Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Chovatelské potřeby v Brně :o)

Kde v Brně nekupovat!

Příspěvekod eleanthis » 26 lis 2004 14:40

Dle vlastních zku±eností doporučuji nekupovat potkana v Brně ve zverimexu na ulici ©tefánikova (je tam přímo chov, kde se stále cyklí závaµné onemocnění plic a srdce) a na ulici Pálavského nám. na Vinohradech (obchod byl přestěhován z pod viaduktu v centru). Potkani jsou tam ve ±patných podmínkách, nehledí se na nemoci, které se v akváriu přená±í rychostí blesku. Domů si pak potkana nesete v krabičce o rýµe - prostě děsný. Nic moc zku±enost mám i se zverimexem na Moraváku, kde je asi tak 40 stupňů v normálním stavu. Potkani jsou úplně "zdechlí", péče asi taky nic moc. V novém zverimexu v Králově poli (Zoo planet - myslím) se dá koupit potkan pro hady, případně vět±í kousek k chovu. Docela tam v±ak vázne dozor. Potkani bývají bez vody a pod.
Eleanthis

.."v tiché záři výkladní skříně si nahá figurína prohlízí své pěstěné nehty.."
eleanthis
VIP
VIP

Chovatelské potřeby v Brně :o)

Příspěvekod Mája » 01 říj 2006 16:11

Tak zase budu otravovat...tentokrát Brňáky. :oops: Doporučte mi prosím nějaké pěkné chovatelky, dobře vybavené, co se potkaního sortimentu týče. Znám pouze ty na Orlí, kde toho mají poměrně hodně, ale jsou dost drazí, když porovnám s Prahou. Navíc tam už nemají tu jehlu na ovoce a o tu mám konkrétně velký zájem. Pak ještě vím o zverimexu na Lidické? blízsko Lužánek, kdysi jsme tam s přítelem kupovali červy, ale nebyla jsem vevnitř, takže nevím, jak tam na tom jsou. A kdybyste náhodou někdo věděl, kde mají tu jehlu...má vděčnost by vám měla stačit. :roflmao: :whistle:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod zulu » 01 říj 2006 17:15

no na orlí mají asi největší sortiment co se týče jídla. aspoň co jsem zatím viděla :)
jinak občas zajdu k pejskovi a kočičce kousek od mendláku, vybavení skromnější, ale koupila jsem tam přepravku.
další je na václavské, ale ten mě trochu odpuzuje :?
další taky u mendláku, směrem výstaviště, ale s tím moc zkušenosti nemám.
ve vaňkovce taky docela dobrý zveráček.
a ještě si vzpomínám ve futuru, ale tam jsem byla jen jednou, myslím že tam měli docela dost věcí.
bohužel, s jehlou ti neporadím :oops: :)
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Helinka » 01 říj 2006 20:27

Jehlu na ovoce bude asi docela tezky sehnat a navic bude docela draha.
Jinak dalsi zverimexy jsou napr. na Moravskym namesti, pak na Stefanikove, dalsi pak treba na Stare osade, no to je ted asi tak vsechno na co si vzpomenu.
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mája » 01 říj 2006 20:31

Díky všem...víte ještě něco o nějakém zveráku na Vinohradech..myslím, že o něm byla zmínka, ale je možný, že to bylo v Praze.. :oops:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Helinka » 01 říj 2006 20:35

Na Vinohradech bydlim :roll: . Nejlepsi je Laguna kousek od Alberta, jinak v podchodu kdyz se de smerem k Bille tak je tam obchod s krmivama, kde nemaji zadny zviratka. Jinak pak jak rikam ten na Stare osade a pak jeste Minarik o zastavku dal. Neco bude urcite i v Lisni, ale fakt nevim kde.
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Jeane » 03 říj 2006 06:57

Taky je zverák na Novobranské u prodejny dopravního podniku - tam mají levné dropsy.
Špíz mají ve Futurru. Taky je prý dobrý zverák ve Vaňkovce - ten vychvaluje kolegyně spolu s tím co je v nákupáku v Kr. Poli.
Jeane
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Louisianka » 03 říj 2006 15:45

souhlasím, že ten ve Vankovce je celkem kvalitní, ale...zarazilo mně jen, že tam mají pořád strraaašně miniaturní potkánky!!! Sou skoro jako laboratorní myšičky! Ptala sem se jednou a prý jim byly už 4 týdny min. ale...já nevím no, je možný aby byli tak mrňavý? Když sem si brala fufiky od Zatáčky, tak byli 3x takoví a to měli 4 týdny!!!
Ale jinak je to dobrej zverimex, mají tam hodně věcí a zvířátka se zdají být v pořádku :)
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod zulu » 04 říj 2006 10:38

Louisianka píše:souhlasím, že ten ve Vankovce je celkem kvalitní, ale...zarazilo mně jen, že tam mají pořád strraaašně miniaturní potkánky!!! Sou skoro jako laboratorní myšičky! Ptala sem se jednou a prý jim byly už 4 týdny min. ale...já nevím no, je možný aby byli tak mrňavý? Když sem si brala fufiky od Zatáčky, tak byli 3x takoví a to měli 4 týdny!!!
Ale jinak je to dobrej zverimex, mají tam hodně věcí a zvířátka se zdají být v pořádku :)

mě se zdáli relativně normální :) naše ema byla ještě menší :wink: ale je dobré, že jim to akvárko aspoň trošku vybavili, mají tam různý žebříky a domečky.. jen je vždycky lituju kvůli jídlu, snad ve všech zverákách co jsem viděla dostávají takové malé granulky, jakoby pro králíky. no asi nic moc :?
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Louisianka » 04 říj 2006 17:06

nj, tak asi je to normální velikost, já nevím, mně přišli malinkatí, tak sem se radši zeptala. Nebylo by to poprvé, kdy by nabízeli v nějakým zveráku miminka mladší 4 týdnů :(
Nooo mají to tam vybavené docela hezky, na to, že tam nejsou zas tak moc dlouho- vždycky jdu, vidím nový přírustky, jdu za 3 dny a už tam nikdo není! Mizí to tam dost rychle ty potkaní mimiška :)
S tím jídlem- no jooo nooo, asi tam není žádný takový vyložený zvířomilec, který by jim dával pořád nějaké pamlsky :) Ale myslím, že nestrádají. Chjo, škoda, že nenabízí žádný brigády ve zverácích, hned bych tam šla :>
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod Mája » 04 říj 2006 20:30

Neviděli jste někdo někde krmení JR Farm - Wellness food? Chtěla bych ho někde v Brně pořídit, ale nechce se mi obíhat všechny chovatelky. :whistle:
Mája
Žabička
Žabička

Příspěvekod Jeane » 05 říj 2006 08:34

Mája píše:Neviděli jste někdo někde krmení JR Farm - Wellness food? Chtěla bych ho někde v Brně pořídit, ale nechce se mi obíhat všechny chovatelky. :whistle:

Jak to vypadá?
Jinak bych zkusila Orlí a nebo malinký obchůdek na Veselé.
Jeane
Malý potkan
Malý potkan

Re: Chovatelské potřeby v Brně :o)

Příspěvekod Makýsek » 31 říj 2007 12:14

V Brně doporučuji Pet planet v Řečkovicích, zastávka Hudcova. Fakt úžasnej výběr, pro potkyše je toho tam mraky a další mraky věcí pro jiný zvířátka, co se hoděj ale i potkyšům:o) :up:
Here comes the sun... little darling... and I say, it's allright... little darling...

Dum spiro, spero - omnia vincit amor....
Makýsek
Růžovka
Růžovka
Bydliště: Brno, Ústí nad Labem. Ale doma jsem skoro všude.:o)
Potkani: Iriska - bohyně duhy. :o))))

Příspěvekod myjka » 06 lis 2007 11:24

JJ je to tam fajn my sme tam s pekym kupovali klietku pre Majkyho :)
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod Shaman » 12 lis 2007 21:27

Já můžu doporučit chovatelské potřeby na Dukelské, sice tam toho nemají moc skladem, ale je tam hodně příjemný pán a všechno bez problému objedná většinou do druhého dne. A mají tam ty potkaní dropsy co jim chutnají tuším za 20Kč, to jsem snad levněji ani nikde neviděl..
Shaman
Růžovka
Růžovka

Další

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami