Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Savic Elmo

Savic Elmo

Příspěvekod Markus » 14 říj 2012 10:29

Máte někdo zkušenosti s touhle přepravkou? http://www.zvireci-potreby.cz/files/81058.jpg
Nikde jsem tady o ní nenašla ani zmínku. A docela se mi líbí, i barva je hezká. Takovou zelenou jsem nikde jinde neviděla. Přemýšlím, kterou koupit, tahle se mi hodně líbí a ani neni tolik velká (pro 2 kluky), ještě se rozmýšlím nad Trixie Mini Capri, ale ta je docela velká a není ani tak hezká jako tahle =) Ale asi bych řekla, že tahle bude brzo rozkousaná, protože ty větrací otvory mi přijdou možná trochu velké.
Markus
Růžovka
Růžovka

Re: Savic Elmo

Příspěvekod Kukla » 23 říj 2012 14:47

Mně připadá podobná jako Cat - Gato. U té je problém, že se často ulamuje víko. To je tam ale z plexiskla, tenhle materiál možná bude odolnější. Trochu bych se bála, aby to dobře větralo, u té Cat - Gato je aspoň skrz plexisklo vidět, jak se myším daří. Jinak se mi nelíbí to jedno držátko, myslím, že když zvíře bude přecházet z jedný strany na druhou, tak se bude přepravka houpat.
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Re: Savic Elmo

Příspěvekod womi » 23 říj 2012 16:35

mám pocit, že přepravky tohoto typu se dělaj jen pro to, aby majiteli ulomily nehet
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Zpět na Přepravky