Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přepravka Ferplast Pet Shuttle

Přepravka Ferplast Pet Shuttle

Příspěvekod myjka » 14 srp 2006 21:50

Obrázek

tak som nakoniec kupila toto :) snad v tom prezije obcasne vylety :) :roll:
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod Tikka » 14 srp 2006 22:43

myjka píše:tak som nakoniec kupila toto :) snad v tom prezije obcasne vylety :) :roll:

presne tohle, jenze v zelene, mam doma a nemuzu si nejak stezovat :)
Všichni okolo jsou blázni, jen já jsem letadlo.
Tikka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Katka » 15 zář 2006 08:33

povolil mi ten jeden horní držák-zatím sem to slepila sekunďákem, ale jak praskne i ten druhý tak sem v háji a taky mi příde že se moc dobře nečistí, to bílé se dost blbě oddělává(a taky mám strach aby to neprasklo) sypat piliny ven přes ten dírkovaný okraj a ještě držet otevřené víko je fakt mazec, taky přidělat napáječku je sranda, mám na to takový drátěný patent :lol: (mohla bych to vyfotit kdyby někdo chtěl)
taky když ji pořádně prozkoumáš tak prostor dna je menší než střed což mi příde, že akorát na efekt je to hezké ale na co ti je malé dno a široký střed?

Teda abych jen nekritizovala tak se dobře nosí v ruce, vypadá hezky, je akorát provzdušněná, není těžká....a na trhu v téhle kategorii stejně moc výběr není :lol:

Mě by se nejvíc líbyla nějaká taková jak si holky tady na netu vyráběly....skus to pohledat myslím, že je to nejlepší
Miláček Arwen Chs Gremleens- Arwenka Arwuška Arwulka čertidlo-))

http://www.arwen.estranky.cz
Katka
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Arwen of Gremleens a měla bych jich víc, ale nesmím

Příspěvekod Gachna » 15 zář 2006 12:28

Já mám taky pet shuttle(nebo jak se to píše:-)) Holly je spokojená, a já taky, protože na ní mám přiděláný popruh a skvěle se mi nosí (ne Holly ale ta přepravka)
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

varovani

Příspěvekod atti » 18 zář 2006 17:05

Jeste bych si dovolila varovat pred touto prepravkou, osobne si myslim ze prepravka u ktere je drzadlo umistene na viku a hrozi povoleni nebo zlomeni pantu ktery spojuje dno a viko, tak se jedna o nebezpecnou vec. Predstavte si ze vam rupne nekde ve meste treba s mladaty, kde vsude to muze dopadnout hororve snad nemusim psat... :!:

http://www.happyanimals.cz/prepravky-pr ... ttle-large
attilien
potkan.jinak.cz
attilien@gmail.com
atti
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod myjka » 18 zář 2006 17:40

no ja sa pet shutle mozem zastat. vyuzivam ju non stop kazducky den pretoze prcka nosim do prace k priatelovi a teraz sme dokonca cestovali domov na slovensko a este som s nou nemala ziadny problem. je uchytena dost pevne. jediny problem aky s nou je je ze mi ju prcek okusava ale to patri inam :oops:
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod zulu » 18 zář 2006 23:22

ta od ferplastu sice má trochu nebezpečné zavírání, ale já už jsem si na to zvykla, stejně jako jsem si zvykla být opatrná a nepřivřít holkám ocásky a tlapky do dvířek na kleci :wink:
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Jingles » 19 zář 2006 06:23

satu píše:ta od ferplastu sice má trochu nebezpečné zavírání, ale já už jsem si na to zvykla, stejně jako jsem si zvykla být opatrná a nepřivřít holkám ocásky a tlapky do dvířek na kleci :wink:

Přesně tak, taky jsem s ní spokojená a ještě se mi to nestalo, abych jim tam něco skřípla. Zavírám ji tak, že do té mezírky strčím prst a po něm pomalu spouštím to víčko.
tvořííííím

I’m happy to be by myself
I don’t need no one else.
Jingles
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Kryštof, Tadeáš

Příspěvekod Margot » 16 lis 2006 11:36

Dotaz. :wink: Máme přepravku Pet Shuttle Large. Jaký popruh a kde ho mám sehnat? Případně, máte někdo radu jak vyrobit a z čeho? Aby se mi to třeba cestou někde neurvalo... :oops:
Kuji. :)
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Mája » 16 lis 2006 14:57

Margot píše:Dotaz. :wink: Máme přepravku Pet Shuttle Large. Jaký popruh a kde ho mám sehnat? Případně, máte někdo radu jak vyrobit a z čeho? Aby se mi to třeba cestou někde neurvalo... :oops:
Kuji. :)
Mám tu samou...popruh jsem udělala tak, že jsem koupila dvě taková udělátka, který máš třeba na batohu...posunuješ tím ty popruhy...(bohužel nevím, jak se to nazývá :oops: A pak jsem koupila nilonový popruh, který akorát odpovídal velikosti, protáhlajsem to tím a konce popruhu ještě opálila nad plamenem, aby se netřepil...jsem neschopná na vysvětlování, tož se omlouvám...
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Margot » 16 lis 2006 17:18

Mája píše:Mám tu samou...popruh jsem udělala tak, že jsem koupila dvě taková udělátka, který máš třeba na batohu...posunuješ tím ty popruhy...(bohužel nevím, jak se to nazývá :oops: A pak jsem koupila nilonový popruh, který akorát odpovídal velikosti, protáhlajsem to tím a konce popruhu ještě opálila nad plamenem, aby se netřepil...jsem neschopná na vysvětlování, tož se omlouvám...

A protáhla jsi to jen barevným očkem, nebo i tím bílým?
Tak to asi udělám stejně... :wink: V pondělí zajdu do galantérky. Kuji. :)
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Mája » 16 lis 2006 17:56

Margot píše:
Nejdřív jsem to protáhla skrz to bílý dolů, pak venkem kolem toho zelenýho a zpátky nahoru...tu přezku nebo co to je, jsem dala nad to a tam to už jen doupevnila...bože, tyhle popisy...jsem fakt Máňa...vyfotila bych to, kdyby bylo čím...jen jsem si koupila metrovej popruh, pač jinej neměli, takže tam stejnak půjdu ještě pro jeden.
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Margot » 16 lis 2006 17:59

Mája píše:
Margot píše:
Nejdřív jsem to protáhla skrz to bílý dolů, pak venkem kolem toho zelenýho a zpátky nahoru...tu přezku nebo co to je, jsem dala nad to a tam to už jen doupevnila...bože, tyhle popisy...jsem fakt Máňa...vyfotila bych to, kdyby bylo čím...jen jsem si koupila metrovej popruh, pač jinej neměli, takže tam stejnak půjdu ještě pro jeden.

Takže je to vlastně na dvakrát protažené bílým? :oops: (my máme vínovou :mrgreen: )
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Mája » 16 lis 2006 19:00

Margot píše:Takže je to vlastně na dvakrát protažené bílým? :oops: (my máme vínovou :mrgreen: )
JO, přesně tak...jednou dolů a pak nahoru...já mám zelenou a dokonce aj ten popruh je stejný barvy..jen mě štve, že je tak krátkej :(
Mája
Žabička
Žabička

Příspěvekod Margot » 17 lis 2006 11:47

Kuji... :wink: Koupím a nainstaluju...
(A půjde tam dát i malá napáječka, jak jsem koukala... takže přepravka sbírá body :D )
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Další

Zpět na Přepravky