Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přepravka ANDY 50

Přepravka ANDY 50

Příspěvekod smirduska » 25 bře 2013 01:16

Ahoj,
co říkáte na tuhle přepravku http://www.chovatelske-potreby-brno.cz/ ... -33cm.html na velikonoční (čtyřnoční) výlet na Šumavu pro dvě potkanice? Jak jsou velikonoce, rozjedou se mi všichni do světa, nemá kdo hlídat a nechci je nechat 5 dní doma samotný. Z boku je vidět tady: http://www.mamejeradi.cz/prepravky-pro- ... 01960.html. Přijde mi pro dvě dost velká, dá se zavěsit hamaka, na přední dvířka přidělat napáječka, obsluha by probíhala jen horním poklopem, je rozdělávací na dvě části, takže hezky čistitelná. Nejsem si jistá šířkou žbrdlin u mříží, ale to bych kdyžtak zahustila pletivem (už jsem zahušťovala i klec). A ještě jsem teda našla informaci, že váží 2,5 kg, což je celkem dost :| , zase je pro celkem "lehký" holky :) . Jinak o CAPRI MINI vím, ale u nás na Kladně jsem jí, alespoň podle informací zverimexů na netu, nikde nenašla a řeším to dost na poslední chvíli, takže přes internet už objednat nestihnu.

Díky za zhodnocení :)
smirduska
Růžovka
Růžovka

Re: Přepravka ANDY 50

Příspěvekod Zzuzka612 » 25 bře 2013 02:20

Rozměrově dobrý, 5dní je sice dost, ale bude-li i nějaký výběh tak to bez problémů vydrží. Hlavně aby byly v teplíčku a dej si pozor na otvory na boku ty budou asi dost velké pro čumáček tak aby si přes noc nevykousali únikový východ. Já to kdysi ještě s otcem zadělávala taky pletivem.
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Re: Přepravka ANDY 50

Příspěvekod womi » 25 bře 2013 08:08

Přepravka vypadá fajn, já jsem s takovou hle rozměrově jezdila na dva týdny na tábor s dvěma klukama (Oni byli stejně furt u někoho v tričku :lol: Ale pozor na průvan, je tam moc děr
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Zpět na Přepravky