Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Látkové přenosky

Příspěvekod Mardotka » 12 lis 2006 15:42

Já bych pro holky musela vybrat tu prostřední. Z první by mi hned utekly a u poslední během chvíle prokousaly siťku. Používám jinak plastovou a když je zima, vystelu jim to hadříkama.
Mardotka
Růžovka
Růžovka

Re: Přepravky

Příspěvekod dooky » 02 pro 2008 21:54

Ahojky, zamýšlíme se nad koupí nové přepravky pro naší myšku na stránkách
http://www.adakam.eu/?p=productsMore&iP ... ie-,-AKCE-

...zaujala nás tato : Obrázek

velikost je 33x23x21cm, dno pevné, vyndavací a celá přepravka se dá prát...přepravka bude sloužit jen čistě k převozu cca 30minut...

co si o ní myslíte? děkujeme moc za rady...
Rozum je světlo, kterým má být příroda osvětlena a ne zapálena...
dooky
Velký potkan
Velký potkan

Re: Látkové přenosky

Příspěvekod chesterfield » 03 pro 2008 14:14

no je krásná luxusná, ale myslím, že neodloá myším zoubkům. považovala bych to za zbytečnou investici, protože jí prokoušou, pročůrají a nevím jak se pere. Přimlouvala bych se za osvědčenou umělohmotnou přepravku, případně k ní zateplčnou tašku
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Cayro » 17 led 2009 20:34

Rozmýšlím se nad koupí tašky na psy - takové ty polstrované, co se v nich nosí malí pejsci. Nahoře je na zip, zepředu a zezadu otvor. Mají u más vietnamci dvě - manší a větší, obě dohromady na 140,- Kč. Jsou docela teplé, mají polstrované vynadavací dno (což je šikovné na praní. Ty otvory jsou tak velké, že by nebyl problém do nich našít další zip. Takže když počítám i se zipy, vyšly by mne ty tašky asi tak na 200,- obě. Ta menší je tak na 1 - 2 myši, do té větší by se vešli v pohodě všichni myšáci. Myslíte, že je to rozumná koupě? Zatím se mi nepodařilo někde sehnat větší přepravku za rozumnou cenu. ..
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod chesterfield » 17 led 2009 22:43

Cayro počítej s tím, že možná noví myšáci nebudou tak ukázněně sedět v látkové přenosc, aby z ní neutíkali, nesnažili se násilím odstat ven to se může stát. bych to nedříve zkusila. I když ta cena je velice rozumná a za pokus to stojí.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Cayro » 18 led 2009 12:05

Ches, pokud nebudou snášet přenosku tak, jako jí moc nesnáší Jerry, budu stejně nějakou alternativu muset vymyslet. Já ostatně myslela tohle spíš na přenos na zimu, protože je to zateplené. Ťe budu muset koupit přenosku je mi jasné, ta moje není ani na dva myšáky (počítám s alternativou, že kluci se nesnasou v přepravce a budu muset nosit každé zvlášť. Takže pro Jerryho by byla ta menší a pro kluky ta větší. Od podzimu do jara tahle látkové a na léto bych už něco vymyslela. Tyhle jsou navíc natolik velké, že by do nich šla eventuelně při valké zimě ušít i z deky zateplovací vložka. Na to léto je to horší...
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Předchozí

Zpět na Přepravky