Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

přepravka

Re: přepravka

Příspěvekod Zzuzka612 » 21 bře 2013 22:09

Na dva dny bych jim dala napaječku vody pro sichr třeba dvě a plnou mísu žrádla a bude jim líp než se dva dny mačkat v tomhle. To je tak na převoz na veterinu a dom. Neumím si představit že bych do toho ty svý dvě pokusničky měla zavřit na dva dny a i když je budeš pouštět a budou mít vyběh tak co v noci? To je čas kdy oni nejvíc lumpačí a v tomhle fakt není jak. Na víkendové pobyty sou vhodné ty "kočkonosky".

Edit: větší než trixie? Myslíš (transportní kufřík MINI CAPRI 40x22x30 cm), má menší jen jeden rozměr oproti té co si zmiňovala (přepravka BAGGY 36x25x29cm) a taky je vhodnější, dá se do ní pohodlně přidělat hamak, dá se nést s otevřeným víkem a je pro ně pohodlnější už i z ohledu prostupnosti světla, myslíme-li na letní sluneční dny. Pohodlnost sama. Je to jako bych srovnávala byt 1kk a 4+1. :lol:
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Zuza » 21 bře 2013 22:26

Za mnohem, mnohem lepší peníze seženeš mnohem, mnohem lepší přepravku :P Již výše zmňovanou Trixie Mini Capri
http://www.zbozi.cz/?q=trixie%20mini%20capri&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod chesterfield » 21 bře 2013 22:57

Také bych Ti doporučila Trixie - bytelná, praktická pohodlná jak pro myšiky tak i pro nás.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod p.hubicka » 22 bře 2013 11:58

:shock: já si nevšimla že ta trixie je tak veliká, já myslela že to je ta mrňavá :shock:
to je tím, jaký dávám pozor :oops: jde o to, že poštovné je pak srovnatelné s tím ,co koupím tady u nás v obchodě :smi:
Elis♥ Dumbina♥ ségry ze zveráku *
p.hubicka
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Elis ♥ pořízená 23.2.2013 věk prý 2 týdny ale zdála se mi větší ;)
Dumbina ♥ údajná sestřička Elis.

Příspěvekod Zzuzka612 » 22 bře 2013 12:09

To mpožná jo a kolikrát je to pak i dražší, ale víc se to vyplatí. Já když takový věci kupuju tak koukám na to ja k to sedí potkyšům, pak tak ćo a jak je dobré pro mě na udržbu a používání (jestli mám na něčem lehce utrpět já tak to ještě zkousnu, ale pro myšata to nej. Pak koukám na ceny a myslím že se tu všichni shodnem že ta capri je to nej co může bejt sice na dvě noci taky ne nic extra, ale mnohem lepší než to co si tu prezentovala, to je tak pro křečuldu (no ani tomu by se nějak moc nelíbila ta silná prostupnost světla).
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod p.hubicka » 22 bře 2013 12:38

no... me se tam ta líbí tak nevím..
p.hubicka
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Dr.Jenny » 22 bře 2013 13:54

právě...oni si často lidi myslí, že potkani chtěj vidět ven při cestování, ale opak je pravdou...rádi se zahrabou a když mají náhodou náladu čučet na zastávce, tak jim otevřu víko, oni vykouknou a pak si zase hezky zalezou do klídku.... ;)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod DraXitko » 22 bře 2013 14:02

Naše holky mi přijdou, že to mají tedy naopak. V průhledné přepravce sedí a čučí prakticky celou dobu okolo. Chroupou při tom granulky a jsou v klidu... prostě takové kino. Naopak, když je vezu v druhé přepravce, která má průhledné jen víko, tak se to většinou neobejde bez stresových bobíků.
"...ale že existují lidi, kteří lžou jen proto, že můžou. Že něco řeknou, slíbí a nic to pro ně neznamená... To jsem do té doby nevěděl a docela mě to překvapilo..."
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky za duhovým mostem: Negí, Joy, Vari, Micro, Šedi, Líza, Dýdý, Taší, Kebu, Algee, Rachel, Estelka, Melanie, Zombie, Celestýnka

Příspěvekod Dr.Jenny » 22 bře 2013 15:15

tak to je zajímavý, vida ,vida...já mám fakt opačnou zkušenost... :)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod DraXitko » 22 bře 2013 15:34

Dávám jim tam teda vždy nějaký kus hadru, do kterého se můžou zachumlat, když chtějí... ale většinou to probíhá, že sedí, chroupají a koukají co se kde děje... Dokonce i když doma čistíme klec a některé holčiny jsou na chvilku v přepravce, než umyjeme klec, tak z té neprůhledné přepravky mají stres.
"...ale že existují lidi, kteří lžou jen proto, že můžou. Že něco řeknou, slíbí a nic to pro ně neznamená... To jsem do té doby nevěděl a docela mě to překvapilo..."
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky za duhovým mostem: Negí, Joy, Vari, Micro, Šedi, Líza, Dýdý, Taší, Kebu, Algee, Rachel, Estelka, Melanie, Zombie, Celestýnka

Příspěvekod p.hubicka » 22 bře 2013 16:13

to sem chtěla taky.. dát jim tam tričko aby se zachumlaly... nám doma se přepravka fakt lbí a není problém přes ní pak něco přehodit aby měly holky klídek...velká mi příjde dost vidělka sem ji na živo v obchode ( na fotce v inzerátu není přesne ona tu jsem nikde nenašla).
p.hubicka
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Zzuzka612 » 22 bře 2013 20:08

To ovšem nemění nic na tom že na pobyt to není jen na přepravu a ty je v tom chceš mít celé dva dny to je hrůza, alespoň pro mě.

Edit: nikde sem neobjevila tu přepravku bagy ve větším provedení tak se ti to asi jen nezdá nebo sem se někde překoukla
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod p.hubicka » 22 bře 2013 20:36

:roll: já teda nevím ale holky by na návštevě byly stejně pořád venku u mě a tam by se chodily jen najíst a napít+by tam spaly...
p.hubicka
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Zzuzka612 » 22 bře 2013 20:43

Čůrat a kakat budou taky na tebe když u tebe budou pořád? Dej jim zásobu jídla velkou napaječku vody nebo dvě menší a oni ty dva dny vydrží doma v kleci dva potkouši vystačí sami bez člověka. neumím si představit že sem někde na návštěvě a mám u sebe neustále dva lozící potkany, kteří se na mě i yměšují protože nemají kam jinam. Buď nechat doma nebo mít menší cestovní klec (skladí nejlépe kvůli přepravě), ovšem na to je dobré auto. Doma nijak strádat nebudou.
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod p.hubicka » 22 bře 2013 21:09

Já myslím, že nejsem jediná,kdo by takto potkany někam vzal... já tvůj názor respekuju ale nesdílím ho... jasný, vydržej ale v tý přepravce to taky zvládnou :roll:
p.hubicka
Velký potkan
Velký potkan

PředchozíDalší

Zpět na Přepravky