Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Libeňský bazar

Příspěvekod Iveta » 04 zář 2006 22:08

ahoj, a kde tam ten bazar je?? sjela bych se tam juknout!
Iveta
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Bethan » 04 zář 2006 22:23

Když vystoupíš na zastávce tramvaje Libeňský most nebo vylezeš na Palmovce a pudeš jakoby směrem k Libni , tak asi uprostřed toho mostu sou betonový schody dolu a tam sou obrovský zelený plechový haly, tak asi tři z nich je ten bazar
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod seekorka » 05 zář 2006 13:39

dokonce primo ten se zelenyma vratama..v tech ostatnich mivaji tak 1-2 klece mas na andulku.

je to ten bazar ktery ma na dvore vlastne dve haly - mrkni do obou .) v kazde mivali neco .) stastny porizeni.
Že jsem nebyla kluk, Rozinka a Alice ( Piškot a Elvíra také ) jsou jak na setrvačník, měla bych z toho větší potěšení :-)
seekorka
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Gachna » 07 zář 2006 08:48

Já má odsud taky klec... Holly je moc spokojená. Můžu jenom doporučit
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod seekorka » 11 zář 2006 15:31

http://www.bazar-valis.cz/ sem nasla webik bazaru snad trochu pomuze - sekce klece teda neni s aktualni fotkou ..ale tusim ze je tam mapka atd:))
Že jsem nebyla kluk, Rozinka a Alice ( Piškot a Elvíra také ) jsou jak na setrvačník, měla bych z toho větší potěšení :-)
seekorka
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Danny » 13 zář 2006 11:30

Nevíte někdo jak jsou v Libni v těch bazarech o víkendu? Docela bych se tam chtěla podívat, ale v týdnu to nějak nestíhám... :roll:
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod seekorka » 13 zář 2006 15:07

v so tusim 9-11 mozna 12 nejsem si jista ale na webu maj snad mozna i otviracku ..mrkni :)
seekorka
Skákavka
Skákavka

klece

Příspěvekod TouTou Velu » 18 zář 2006 18:18

Každý čtvrtek a pátek nové zboží - funguje a vždycky bude :D
TouTou Velu
Růžovka
Růžovka
Potkani: 6 holek a 20 kluků ... a miminka

Příspěvekod Margot » 18 zář 2006 18:28

A kde že je ten obchod? Jak se tam jako mimomístní dostanu? Aspoň zhruba... :oops: Kdyby měl někdo chvilku a popsal mi cestu z nějakého obecně známého místa... byla bych moc ráda. Děkuji...
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod TouTou Velu » 18 zář 2006 19:35

1/ knížky tam možná i budou, ale nevím to jistě ... mrkni tam! :D

2/ dvě nejjednodušší možnosti,jak se tam dostat (aspoň podle mně) :whistle:

a) stanice metra "B" Palmovka - přestoupit na tramvaj (např. 12,15,...) ve směru Holešovice a vystoupit na zastávce "Libeňský most"

b) stanice metra "C" Nádraží Holešovice - přestoupit na tramvaj ve směru Palmovka, vystoupit na zastávce "Libeňský most"

:up:

Promazáno - nevi
TouTou Velu
Růžovka
Růžovka
Potkani: 6 holek a 20 kluků ... a miminka

"Kamenne" bazary

Příspěvekod Sharkie » 23 kvě 2008 15:33

Neviete niekto o nejakom dobrom bazare v Prahe, kde by sa dalo pozriet na klietky? Doteraz, ked som nieco potrebovala, skocila som na Libensky most do toho velkeho bazaru Valis. Akurat ten, jak som dnes zistila, je zruseny :| (hlavne, ze na webe o tom nemaju ani slovo)
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Re: "Kamenne" bazary

Příspěvekod Lady.Blackie » 23 kvě 2008 16:08

Je tam ještě jeden dobrý, od toho starého musíš jít doprava směrem k bazaru se starožitnostmi, tam je průchod a taková nepěkná bahnitá cesta směrem k budově K+K koberců a nějakému velkoobchodu s krmivypro psy a kočky - u toho se dáš tou první cestou doleva. Je to tam hodně dobré, klecí je tam dost a dost.
Případně ještě jeden: Tramvají 8 nebo 24 je to z Palmovky jedna stanice, od té se pak cca 200 metrů vrátíš a na rohu je tam bazar s modrým průčelím. Milá obsluha, co dává v páteční podvečer slevy... :lol:
V dávných dobách válečníci hrdě bojovali, zkřiveni bolestí a zbroceni krví umírali. Umírali v těžkých bojích za práva svého národa, za statečné činy jim otevřela brány říše Valhalla.

My musíme jít po stopách svých předků, hrdí bojovníci dnešních dnů.
My nenecháme svou zem v rukou podlým nepřátelům, my překročili svůj strach ze smrti.
Lady.Blackie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ~ Edgar ~ Cipísek ~ Mikuláš ~ Larry ~ Iggy ~ Geralt ~ Dorian Gray ~ Hades & Herodes of Nergita ~ Loki ~ Vincent ~ Tristan ~ Enjorn & Eigar z Nilfheimu ~ Borisek ~ Casey PotkanMarvel ~ Arcturus ~ Gabriel ~ Drátek & Nero ~ Hoodie ~ Očko ~ Remus of Gremleen´s ~ Abbie ~ Zoey Bowie ~ Dave a Rimmer of Nergita

Opustili nás: Rampouch a Rumík OdAdush, James Brown, ZIGGY STARDUST <3 :(

Re: "Kamenne" bazary

Příspěvekod Sharkie » 23 kvě 2008 16:17

Jej dik, skusim sa tam v pondelok pozriet. Snad bude tentokrat vylet uspesnejsi.
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Re: Libeňský bazar

Příspěvekod Sharkie » 09 bře 2010 15:21

az by niekto mieril na libenske bazary kvoli klietkam, tak male varovanie.. boli prestahovane, jeden by mal byt pri Edene (adresa zde http://bazarnabytku.net/) a k dalsiemu mam napisanu adresu, ktora podla mapy.cz neexistuje, ale malo by to byt niekde na Prahe 7, pri pivovare..

edit: tak to druhe by mohlo byt teoreticky tu http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=U%2 ... 17331@z=16 asi pojdem este tento tyzden okolo, tak overim
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Re: Libeňský bazar

Příspěvekod chesterfield » 10 bře 2010 03:07

Tak to mám radost, mám to od práce cez cestu, jupííííí. pretože na Libenský most som se teda odmietala vybrat. Takže to čo najskor omrknem.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Další

Zpět na Obchody se zvířaty a chovatelskými potřebami