Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přepravka Avior

Přepravka Avior

Příspěvekod Lili Grace » 26 bře 2011 21:15

Tak během týdne mi dorazí nová přepravka Avior. Bude sice pro dva morčáky(potkyše už nechovám), ale přesto se s Vámi chci podělit o zkušenosti.
Máte ji doma někdo?

foto:
http://www.uzlatehoretrivra.cz/detail/plastova-prepravka-avior/496/139/
Dokud máš svý sny, máš se na co těšit!

Obrázek
Lili Grace
Růžovka
Růžovka
Potkani: bohužel žádní, ale minimálně jeden nebo dva kluci se v horizontu jednoho léta blíží :-)

Re: Přepravka Avior

Příspěvekod Zuza » 26 bře 2011 21:30

Tuhle přepravku jsem měla půjčenou od kamarádky na kočku a nebyla špatná, pro morčáky myslím bude dobrá, byla lehká, dobře se do ní dostávalo a měla i úložný prostůrek :lol:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod Lili Grace » 30 bře 2011 18:54

Tak dneska Aviorka dorazila a je úplně úžasná. Lehká,bytelná,má hodně větracích otvorů,ale ne tak,aby do ní extra táhlo. Je tam hlavně místo na hamaky(pro morčata nevyužiju) a na napaječku. Je obrovská, no na dvě morčata luxus. Slečna,od které ji mám v ní nosila 7 potkanů a prý to bylo parádní. Tady posílám odkaz na pár fotek ;)
http://liligrace.rajce.net/prepravka_Avior
Dokud máš svý sny, máš se na co těšit!

Obrázek
Lili Grace
Růžovka
Růžovka
Potkani: bohužel žádní, ale minimálně jeden nebo dva kluci se v horizontu jednoho léta blíží :-)

Příspěvekod DraXitko » 17 úno 2014 21:51

Máte někdo zkušenosti s touto přepravkou?? Chci ji v tuto chvíli na 6 potkanů..., asi budeme muset na veterinu se svrabem. Jelikož má smečka se rozrůstá v blízké budoucnosti na 9, myslíte, že na občasné převozy na vet to bude stačit i pro těch 9??
"...ale že existují lidi, kteří lžou jen proto, že můžou. Že něco řeknou, slíbí a nic to pro ně neznamená... To jsem do té doby nevěděl a docela mě to překvapilo..."
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky za duhovým mostem: Negí, Joy, Vari, Micro, Šedi, Líza, Dýdý, Taší, Kebu, Algee, Rachel, Estelka, Melanie, Zombie, Celestýnka

Příspěvekod Vell » 17 úno 2014 22:06

zkušenosti nemám, ale taky jsem o ní přemýšlela.. je fakt obří a myslím, že nacpat do ní 9 potkanů nebude problém
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod DraXitko » 17 úno 2014 22:24

Já neplánuji tahat nutně všech 9... ale pokud budou žít v jedné kleci a zase se objeví svrab, tak to bude chtít vzít je sebou všechny. Tak aby se mi tam neumačkaly. Případně pokud bych zas jela do zahraničí, tak převoz na hlídání a tak... :-) Asi ji zkusím.
"...ale že existují lidi, kteří lžou jen proto, že můžou. Že něco řeknou, slíbí a nic to pro ně neznamená... To jsem do té doby nevěděl a docela mě to překvapilo..."
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky za duhovým mostem: Negí, Joy, Vari, Micro, Šedi, Líza, Dýdý, Taší, Kebu, Algee, Rachel, Estelka, Melanie, Zombie, Celestýnka

Příspěvekod womi » 17 úno 2014 22:34

draxi ivomec ti můžu dát, na veterinu kvůli tomu nemusíš :-)
Jinak teda netuším, jestli se tam 9 potkanů vejde, ale rozhodně vypadá na nižší váhu, než je cabrio
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod DraXitko » 17 úno 2014 22:47

Přepravka objednána... tak uvidím. A s tím svrabem si nejsem stopro jistá... ale písnu to buď do vlákna o svrabu nebo k holčinám....
Obrázek

Chumtalky
DraXitko
Superpotkan
Superpotkan

Zpět na Přepravky