Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

BOBIKA SHOP :)

Příspěvekod Maui » 16 dub 2007 19:07

Bethan píše:tak mě napadá, jestli nemaj možnost sehnat nějaký pěkný terárko, tak 60X60X45 na korálovku :whistle: Jinak doufám, že to vyjde, páč na českym trhu fakt hybí kvalitní český krmiva a zvlášť pro potkany a činčily jsou ty dovozový extrémě drahý a při tom mejm myším třeba moje krmení za 60 kč za kilo chutná mnohem víc, než Sluis nebo Xtravital za 90...a tim, že bych to dělala ve většim by se mi mohlo podařit srazit cenu ještě níž ;)
pěkný terárka maj tady http://www.teraechis.cz/_private/Teraechis.htm a za dobrý ceny.. koukni se do galerie.. já si tam taky plánuju koupit terárko pro korálovku.. :whistle:
Maui
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Bethan » 16 dub 2007 19:15

ty jsou pěkný, ale furt jsem viděla levnější ;) miga shop má hezký docela :) ale spíš přemejšlim, že koupim nějaký starší a předělám si ho...takhle je to sice krásný i s kytičkama kůrou a tak, ale kytiček mám dost a ruce nemám uplně levý, tak si to nějak udělám sama, ale každopádně díky ;) btw. chodíš na teraburzu? Já se tam jdu v sobotu juknout s Apon ;)
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod mikka » 16 dub 2007 19:33

Bethan nejlepší je nechat si vyrobit terárko na míru a hlavnmě to vyjde levněji....taky je dobré si ho vyrobit :wink: Budeš si kupovat korálovku?
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Maui » 16 dub 2007 19:44

já se tam asi taky v sobotu zajdu podívat.. teda jestli bude mít přítul čas.. jinak já si plánuju letos pořídit svoji první korálovku (už mam vyhlédnutého chovatele z brna) měla jsem zatím dvě užovky.. :) ty terárka se mi tam hlavně líbí, že už tam mají zabudované osvětlení a udělaný to pěkný pozadí, do kterého můžou udělat i takový "kapsy" na zasazení těch rostlin..
Maui
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mája » 16 dub 2007 20:07

Lousi a budou mít nějaký kamenný obchůdek v Brně? Bo to bude jen na netu?
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Nergita » 16 dub 2007 20:15

Držím palečky, aby to všechno vyšlo:o)
Jinak Beth má velice kvalitní krmivo, mám od ní 3 kg a potkani se mohou utlouct!
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod nevi » 16 dub 2007 21:01

Nergita píše:Držím palečky, aby to všechno vyšlo:o)
Jinak Beth má velice kvalitní krmivo, mám od ní 3 kg a potkani se mohou utlouct!

Přidávajík. Pověsila jsem misku dolů, protože se obávám, že by padaly z pater a natloukly si, až se zase budou přetlačovat u jídla:)))

Jinak do Brna moc nejezdím, škoda... možná tak někoho zaúkolovat:) ještě totiž nemám dovybavenou klec a sháním tunel a takovou tu závěsnou kapsu na stěnu klece, co má v kleci např. Tara, ale dosud nikdy jsem to neviděla v obchodě (poštou to posílat nemůžu, bydlím na koleji a domů to nejde...)
Naposledy upravil nevi dne 16 dub 2007 21:27, celkově upraveno 1
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Bethan » 16 dub 2007 21:01

jé, díky za reklamu Nergi ;) no ty moje mrchy už nechtěj žrát žádný jiný :x

jinak to bude mé první hádě, tak na to zatim nepěchám a pudu to spíš okouknout...spíš počítám, že si nechám udělat tady ve slenářství terárko a sama si ho nějak upravim a tak ;)
Sigmund Freud
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek

Příspěvekod nevi » 16 dub 2007 21:28

Bethan píše:jé, díky za reklamu Nergi ;) no ty moje mrchy už nechtěj žrát žádný jiný :x

jinak to bude mé první hádě, tak na to zatim nepěchám a pudu to spíš okouknout...spíš počítám, že si nechám udělat tady ve slenářství terárko a sama si ho nějak upravim a tak ;)

Jak se to dělá s akvárkem, aby had nevylezl a pak na tebe nevylezl zpod skříně (zděšením tuhnoucí smajlík)?
nevi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Maui » 16 dub 2007 21:36

nevi píše:
Bethan píše:jé, díky za reklamu Nergi ;) no ty moje mrchy už nechtěj žrát žádný jiný :x

Jak se to dělá s akvárkem, aby had nevylezl a pak na tebe nevylezl zpod skříně (zděšením tuhnoucí smajlík)?
já na chvíli musela mít hada dočasně v akvárku, protože sem nešikovně rozbila víko u terárka.. a udělala sem to tak, že sem nahoru dala takový uplně jemný pletivo a připevnila ho gumou a nahoru dala takový dřeva.. ale stejně mi 2x utek.. když sou malý taki se protáhnou snad všude.. poprvé jsem ho našla náhodou v šuplíku a po druhé v koupelně.. :roflcry:
Maui
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Bethan » 16 dub 2007 21:57

a když jsou velký, tak maj sílu jak bejk ;) musí to bejt terárko s víkem a buď musí držet pevně zavřený, nebo když máš šikovnýho hada tak zámeček, magnet...já hu budu muset mít pod petlicí, páč bude v pokoji s potkanama :D ty by ho zrychtovali chudáka ;)
Sigmund Freud
Bethan
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Maui » 16 dub 2007 22:23

a jakej druh korálovky si chceš pořídit? já korálovku mexickou (dorůstá max do 1 m) lampropeltis mexicana thaeyri triangulum.. :loveit:
Maui
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod nevi » 16 dub 2007 22:37

Co se může stát hadovi, který vleze mezi potkany, jsem slyšela... holt když maso přijde samo, tak proč si nekousnout:))))

Maui píše:
nevi píše:

já na chvíli musela mít hada dočasně v akvárku, protože sem nešikovně rozbila víko u terárka.. a udělala sem to tak, že sem nahoru dala takový uplně jemný pletivo a připevnila ho gumou a nahoru dala takový dřeva.. ale stejně mi 2x utek.. když sou malý taki se protáhnou snad všude.. poprvé jsem ho našla náhodou v šuplíku a po druhé v koupelně.. :roflcry:

V šuplíku? :blink2: :shock: Stát se mi tohle někde na návštěvě, tak je po mně...
nevi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod vranitko » 17 dub 2007 06:39

Bethan píše:a když jsou velký, tak maj sílu jak bejk ;) musí to bejt terárko s víkem a buď musí držet pevně zavřený, nebo když máš šikovnýho hada tak zámeček, magnet...já hu budu muset mít pod petlicí, páč bude v pokoji s potkanama :D ty by ho zrychtovali chudáka ;)

A nebudou pak vzájemně stresovaní? Přeci jen se ucítí navzájem, potkani ho budou mít jako nepřítele a had bude cítit potravu...

Nevi píše:Co se může stát hadovi, který vleze mezi potkany, jsem slyšela... holt když maso přijde samo, tak proč si nekousnout:))))
Jak jsi to mysela, jakože si kousnou potkani do hada, nebo had do potkanů?
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod Louisianka » 17 dub 2007 07:48

Mája píše:Lousi a budou mít nějaký kamenný obchůdek v Brně? Bo to bude jen na netu?

Bude to právě jen e-shop :) Stránky ještě nejsou zcela hotovy, proto se nabízím, že kdyby měl někdo konkrétní přání, tak mu to můžu hodit už ted, ještě než e-shop bude naplno fungovat :>
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

PředchozíDalší

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami