Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Magic Cat Carrier

Magic Cat Carrier

Příspěvekod Veselka » 25 dub 2016 00:05

Odděleno do nového tématu - nevi
Holky, omlouvám se za vsuvku s jinou přepravkou.
Ačkoliv tahle vypadá také dobře.
Používám Magic Cat Carrier a zatím je to nejlepší přepravka z těch, co jsem měla. Je tedy dražší zhruba o stovku, jak jsem koukala na net. Já ji kupovala na veterině.
Perfektně a pohodlně se otvírá i zavírá, dobře se přenáší a co mi u ní vyhovuje asi nejvíc je vrchní menší víko pod rukojetí, takže nemusím za všech okolností otevírat celé hlavní. Zatím funguje bezchybně, používala jsem ji i při rekonvalescenci, protože je dost prostorná jak do šířky tak i výšky, když jsem potřebovala mít potkanku pod dohledem, aby si nijak neublížila.
Tak možná někomu přijde také vhod :) .
Já ji mám ve světle modré, ale tu jsem na netu nenašla. Fotka té mojí s potkankou a čičinou (8měsíců drobnější) je http://www.potkani-forum.cz/viewtopic.php?f=66&t=8862&start=60.
Obrázek
Potkaní kluci Neposeda, Honzík, Strakáček, Bělásek, Hnědásek, Prcek přejmenován na Malý Strakáček 1, Malý strakáček 2, Fuzík 1, Fuzík 2, Malý Bělásek, Ferda, Malý Strakáček 3 a Malý Strakáček 4
V srdci a vzpomínkách Vás mám napořád Anatásku, Torinko, Čiperko,Lojzíčku,Tasíčku, Staroušku, Darwinku a Arwinku
Veselka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Anatásek, Torinka, Čiperka, Lojzík a Tasík - všichni už jsou tam někde spolu.
Společnost mi nyní dělají Arwin, Darwin, Neposeda a Honzík a spol.

Re: Přepravka Trixie Mini Capri/Gulliver Mini

Příspěvekod VOTA » 25 dub 2016 05:21

moc pěkná :) .. ae obávám se, že tahle by u nás asi nepřežila :( - Stiles narve ty zoubky vsude :dozey:
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth
Chovatelská stanice: -

Re: Magic Cat Carrier

Příspěvekod Veselka » 26 dub 2016 03:19

To by pak opravdu moc dlouho asi nevydržela :) . Osobně naštěstí nemám zkušenost, zatím se žádný potkánek o kousání přepravky nepokusil.
Potkaní kluci Neposeda, Honzík, Strakáček, Bělásek, Hnědásek, Prcek přejmenován na Malý Strakáček 1, Malý strakáček 2, Fuzík 1, Fuzík 2, Malý Bělásek, Ferda, Malý Strakáček 3 a Malý Strakáček 4
V srdci a vzpomínkách Vás mám napořád Anatásku, Torinko, Čiperko,Lojzíčku,Tasíčku, Staroušku, Darwinku a Arwinku
Veselka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Anatásek, Torinka, Čiperka, Lojzík a Tasík - všichni už jsou tam někde spolu.

Příspěvekod VOTA » 26 dub 2016 06:22

obávám se, že ne :smi: .. jo to my byli s prepravkami taky ok, dokud v ni stiles nemusel chvili byt pres noc na marodce - pres den jsem ho mela u sebe na postei, pod dozorem na ni pak byl i s klukama (jak na potvoru jsem zrovna odvezla klec navic do ostravy), ale proste nezvada byt sam.. takze kousat ji zacal, naucil se je i otevirat :(
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth
Chovatelská stanice: -

Příspěvekod chesterfield » 01 kvě 2016 15:52

myslím, že ji mám také - ovšem dělá mi potíž to otvírací kolečko ve víku, nějak se s ním neumím dohodnout, který výčnělek kam patří :lol: . Ale jinak je výborná
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Veselka » 01 kvě 2016 19:52

Taky jsem s tím na začátku bojovala, protože se to přeci "musí" zamykat na obě strany :lol:.
Pak mi konečně došlo, že správně je to na tu stranu, která jde lehce.
Veselka
Malý potkan
Malý potkan

Zpět na Přepravky