Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přepravka Ferplast Aladino

Příspěvekod Phoebe » 15 zář 2006 12:10

Já mám Aladino. Drží se mi výborně, akorát mi přijde, že se trochu hůř otvírá. Pro Pana Myšáka je docela akorát :) Měla jsem štěstí, koupila jsem ji za 150Kč novou, jinak mi přijde, že jí dáváj dost předraženou.

Edit:

Drží se mi asi líp než přepravky pouze s jedním držadlem, protože u těch mi přišlo, že se hrozně houpou třeba při rychlejší chůzi, takhle je taková... víc statická :) Nejlepší je si to vyzkoušet.
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Přepravka Ferplast Aladino

Příspěvekod Marqeette » 06 led 2007 00:28

tak jsem sehnala přepravku. je to aladino 30ka za 250Kč přes net. hurá! je pěkná, vínová a už jsem ji i zkusila.. potkum se líbí! :D

napáječka do ní asi pujde prostřčit těmi větradly po staně a nebo hořejškem, ale to nevim, jak ji tam připevnit a nebo přísavkou by taky mohla držet.. těmi větradly zdá se půjdou protáhnout i popruhy, např větší karabina, ale asi ne ta jakoby horolezecká :wink:

patent zavírání je opravdu zvláštní a chce to grif rychlé ruky, protože to zaklapávání není uplně bezpečné.. jak tu již holky zmiňovaly, tak fakt to chce opatrně! a rychle pokud možno.. není to tak tuhé, ale chce to cvik... :)

držádlo je supr! výborně se nosí a je moc pěkná designově, lidi čučí s obdivem a zájmem... moje je vínová, ještě dělají hodně barevnou - takovou jakoby zeleno-pruhledno-šedou myslim a ještě modrou a ještě jednu barevnou a asi i zelenou.. stojí okolo 250 Kč v pze ale bacha na tu co stojí 350! jestli to někoho tedy bude zajímat.. a v pardubicích ji prodávají za 188 kč v rozměrech 36 na délku, což je nádhera!!! dělají taky menší než 30, kerou mám, a to je myslím cca 25 na délku.

chci jim tam udělat záclonku :lol: taky tam pujde dát hamaka a dole budou moct mít schovávárnu nebo záchod nebo co si tam udělaj, takhle.. hihi :whistle:

myslím že je dost dobrá a vychytaná a zatím můžu doporučit!
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Upozorneni ohledne ALERGIE - lidske(hl. pro ty, kdo ji maji) - - - http://potkani-forum.keep.cz/viewtopic. ... 17#p138817 a taky ZDE - - - viewtopic.php?f=20&t=2794
Marqeette
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Damkina.. Sjimik.. Dráček...Jeden a Dva

Příspěvekod Phoebe » 06 led 2007 11:36

Já tuhle přepravku mám, je dobrá, akorát jí jde strašlivě ztěžka a pak zprudka zavírání, tak se vždycky bojim, abych tam Pana Myšáka nepřiskřípla. Akorát je blbý, že jak je tmavá je v ní v létě děsný horko.
Koupila jsem ji za 150Kč novou, ale to byla úplná náhoda, neměli ve skladu tu, co jsem si objednala, tak mi dale tuhle levnějc.
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Haslerka » 30 kvě 2007 18:01

Já teda mám Ferplast Aladino (tehdy me stala 400) a naprosta spokojenost, je z pevnyho plastu a prezila uz hoodne karambolu, naposled mi vypadla a skakala po schodech....a zadna uhona, jen krecek mi ji asi dva tejdny vytrvale hlodal az malinko nahlodal par tech spruslicek
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Re: Přepravky

Příspěvekod Ka3na » 13 pro 2007 18:46

Ja mam tuhle,tu nejvetsi z teto rady.
http://i.mall.cz/3264954/140/200/1
Jsem vcelku spokojena,velka je pro dve holky dost, uz v ni byly i semtam pres vikend.Dobre se cisti,viko zatim drzi,akorat se dost tezce zavira a otvira.Takze po vetsinu casu je jen privrene a zvednute usi.Taky v lete je blby,ze se neda nosit s otevrenym vikem,takze to resim tak,ze viko oddelam a nosim to jako nakupni kosik :)
Ale jinak spokojenost a dala jsem za ni jen 220,- v jednom malem zverimexu,takze cena ok :)
A holky ji maji rady,na cestach ji vzaly za svuj bejvak raz dva :)
Řekyně:
Zéta (ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta (ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem
Alfa (ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega (ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma (γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011
Beta (βῆτα) - *10.7.2010 - +4.9. 2012
Obrázek
Ka3na
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Řekyně: Beta(βῆτα) - *10.7.2010
Zéta(ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta(ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem :(
Alfa(ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega(ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma(γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011

Příspěvekod Haslerka » 14 pro 2007 14:02

já mám jednu tu nejvetsi aladino a jednu mini capri..co se tyce vypracovani, nedam dopustit na mini capri, je veliká(vetsi nez nejvetsi aladino), pevná a nehrozi priskripnut pacinek jako se mi to stavalo u aladinky, do ktery mi navic krecek a posleze tkanuščina galanterka udělala ďouru(prohryzaly ty plastovy šprušličky nahoře). Ale Aladino taky neni spatny, ted v nem nosim mene akcni morčata:-)
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska

Příspěvekod šklíba » 26 led 2008 19:58

tak jsem aladino odzkoušela, vypadá dost prakticky, snad jen mi chybí popruh přes rameno, ale to se vstřebá... hlavně na delší cesty - perfektně se do toho dá zavěsit mistička na krmení a prostrčit napáječka... ad otvírání, tuhle myšové taky rozhodně neotevřou... každopádně pokud bychom někdy měli cestovat se všemi, asi stejně mini capri bude potřeba, hádám, že pět dospělých chlapů v ní nebude mít dost prostoru k pohybu
šklíba
Růžovka
Růžovka
Potkani: Felix, Gouda, Hideki od Nergity
Zoom Zoom, Flíček PotkanMarvel
Maják von zverex
Gaučák, Geník a Hamburger (alias obláček) z Navelu
Čenda (prý původně Ego od Bangaly...)
Dhaimon z X-Rats
Hemingway alias hemyš od Gremleens
Piškot, Black a White - skoro hadí sousta
Kmotr a Rider - kojňátka
Flash
fotos zde http://skliba81.album.cz/mysove/
a nové zde http://picasaweb.google.com/skliba001/MyCi
RIP Bill a Gates, Žvejk, Efekt, Felix, Čip a Dejl, Džadžar, Steve a Jobs

Příspěvekod Haslerka » 26 led 2008 22:48

aladino mma doma taky, ale už bbych s minicapri nemenila..holky mi v ni udelaly diru a navic se mi nekolikrat stalo, ze to "super" zavirani privrelo nektere z holek pacinku..je takove moc pevne a moc rychle se zavira...
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod šklíba » 27 led 2008 12:59

jj nám se do toho zase přivřel vousek... ale ani ne tak kvůli tomu, že by se to zavíralo rychle, na to si dávám dost pozor, ale hlavně kvůli tomu, že kluci jsou strašně všeteční a rychlí - to že tam před vteřinou myšoň nic neměl neznamená, že mu tam za vteřinu něco nemůžeš přivřít
šklíba
Růžovka
Růžovka
Potkani: Felix, Gouda, Hideki od Nergity
Zoom Zoom, Flíček PotkanMarvel
Maják von zverex
Gaučák, Geník a Hamburger (alias obláček) z Navelu
Čenda (prý původně Ego od Bangaly...)
Dhaimon z X-Rats
Hemingway alias hemyš od Gremleens
Piškot, Black a White - skoro hadí sousta
Kmotr a Rider - kojňátka
Flash
fotos zde http://skliba81.album.cz/mysove/
a nové zde http://picasaweb.google.com/skliba001/MyCi
RIP Bill a Gates, Žvejk, Efekt, Felix, Čip a Dejl, Džadžar, Steve a Jobs

Příspěvekod chesterfield » 02 led 2009 21:25

Ta aladino není špatná, ovšem jejím slabým místem jsou dvířka. Ten oklop se velice rychle zlomí v pantech - všichni co ji mají můžou potvrdit, a navíc zaklapávání je prudké, takže je třeba dávat pozor na tlapičky.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Re: Přepravka Ferplast Aladino

Příspěvekod ryc086 » 20 úno 2009 15:22

Tak mi konečně taky dorazila :roll: objednával jsem medium, zelenou ještě s dalšíma věcma přímo od ferplastu. Vypadá teda líp než na fotkách :up: nejdřív jsem měl ale strach že s mým štěstím ty panty upadnou dřív než to víko napasuju na ty háčky na přepravce, ale nakonec ok :) a víko není teda nějak extra prudké, chce to trošku citu ;) jinak mi teda nepřibalili napáječku co měla být přímo do přepravky :|
ale na druhou stranu mi zapoměli připočítat poštovný, takže taky dobrý :smi: :roflmao:

a málem bych zapoměl na bonus v podobě dvou hlodavčích bobků :grc: :smi:
Obrázek
ryc086
Růžovka
Růžovka
Potkani: Furfur von Percy
Bebešin Gůůgl

Za duhovým mostem ...
Bebešin Rumburak 3.7.2007 - 1.2.2009

Příspěvekod kowkuska » 17 črc 2009 13:57

Ja sa neviem rozhodnut medzi touto(large tusim) a Trixie mini capri :whistle:
Bongo Amon Burizon Grepík
http://the-rats.weebly.com/
kowkuska
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bubáčikovia:

Harvy of WinnieRat

Domennico-Tweedledee SunnyRat

Bongo Mišík

Amon de JaneLau

Burizon de JaneLau

Za dúhovým mostom:

Cotton of Crazy House
Smokey SunnyRat

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 17 črc 2009 14:51

Trixie mini capri. :yes: :up: :whistle:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Mell » 09 led 2010 11:29

Já mám taky tuto aladino přepravku,medium. Musím říct, že to byla chyba. Po roce používání se mi zlomil poklop v pantech tak nešťastně, že nevím jak to spravit. Na malou skoro 300 gramovou holku je to akorátní,ale pro 2 dohromady skoro 1,5 kilové kluky se mi zdá malá.A to se tam prý vejdou 3 potkani.Navíc mám ty přepravky dvě a obě jsou stejným způsobem zničené:roll: . Takže pokud někdo uvažuje, že by si ji pořídil, z mé zkušenosti radím, pořiďte si raději jinou.
Mell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje lásky
Torin Vasil Champagne de Loren*30. 8. 2010
Mandarin's Simba od Jirky*20. 11. 2010
Darius z Fooobie*25. 11. 2010
Maxwell Joker of X-rats*11. 4. 2011

Za duhovým mostem
Amy of zverex (asi 9. 10. 2008-25. 6. 2010)
Kurt/Cestovatel/ z Fooobie(11. 1. 2009-10.9. 2010)
Meníček z Fooobie(11.1.2009- 24. 1. 2011)
Celestin Amos of Navel(15. 6. 2010-17. 3. 2012)

Příspěvekod Hakuka » 01 čer 2010 22:08

Já jsem s Aladino zatím (ťuky ťuk) celkem spokojená. Mám tyrkysovou Largeku To zavírání je vážně o cviku. Chvíli jsem si s tím hrála a trochu to ochodila a v pohodě. Jen přinutit ty moje vobludy nechat hlavy uvnitř :D .
Holky tam už i přespaly (opravdu jen přespaly), když jsem si je brala na víkend. Irmička má celkem hryzací tendence, ale, ačkoliv vytrvale hryzala celou noc, není na přepravce ani škrábnutí, toho jsem se celkem bála. Ale myslím, že, až je budu brát za čtrnáct dní zase, pro jistotu to ještě nějak zajistím drátkem, jen pro klid duše. :whistle:
Jinak se vážně dobře nosí a je celkem prostorná. Vejde se tam hamáček i napaječka. Je fakt luxusně velká, až jsem to nečekala. Ideální přenosný domov pro moje chlupaté obludky. :whistle:
"Ale snít o něčem nepravděpodobném má své jméno. Říká se tomu naděje." Jostein Gaarder
Hakuka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Synnove (Sisi, Sisinka, Tyránek)
z Mouseville
Ilisha Ze Svahu (Eliška, Potvora)

pod kvetoucí meruňkou odpočívá:
Harmony (Mia, Miuška) Ze svahu
Mandarin's Irma (Irmí, Irmička)

Zpět na Přepravky