Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přepravka Touring deluxe open

Re: Přepravka Touring deluxe open

Příspěvekod Luczinda » 05 úno 2012 12:55

Koukám, že jsem tu ani nenapsala jak to dopadlo na tom zoohitu s tou přepravkou :oops: Více než skvěle !! :lol:

Po dlouhým "hádáním" přes mail jsem si vydupala kupón s plnou cenou přepravky tj. asi něco kolem 700,- .. nejdřív mi nabízeli kupon v hodnotě 250,- !! :shock: Jsem říkala tak to vůbec, že tolik ta přepravka nestála ani ze srandy.. pak mi nabízeli vrácení peněz, fajn.. ale bylo to nějaký extra složitý a neměli jsme embosovanou kartu, tak jsem ji navrhla ten kupon v hodnotě té přepravky a anoo! i s poštovným zadara :smi: tak jsem si vybrala různé věci..

a třešničkou na dortu bylo to, že mi tu přepravku nechaliii :bash: nechtěli ji zpět

ták můj brácha zapojil mozek a připnul na ní popruh od brašny od notebooku a bingoo - dá se skvěle nosit bez otevření - jeden jsme připevnili na přední dvířka a druhý na vrchní dvířka... takže mám přepravku zadara by se dalo říct :whistle: mezitím jsem pořídila ještě navigatorku a nějakou neznámou pro fretky, tak mám 3 kočkonosky

Obrázek
Obrázek
Potkaní gang - Kosí bratři Jasmínek s Vilíkem, kudrnáč Fousek, šampión Sajmonek, strašpytel Leslie, Střelené mimino Theodor alias žabák, "spiderman" Eliot, bratři - kanálníček Salomon a černoušek Sjurd, benjamínek Casper ♥

Za duhovým mostem - nejvěrnější kamarádi Vendelínek, (Mandarin's) Jurášek, Oliver Iletis, Kulíšek Iletis, Púík Iletis ♥
Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Vilík (Jiglypuff) od Krisicy ♥
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥