Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přepravka Ferplast Pet Shuttle

Příspěvekod Mája » 17 lis 2006 13:29

Margot píše:Kuji... :wink: Koupím a nainstaluju...
(A půjde tam dát i malá napáječka, jak jsem koukala... takže přepravka sbírá body :D )
Napáječka tam opravdu jde, vždycky ji tam přidrátuju, ale na cestu ji sundávám, pač Oizo stejnak moc nepije a mě to trošku vytáčí, jak to tam blimbá.
přepravka je fajn...jen se mi urvaly dva panty...zatím to naštestí drží, ale asi si koupím něco bytelnějšího...buď Aladino od Ferplastu nebo něco jinčího, krapet většího, když to využívám jako klícku...a ...vlastně to je všechno... :roflcry:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Margot » 28 lis 2006 12:03

Pet Shuttle Large mám. :wink: Připadá mi fajn. Ušila jsem si k tomu popruh a jsem s ní spokojená. Akorát je podivně vyřešený pant na víku... :?
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Ylith » 01 pro 2006 11:54

Margot píše:Pet Shuttle Large mám. :wink: Připadá mi fajn. Ušila jsem si k tomu popruh a jsem s ní spokojená. Akorát je podivně vyřešený pant na víku... :?

ten je hodně špatně řešený a když mi spadla na bok tak se rozlomil a já díky tomu přišla o potkánka :cry:
Ylith
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod nettle » 01 pro 2006 12:26

Já mám Pet Shuttle Large a urval se mi nahoře ten pantík teď to drží už jen silou vůle a já budu muset koupit novou :x ....velikostně je v pohodě mám dvě potkaní holky ( zatím ještě nejsou dospělý takže to maj jako pěknej obývák :wink: ) a líbí se jim tam... :wink:
Bůh není, snažila jsem se uvěřit, ale pokaždý, když už mě skoro dostal na svou stranu, stalo se něco, takové to něco co vás utvrdí v tom, že víra v boha je absolutní blbost...
nettle
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Alinka a Sárinka

Příspěvekod Ylith » 01 pro 2006 12:33

nettle píše:Já mám Pet Shuttle Large a urval se mi nahoře ten pantík teď to drží už jen silou vůle a já budu muset koupit novou :x ....velikostně je v pohodě mám dvě potkaní holky ( zatím ještě nejsou dospělý takže to maj jako pěknej obývák :wink: ) a líbí se jim tam... :wink:

mi na ní vadí že ji vlastně nosíš za to horní víko takže jakten tant povolí tak je celý spodek na zemi
Ylith
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod nettle » 01 pro 2006 12:37

Ylith píše:mi na ní vadí že ji vlastně nosíš za to horní víko takže jakten tant povolí tak je celý spodek na zemi

NO to já jsem jí radši za to víko nikdy nenosila...když jsem viděla tu umělou hmotu tak jsem si říkala, že radši ne...
Bůh není, snažila jsem se uvěřit, ale pokaždý, když už mě skoro dostal na svou stranu, stalo se něco, takové to něco co vás utvrdí v tom, že víra v boha je absolutní blbost...
nettle
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Alinka a Sárinka

Příspěvekod Mája » 01 pro 2006 12:59

Mně se taky urvaly dva pantíky u Pet Shutky a chcu si koupit novou..Jinak si spodek jistím krátkým popruhem, kterej držím v ruce...
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Nergita » 04 pro 2006 12:07

Já mám Pet Schuttle na holky a jsem s ní spokoje, na kluky mám přepravku po kočce, je super veliká a kluci v ní mají dost místa.
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Mela » 05 pro 2006 11:36

No to je sice škoda,ale dívala jsem se ještě na tu TRIXIE - mini capri a ta se mi zdá zase strašně málo větraná a taková nepohodlnější. Sice je větší a levnější,ale nějak se mi víc líbí tahle Pet shuttle. Ještě by ale mohli mít nějakou pěknější barvičku,než je ta na netu. Ale to je mi jako jinak úplně fuk. To je to poslední. Hlavně když v tom potom budou spokojeny myšičky :lol: :lol:
Nauč se smát se slzami v očích,
pomalu jít,když pospícháš.
Nauč se pohladit zaťatou pěstí,
jedině tak Ti nikdo neublíží,
nevezme štěstí.

…Hlupákovi
přes rozum neprojdeš.
Mela
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mája » 05 pro 2006 11:40

No, nechcu vám do toho kecat, ale mně se urvaly dva vrchní panty a to tam nosím jen Oizo. Každopádně uvažuju o tom, že si koupím jinou přepravku, nerada bych, aby se mi myš někde vysypala. Ten poklop se totiž nesmí moc prudce odklápět a taky na něj nejlépe nepouštět myšky, pač se to převažuje a takhle mi navíc ruply ty panty. Já to mám včechno jištěný popruhem.
Až je budete kupovat, pořádně se na ní podívejte a zkontrolujte, jestli nejsou prasklý panty a taky ty poutka na popruh. Zase cena 195Kč je výborná, takže když se o to budete dobře starat, tak by to mělo vydržet. :D
Mája
Žabička
Žabička

Příspěvekod Mája » 05 pro 2006 11:43

Jinak barvy jsou zelená, bordó a modrá...nejhezčí je asi ta bordó, ale ta zelená je taky docela pěkná(tu mám já) :lol:
Mája
Žabička
Žabička

Příspěvekod Tkanu » 05 pro 2006 11:56

To vím, že s těmi panty je problém... Ale já bych ji chtěla právě kvůli tomu popruhu, nést ji za vyklápěcí víko nikdy nemám nervy, i tu svou jsem vždycky nosila v náručí, měla jsem pak ruce úplně dřevěný :roll:
Tkanu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Sametka
Vzpomínáme: Tkanička Mašlička Hvězdička Knoflenka

Příspěvekod Mája » 04 led 2007 20:53

Já mám pet shuttle large, dva panty mi ruply, ale Oizo v tom se mnou nadále cestuje, víko drží a mám to jištěný popruhem. Ta malá Petshutka se mi zdá až moc malá...tuhle používám jako náhradní klícku, když jsme spolu na cestách. Reklamace na dálku je vždycky problém...ale já na to peču, pač jsem ji sehnala za malej peníz a budu nejspíš kupovat aladino...
Mája
Žabička
Žabička

Re: Přepravky

Příspěvekod Zmyzulka » 19 pro 2007 19:15

já mám tuto přepravku http://minishop.kralici.cz/p24-plastova-prepravka.aspx a s prominutím je pěkně debilní (teda omlouvám se za ten výraz, ale poté co my spadla na zem... jsem pěkně naštvaná, ještě že jsem ji měla obalenou v dece, jinak chudiny holky), normálně se jí ulomilo ucho (je vyndávací, ale absolutně tam nedrží) :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Zmyzulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Emise Od Máji
Fooobíí Od Máji
Myrrh DarkSpirit
Drahokam z Fooobie
Elfí sen z Fooobie
Framykoin z Fooobie
Chovatelská stanice: Fooobie

Re: Přepravky

Příspěvekod Sharkie » 20 pro 2007 00:23

Zmyzulka píše:já mám tuto přepravku http://minishop.kralici.cz/p24-plastova-prepravka.aspx a s prominutím je pěkně debilní (...), normálně se jí ulomilo ucho...
Ja ju mám tiež. Zatial stále drží pokope, ale vadí mi na nej 1 vec: keď sa vyklopí vrch, tak je strašne nestabilná. Stačí, že sa naň vyšplhá jedna myš a už mám po okolí rozsypaný celý obsah prepravky vrátane hlodavcov.
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

PředchozíDalší

Zpět na Přepravky