Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přepravka Cat-Gato

Přepravky

Příspěvekod Phoca » 19 zář 2006 14:10

Ja mám prepravku podobnú Alladinu od Ferplastu, zatváranie nie je také pevné, že by to useklo chalanom prsty, keby ich tam strkali...
avšak má jeden zápor (ako aj tie ferplasťácke), ku podivu k tomu, koľko je v nej dier a otvorov, zle vetrá... Keď v nej nesiem viac ako jedného potkyša, o chvíľu je v nej dusno a smrádeček... v zime zo môže byť fajn, aspoň im je teplo (to som ešte neskúšala niekam ich ťahať v zime, teraz máme pred sebou prvú), ale v lete ju nosím normálne bez veka :)
umýva sa ľahko, len prvýkrát oddeliť červenú časť od bielej bola fuška :)
na mojej sú tieto údaje : 35x25x25cm, a značka "Bernina", výrobca nemecký

Obrázek Obrázek

a jedna foto zo zrazu, keď skoro všetci potkánci spali v mojej prepravke
Obrázek
Stát, stát, někde na kopci stát
a zapálit ohně, višňový sad
potichu kousám a deru se ven,
ve dne jsou noci a v noci je den

...ve dne jsou VLCI.

Obrázek
Phoca
Moderátor
Moderátor
Potkani: ----------------------------------------
6 BUFEŤÁKOV:
*Sardinka - OdAdush (d, pearl self)
*Čiman - LMG (r, beige irish)
*Otario - Yawner's (d, rus.blue self)
*Eduardo - Niflheim (d, topaz self)
*Ugomon - Sibirskij (burmese self)
*Dr. Emmet Brown - Yawner's (d, beige self)
-----------------------------------------
SPOMÍNAME na:
Myšiho, Axíka, Milkyho, Ájinka, Hasiho, Ufinka, Bertíka, Alfíka, Jogiho, Vinýska, Darwina, Budulínka
------------------------------------------
Chovatelská stanice: Chiquitos de Phoca

Příspěvekod Nelliss » 21 zář 2006 12:48

Phoca píše:Ja mám prepravku podobnú Alladinu od Ferplastu, zatváranie nie je také pevné, že by to useklo chalanom prsty, keby ich tam strkali...
avšak má jeden zápor (ako aj tie ferplasťácke), ku podivu k tomu, koľko je v nej dier a otvorov, zle vetrá... Keď v nej nesiem viac ako jedného potkyša, o chvíľu je v nej dusno a smrádeček... v zime zo môže byť fajn, aspoň im je teplo (to som ešte neskúšala niekam ich ťahať v zime, teraz máme pred sebou prvú), ale v lete ju nosím normálne bez veka :)
umýva sa ľahko, len prvýkrát oddeliť červenú časť od bielej bola fuška :)
na mojej sú tieto údaje : 35x25x25cm, a značka "Bernina", výrobca nemecký

presne tuhle prepravku mam ale v zeleno bile kombinaci..ale kluci ukousali ty pantiky :( ale nastesti to vyko drzi i bez toho
Život není o počtu nadechnutí, ale o chvílích, které nám ten dech berou..

Moje ChS.CiriNell
Obrázek
Nelliss
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ♂ a ♀
Momentálně máme doma 14 potkaních potvůrek :)
Chovatelská stanice: CiriNell

Přepravka Cat-Gato

Příspěvekod nevi » 06 kvě 2007 11:34

Nepovedlo se někomu rozložil tuhle přepravku na barevnou a bílou část? takhle se to blbě myje :)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Deppo » 06 kvě 2007 11:42

Ale čo by nie :D Ono to ide bez problemou rozložiť, len treba uvolniť pántiky ktoré su na boku. A potom dávať pozor pri skladani aby sa to zložilo poriadne, a prepravka sa nerozpadla za chodu.
Deppo
Růžovka
Růžovka
Potkani: Iko, Ró a dark Henry:)

Re:

Příspěvekod Nelliss » 06 zář 2007 14:38

nevi píše:To je jednoduchý, trochu jsem drbla do víka, když jsem přendávala holkám hadříky. A je mi celkem jasný, že mi tu reklamaci neuznaj, když se je na co vymluvit...
Ony ty úchyty nevypadaly, že budou mít velkého ducha, ale Nettle prý vydržely...

přesně to mi se mi stalo taky..normalně jsme to spojila šňurkama :)
kluci si toho naštěstí nevšímají ..tak je to dobré..kdyby to kousali musím to vyřešit jinak ..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Moje ChS.CiriNell
Obrázek
Nelliss
Superpotkan
Superpotkan

Re: Přepravky

Příspěvekod Zuza » 12 říj 2007 12:25

Nevi: Mě se to povedlo pomocí příborového nože rozebrat, bála jsem se, že to ulomim, ale neulomila a už jsem jí rozebrala takhle dvakrát a je to v pohodě. Drží to pevně a že když tam naložim kluky, tak už to něco unýst musí, i když mají každý jen půl kila, ani ne.. :lol: Jinak mě asi vomejou, já za tu přepravku u nás v Bohnicích dala 500!!! :evil: :x Pak se nám ulomily pantíky a tak to přítel slepil a cestovala k našim pro holčičky, Jíťa z chs Black Diamond mi ji přivezla od nich někde z Varů nebo odkud za 250.. Bože, ta Praha je hnus škubatelskej..Jinak už mám prasklý pantíky i u tý nový, ale zatím držej, takže je ani nemám lepený, dobře se do ní dávají hamáčky a i misku a napáječku jsem tampropašovala, když v ní kluci tráví noci o víkendech:)
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod Veve » 25 lis 2007 12:41

já mám stejnou jako Velveta a hned první týden po jejím otevření se mi nalomilo to průhledné víko... nemá to žádný doraz, takže když po ní holky lezou a opřou se o to víko, tak to praská :roll: zatím to teda neupadlo, ale jinak jsem s ní spokojená
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod Nelliss » 26 lis 2007 18:34

Opravdu je tam na prdlajs to víko.. bo se mi hned po 14 denním používání se mi urvali ty panty a moji silnější potkánci přepravku snadno otevřou ..nadzvednou hlavu a je to .. Někteří byli svědkem na srazu ..udržet je tam ..byl nadlický úkol kor když chtěli ven.

Moje ChS.CiriNell
Obrázek
Nelliss
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Veve » 26 lis 2007 19:47

Nelliss píše:Fotečku :) :roll:

jinak já mám http://minishop.kralici.cz/p91-prepravka-cat-gato.aspx Opravdu je tam na prdlajs to víko.. bo se mi hned po 14 denním používání se mi urvali ty panty a moji silnější potkánci přepravku snadno otevřou ..nadzvednou hlavu a je to .. Někteří byli svědkem na srazu ..udržet je tam ..byl nadlický úkol kor když chtěli ven.

je škoda, že tak hezká přepravka nevydrží, mám ji taky, ale zatím se mi tolik nepoškodila - odnesl to jen jeden pant
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod Zuza » 17 pro 2007 12:19

Máme s Veve stejnou přepravku, mě už se urvalo totálně dočista to víko (u obou přepravek) a tak jsem vzala jehlu na maso, jelikož máme sklokeramickou desku, tak jsem nemohla žhavit nad plynovým hořákem, tak jsem žhavila nad čajovou svíčkou, udělala 8 dírek (dvě u každého pantíku na víku a na samotné přepravce taky tak a několikrát jsem to svázala drátem, drží to jak nikdy předtím a myslím, že už se mi nemá co ulomit :smi: :roflmao:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod Veve » 17 pro 2007 12:25

to je dobrý nápad, Zuzo, mě rupla to víko u jednoho pantu kompletně, tak jsem ho zatím přilepila izolepou, mám doma dvousložkové lepidlo na plexi, tak to pak slepím, ale stejně to projistotu vylepším Tvým zlepšovákem :up:

jinak jsem koukala na ty stránky a super ceny :up:
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan

za duhovým mostem:

Příspěvekod nevi » 15 srp 2008 12:16

Tuhle jsem měla taky. Počítej s tím, že ti to čtvrt roku uletí panty na víku, jsou totiž dost slabé. Celkově si myslím, že jde o méně kvalitní odvar Aladino Large. Pokud ji ale používáš málo, tak se ti asi osvědčí. Mám podobnou (Pico od Trixie) na nošení jednoho potkana a zatím je to v pohodě.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod BinaX » 15 srp 2008 14:23

Já jí mám teď půjčenou a to zavírání je tedy dost blbé.. Akorát na skřípnutí prstíků ideální. :roll: ale když se to pohlídá, tak se dá.
BinaX
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Borro of Ituri, Frisco Beris, Jezabell, Elisabeth, Dakota, Catany of Ratsystem, Orca Rat4U

Ti jež čekají za duhovým mostem: Bimbo, Barunka, Bonnie Ball, Flíček, Pan Táta, Shezar, Jessie, Ashley, Stříbro, Dumbička, Tor, Akela Proximo, Hoblinka z Uhelky, Palpebra od Lucky, Fantasy PotkanMarvel, Igor od Nergity
Chovatelská stanice: Chs Ituri

Příspěvekod Veve » 26 srp 2008 21:42

já měla CatGato, co je ta modrá na obrázku, co si chce koupit Lavender, pantíky nevydržely, holky je nakonec znovu uštíply, když byly zajištěné izolačkou a bylo po žížalkách, sehnala jsem Mini Capri od Trixie a zatím jsem s ní spokojená, nosím jí v cestovní tašce, takže nemám problém s popruhem, že by se vyvlíkl
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan

za duhovým mostem:

Re: Přepravka Cat-Gato

Příspěvekod Kukla » 25 říj 2009 20:03

Kupovala jsem hodně narychlo a byla to chyba, víko se mi sice zatím neulomilo, ale to zavírání se mi nelíbí, protože zavírat musím oběma rukama a nemám třetí (případně čtvrtou a pátou), kterou bych zastrkovala myším ručičky dovnitř. Problém je, že asi centimetr nad polohou "zavřeno" víko jakoby samo docvakne z výšky, silou, musí se to jistit.
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Další

Zpět na Přepravky