peněz a domluvy, tak pak by s tím mělo jít něco dělat.
Jestli se takhle choval i jinde a je těch stížností / žalob více tak by to s ním mohlo trochu pohnout.
pute
Růžovka
Růžovka
Potkani: *********
*Jehla (Chs Navel)
*Bukakkó (Chs Akai Tatsu)
*Zmazaná Zástěra (Chs OdAdush)

†Dido (Chs X-Rats) :-(((
†Ferda (nalezenec) :-(
†Chicky von Zverimex :-((

Re: Výroba klecí podle vašich návrhů za přijatelné ceny

Příspěvekod Veve » 21 říj 2008 15:46

Věci se mají tak, že jsem neviděla Woodyho, ani svoje peníze :x Nemá cenu mu volat, akorát přijdu o další prachy... potkat ho, tak si to bude pamatovat :evil: Za měsíc to bude skoro rok, Woody dělá mrtvého brouka a nehodlá komunikovat. Ona slečna sem asi ani moc nechodí, v kontaktu s ním zřejmě není a stejně mi s ním nepomůže, takže nemá cenu to řešit... je to poučení pro příště, ale i kdyby měl člověk nějakou smlouvu, tak není zaručeno, že ty peníze uvidí. Doufám, že někde tvrdě narazí, pokud takhle podniká dál.
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Předchozí

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami