Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Látkové přenosky

Látkové přenosky

Příspěvekod Tara » 04 lis 2006 14:40

tak sem si vyhlidla takovy latkovy prenosky na kluky...ale nevim jestli by to vydrzelo..mate s tim nekdo zkusenost?
co se tyce prani,udrzby....no proste vseho :) diky

1.vyhlidnuta..jen mi vadi ze tam kluky nemuzu zavrit :oops: ale muzou kdykoliv vylizt

Obrázek

2.ta se mi libi vic..ze tam kluky muzu zavrit....
ale zase se bojim aby to neprokousali-ty dvere

Obrázek

nejvic se mi libi v ty bezovy

3.ta se mi libi asi nejmin....ale je taky hezka

Obrázek

tak jaka se vam libi nejvic?
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod mikka » 04 lis 2006 15:09

hmm tak mě se na pohled líbí nejvíc ta poslední, ale vzhledem k tomu co jsou holky za prasaty tak bych si takovou nekoupila.Přepravka by byla nejen rozkousaná, ale také totálně prochcaná :x Proto si myslim, že pro potkany jsou tyhle dost nepraktické, ale jestli má někdo čistotné potkánky tak proč ne :) - jsou určo pohodlné.Moje holky ale musí být v klasické plastové, která jde umývat :wink:
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Helinka » 04 lis 2006 15:31

Ja myslim ze vylozene jako prenoska to moc prakticky neni, sice by se to asi vyprat dalo, ale problem je v tom, pokud se v tom potkymu nebude libit tak se z toho dostane behem okamziku. Ja mam takovou latkovou kapsu a v te se jim libi, kdyz tam nejsou zavreni
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Tara » 04 lis 2006 15:35

kdyz me se plastova nechce kupovat-proste se mi nelibi... :roll:
ta posledni se mi nelibi z toho duvodu ze je sitovana dole :roll:
no,nejvic se mi libi asi ta prvni..ale zase sem to chtela i abych je mohla zavrit-kdyz jdu k babicce :whistle:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness

Příspěvekod Gachna » 04 lis 2006 16:49

viděla jsem něco podobného s tím buldočkem v Petcentru na Novym Smíchově.. taky jsem o ní uvažovala.. jenomže nemá popruh přes rameno a je jenom do ruky.. což je dost nepraktický
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Tara » 04 lis 2006 17:37

ja jsem si prave myslela ze ten popruh ma...i na tech obrazcich je vyfocenej :roll:
jukni je tam
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Gachna » 04 lis 2006 19:21

Já ale psala že jse viděla něco podobného :wink: ne to samé.. :P :) Tady vyfocený je.. teď jsem si toho všimla
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Tara » 04 lis 2006 19:48

jojo ale ja se chtela tak ujistit..co kdyby ne ze jo...myslim ze to dostanu od jeziska :oops: :)
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 04 lis 2006 20:05

U první a třetí bych se bála, že ji rozkoušou. Obzvlášť u tý síťoviny by to byl její konec.
Ta první je standartní taška na psa, takovejch máme několik, jednu bych ti možná mohla i věnovat :lol:
Na potkyše mi přijde nejlepší asi ta prostřední, jenže je hodně těžká a navíc by se asi nedala dost dobře prát a čistit, je to prostě pevná konstrukce.
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Tara » 04 lis 2006 20:10

ach jo.....vsechny rychle vyrazeny :cry: :cry:
nojo ty mas vlastne malyho pejsanka..a vydrzi v tasce?
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 04 lis 2006 21:42

Bez problémů, je zvyklá, jezdím s ní často metrem, přestupuju na Muzeu apod. a snáší to dobře :) Máme tašek nadbytek, tak kdybys chtěla třeba na půjčení...
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 04 lis 2006 21:45

Když koukám na tu druhou, kdyby se do ní dala podestýlka možná by to šlo... já bych to pro Merlina Čuňase asi mít nemohla, ale třeba kluci nejsou zas tak hrozný :)
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 04 lis 2006 21:46

Nějak mě to zaujalo, tak se zkus kdyžtak ještě mrknout sem:

http://www.allpet.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=9069

Ale problém s čištěním by byl asi stejnej :(
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Tara » 04 lis 2006 22:35

me se taky libi ta druha :whistle: no co...jeziskovi jsem to uz nenapadne napsala :whistle: :lol:
ja myslim,ze to probem snad nebude...
a jaka barva se ti libi?
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Katka » 05 lis 2006 08:17

No já jsem taky o látkové řepravcre uvažovala hlavně kvůli zimě o nějaké tlusté látkové. Do té poslední bych nešla máme doma něco podobného na psa a Arw se hnedka pokusila rozkousat tu plastovou mřížku- a to sama jen tak lehce neopravíš pokud bys to neviměnila za mřížku normální tedy plativo našité třeba ze strany? Látku přeci jen i když ji nakoušou zašiješ a co se týče čurání koupila bych malé plastové dno a třeba do toho prvního typu ho normálně vložila a na tom otvoru co je tam na hlavu psa bych udělala víko buď z kousku pletiva nebo na suchýzips ze se síťoviny.......
Já nakonec zimu řeším tak že přepravku nemám vubec jen misku na čurání a teplou mikču-)) Ale původně jsem chtěla ušít takovou látkovou přepravku kde uvnitř by byla vložitelná na dně malé plastové dno a v bokách zastrčené pletivo proti rozkousání. na praní by se to vyjmulo......ale jak říkám jednoduší cesta je vždycky lepší a tak nosm za mikynou
Miláček Arwen Chs Gremleens- Arwenka Arwuška Arwulka čertidlo-))

http://www.arwen.estranky.cz
Katka
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Arwen of Gremleens a měla bych jich víc, ale nesmím

Další

Zpět na Přepravky