Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

BOBIKA SHOP :)

BOBIKA SHOP :)

Příspěvekod Louisianka » 16 dub 2007 13:27

Zdravím všechny!

Moji 2 dobří kamarádi rozjíždí e-shop s chovatelskýma potřebama. Projekt je ještě tzv. "v plínkách" takže stránky na netu teprve budou, pracuje se na nich :)
Já jim s tím trošku vypomáhám, tak jsem slíbila, že dám prozatím vědět všem zvířomilům, co znám :> A že jich je tady hodně! :D
Ale pro brněnské (nebo i mimobrněnské, co se zrovna v Brně budou nacházet) mám nabídku- Kdybyste potřebovali cokoliv pro vaše mazliky, ňufiky a fufiky (nejen potkánci, jakékoliv zvířátko), obraťte se na mě a já vám to seženu :) Dáme srázek, já předám, poplknem a bude :}

Má to i výhody- nemusíte platit poštovný, pokud si věci objednáváte přes internet, ale hlavně tím hodně pomůžete mým kamarádům, začátky jsou vždy těžké :wink:

Měl by někdo zájem?

Louisianka :)
Naposledy upravil Louisianka dne 30 dub 2007 17:10, celkově upraveno 1
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod chesterfield » 16 dub 2007 13:37

třeba já, ale nejsem z Brna, ale stejně by mě projekt zajímal, občas pro své krakeny potřebuji něco mlskového a běhat kvůli tomu různě se mi nechce. Takže až bude sortiment ráda juknu přip. objednám
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Mája » 16 dub 2007 14:26

Teda, pokud nebudou chtít po mě poštovný, tak to teda se u nich bude nakupovat jedna radost. Hlavně aby měli výběr pro potkánky :D
Určitě až budeš vědět víc a nebo budou stránky, tak sem s nima, docela dost mě to zajímá.
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Bethan » 16 dub 2007 15:17

já na podzim žádám o živnosťák a hodlám dělat ve většim a oficiálně krmiva, tak kdyby pak potřebovali českého dodavatele kvalitních krmiv... ;) rozhodně to pak bude levnější než teď, protože budu mít možnost naprat suroviny ve velkym.
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod Louisianka » 16 dub 2007 16:36

Chester: Jasný, až budou stránky, hodím sem odkaz :)

Máji: Nevím, jak to bude s poštovným až to kluci rozjedou a budou oficielně fungovat a rozvážet, zatím sloužím jako takový malý spojovací článek já :) Proto nabízím brňákům, že se s nima mileráda sejdu kde jim to vyhovuje a v pořádku předám :]

Bethan: Určitě jim o tom řeknu a kdyby se jim to opravdu podařilo rozjet (i tobě) a vydrželo by to, nebylo by to marný- spojit síly :}

Takže pokud máte někdo zájem a sháníte něco, kvůli čemu se vám nechcou obíhat zverimexy, stačí říct a já se to pokusím prostřednictvím mých "kolegů" sehnat :>
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Tara » 16 dub 2007 16:55

louisi:ja na 100%zájem mam..ted si musit marfulenka rozmazlovat
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Bethan » 16 dub 2007 17:35

tak mě napadá, jestli nemaj možnost sehnat nějaký pěkný terárko, tak 60X60X45 na korálovku :whistle: Jinak doufám, že to vyjde, páč na českym trhu fakt hybí kvalitní český krmiva a zvlášť pro potkany a činčily jsou ty dovozový extrémě drahý a při tom mejm myším třeba moje krmení za 60 kč za kilo chutná mnohem víc, než Sluis nebo Xtravital za 90...a tim, že bych to dělala ve většim by se mi mohlo podařit srazit cenu ještě níž ;)
Sigmund Freud
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek

Příspěvekod Nefertity » 16 dub 2007 17:40

Jo, já teď koupila Prestige, docela velký balení a holky na to kaškou z vysoka... Celkem mě to naštvalo, bylko to fakt drahý :wallb:
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod Bethan » 16 dub 2007 17:54

no prvě já to mám za dvoutřetinovou cenu narvaný sušenym ovocem, pečivem a dobrotama a protože je tam toho zrní málo, tak to sežerou vždycky praktiky všechno.
Sigmund Freud
Bethan
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Nefertity » 16 dub 2007 17:56

Tak až bys zase někdy dělala novou dávku, tak dej vědět, já bych se nad tím výrazně zamyslela :D
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Hope 9.5.2008-14.10.2010

Příspěvekod Bethan » 16 dub 2007 18:33

koukám, že je vás víc, tak já toho zase udělám kýbl a pak dám vědět, ju? ;)
Sigmund Freud
Bethan
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Louisianka » 16 dub 2007 18:37

Bethan píše:tak mě napadá, jestli nemaj možnost sehnat nějaký pěkný terárko, tak 60X60X45 na korálovku :whistle: Jinak doufám, že to vyjde, páč na českym trhu fakt hybí kvalitní český krmiva a zvlášť pro potkany a činčily jsou ty dovozový extrémě drahý a při tom mejm myším třeba moje krmení za 60 kč za kilo chutná mnohem víc, než Sluis nebo Xtravital za 90...a tim, že bych to dělala ve většim by se mi mohlo podařit srazit cenu ještě níž ;)

Na to terárko se zkusím zeptat, uvidíme :)
A na budoucí možnou spolpráci taky :}

Já sem si ted od nich poručila podestýlku pro želvičku a kukuřičnou drť pro fufiky + dropsiky a měla sem to za chvilku doma :) Spokojenost...
Jsem jejich první zákazník :D Podpora musí být...
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod chesterfield » 16 dub 2007 18:38

jo dropsíky a špenátky, to bych také ráda, ale možná by se to dlo slpojit z nějakým dalším člověkem z Prahy kvůli poštovnému.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Bethan » 16 dub 2007 18:44

nebo zneužít toho, že pravděpodobně 19.5. pojedu do Brna :whistle: ... :lol:
Sigmund Freud
Bethan
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Nefertity » 16 dub 2007 18:44

Bethan píše:koukám, že je vás víc, tak já toho zase udělám kýbl a pak dám vědět, ju? ;)

To by bylo skvělý :thanks:
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Hope 9.5.2008-14.10.2010

Další

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami