Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Taška/vak/klokanka na potkana

Re: Taška/vak/klokanka na potkana

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 03 zář 2011 11:32

Taky existuje ručník a inkontinenční podložka. :whistle: Na malý výlety jim tam ale nic nedávám, protože mimina vypadají, že se cestování bát nebudou a Bubounek je zvyklej. :) Když to počůrají, neprosákne to.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Hayam » 03 zář 2011 13:03

Jé, já vlastně taky kdysi chtěla klokanku, ale nějak se to zamluvilo. Jsem taky mohla Pxí dát vědět, že pojedu do Teplic nad Metují, že to budu mít kousek...
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod PxNxDx » 03 zář 2011 16:14

jéj.. no vidiš. Mohli jsme se domluvit. Jinak teď teda nestíhám ani žít, natož šít. Nejbližší termín asi kolem Vánoc :oops:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Hayam » 03 zář 2011 22:41

Nevadí ;) Je mi to jasné :lol: Tak já věděla snad dva dny dopředu, že jedu zrovna tam, tak jsem si říkala, že bys stejně neměla čas nic ani ušít, zas jsem tě ale mohla pozvat na nějaký společný výlet s námi ;)

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové

Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat

Příspěvekod PxNxDx » 04 zář 2011 07:47

Já jsem si na to tuhle vzpomněla a hamba mě fackovala, že jsem na to ještě nevlítla :oops:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Hayam » 04 zář 2011 07:50

Až jednou půjdeš do Prahy :whistle: Se určitě povede... ;) A já si počkám, ono to tolik nehoří.

Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan

Pánové

Předchozí

Zpět na Přepravky