Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přepravky

Re: Přepravky

Příspěvekod Cayro » 28 dub 2010 08:46

Krysí, ono to tak nějak vyplynulo - pro jednoho Jerrýška stačila ta malá, pak přišli kluci, ale pro ty byla brzy malá, tak jsem potom dostala tu velkou, ale to bylo na podzim, takže jsem zároveň koupila tu teplou tašku a teď, na jaře jsem koupila Mini Capri, kam se vejdou všichni tři... stejně jako do tašky ...:D. Takže já mám vlastně ještě navíc tu tašku.
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 28 dub 2010 08:59

Já měla nejdřív trixie, pak jsem pořídila Normovi Pico a teď tu kočkonosku pro všechny Vasilise. :lol:
Tašku chci pořizovat též, ale takovou na rameno na výlet, vyhlídla jsem si tuhle http://www.exo-eko.cz/Prepravky-pro-hlo ... a-zviratka Líbí se mi, že i když je zavřená, krysata vidí ven. S klokankou jsou výlety sice dobrý, ale pořád vylejzají, což je blbý když zrovna potřebuju, aby byly zalezlí.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod PxNxDx » 28 dub 2010 09:04

Krysuš jen si představ jak Tě bude bolet rameno, pokud je poneseš dál než za roh :whistle:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 28 dub 2010 09:11

Si to vezmu přes rameno, jakože přes druhý, jak nosím tašku. :whistle: Hlavně teda nebudu brát všechny. :lol:
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod amalka_sneckova » 28 dub 2010 09:12

Ta atška je krásná, ale měla bych trochu strach, že mi to potkaničky prokoušou :lol:
amalka_sneckova
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje holčičky:
Hermiona
ČERTIČKY:
Marlenka, Madlenka, Májinka, Heddwyn
PYŽAMÁCI:
Cácorka od Craftyrat, Hopsinka od Craftyrat
HARPYJE:
Lalita, Laleh, Jasmine Ella, Kelsie Lili
CHLAPEČCI:
Naraelek - Shareeně od Kawiho, Krýšin Butterfly, Womin Krteček, Honey, Fairytale , Giggle Pinkie de la Ferdie, Funny Mouthie de la Bertie, Nosy Tomino O5 de la Doyle , Sweety Cristopher Supportík de la Desi
Za DUHOVÝM MOSTEM v našich srdcích už stále:
Cipísek von Zveráč * 20.8.2009 + 29.6.2010
Amálka Hadrářka von Zveráč *14.2.2009 + 21.1.2011 - Amálko, NIKDY nezapomenu a moc se ti omlouvám....
Hašlerka, Hanako, Heather, Heidy, Vanilka, Vločka, Risselle alias Chi-chi, Poměnka
http://charmingrats.webnode.cz
Chovatelská stanice: Charmingrats

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 28 dub 2010 09:15

Moji, když jsou venku tak nemají kousací chutě. :lol: Doma jo, co jim přijde pod zuby, je hned rozkousané. :lol:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod amalka_sneckova » 28 dub 2010 09:19

Už se vidím, jak jdu s taškou přes rameno a pomalu zezadu prokousanou dírou vyskakují potkani :roflcry:
amalka_sneckova
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje holčičky:
Hermiona
ČERTIČKY:
Marlenka, Madlenka, Májinka, Heddwyn
PYŽAMÁCI:
Cácorka od Craftyrat, Hopsinka od Craftyrat
HARPYJE:
Lalita, Laleh, Jasmine Ella, Kelsie Lili
CHLAPEČCI:
Naraelek - Shareeně od Kawiho, Krýšin Butterfly, Womin Krteček, Honey, Fairytale , Giggle Pinkie de la Ferdie, Funny Mouthie de la Bertie, Nosy Tomino O5 de la Doyle , Sweety Cristopher Supportík de la Desi
Za DUHOVÝM MOSTEM v našich srdcích už stále:
Cipísek von Zveráč * 20.8.2009 + 29.6.2010
Amálka Hadrářka von Zveráč *14.2.2009 + 21.1.2011 - Amálko, NIKDY nezapomenu a moc se ti omlouvám....
Hašlerka, Hanako, Heather, Heidy, Vanilka, Vločka, Risselle alias Chi-chi, Poměnka
http://charmingrats.webnode.cz
Chovatelská stanice: Charmingrats

Příspěvekod Haslerka » 28 dub 2010 09:20

já si budu asi kupovat tu síťovinu a udělám si podobnou vychytávku přímo na klokance:)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 30 dub 2010 10:33

Včera jsem do přepravky dávala kluky, než jim vyměním, protože všechny klece jsou zabrané, tak abych jí alespoň vyzkoušela. Nejdřív tam všichni hajali a koukali na mě, ale pak se jedno nejmenovaný ušatý kudrnatý vobludě rozhodlo, že tam nechce být, že mi chce pomáhat, tak těma postraníma otvorama prostčil celou kebuli. :? Naslédně si to museli vyzkoušet všichni. Takže oprava, těma dírama prostrčej hlavu, budu to muset obehnat nevzhledným pletivem.

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod womi » 30 dub 2010 12:55

Kryso, mě potkani prostčej hlavu ale zbytek těla ne. Nemyslím si, že zrovna samci to mají stejně jako kočky
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 30 dub 2010 13:20

Bojím se, aby si jí tam nezasekli a nešla jim vyndat. Takže myslíš, že jim tam nemusím dávat pletivo?

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod BlackButterfly » 02 kvě 2010 20:12

ten kočárek tu už byl, ale tenhle je růžový a stojí 277 dolarů :)

Obrázek
BlackButterfly
Obrázek
Guliverek Bonbon, Ikoušek Ikaros Bonbon, Roo Rybíz Bonbon, Emílek Vašnosta Bonbon
BlackButterfly
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Guliver Bonbon, Iky Ikaros Bonbon, Roo Rybíz Bonbon, Emílek Vašnosta Bonbon

Příspěvekod Dandali » 06 kvě 2010 10:36

Včera jsem byla v Hornbachu a mají tam mimo jiné i tuhle: http://www.hafani.cz/fotocache/bigorig/244-2098.001.jpg přepravku. Stála 299,- a přišla mi dost šikovná :) Kdybych neměla už tři jiné, tak bych o ní uvažovala a možná o ní budu uvažovat stejně. Vím, že jste se tady o ní už trochu bavili, dávám hlavně pro info, že ji maj v Hornbachu (alespoň v Ostravě, tak by snad mohla být i jinde :) )
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)

Příspěvekod Zuza » 06 kvě 2010 11:35

Dandali o té bych neuvažovala vůbec, mají ji i v Hornbachu v Praze na Čerňáku, ale to zavírání je divný, nevěřila bych tomu a můžou tam strčit ocásek a packy,.. To si radši zauvažuj nad lepší a větší MiniCapri :smi:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod Dandali » 06 kvě 2010 11:53

Velkou mám - na kočky :) Spíše řeším něco malého, když bude na rameni/pod trikem/v rukávu, abych ho mohla na chvilku strčit do přepravky, aby si v klidu něco smlsnul, napil se a vyčural :-) Zatím používám tohle Obrázek, ale je to docela nepraktické, protože to musím brát vždycky ještě v tašce a když nesundám víko a pouštím ho těma horníma výklopnýma "dvířkama", tak tam riziko přivření ocásku hrozí velké. Jediná výhoda je, že bez víka to nechávám v pokoji a on si tam leze dle libosti.
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)