Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

V čem nosit potkana při ochočování?? (rukáv, přepravka,...)

V čem nosit potkana při ochočování?? (rukáv, přepravka,...)

Příspěvekod Kukyna » 12 čer 2013 09:41

Ahoj. Chtěla bych se zeptat v čem nosíte potkany při ochočování. Plánuju si pořídit potkany (dva kluky :up: ) na léto, takže dlouhý rukáv nepřipadá v úvahu :lol: . Říkala jsem si, že bych si mohla ušít nějakou klokanku, tak pokud máte kupovanou, nebo jste si sami šily, napište mi prosím :) :

Koušou jí potkani?
Vylézají z ní?
Pročůrají a prokakají ju?
Jak je to s údržbou?
Jak jste ji šily?
Jaká je v ní výplň?
Kde jste ji koupily?
Z jakého je materiálu?
Je to lepší než mít potkany v rukávu?

Předem všem moc děkuju... A jak často bych měla mít potkany při ochočování u sebe? A na jakou dobu? Že bych je po nějaké době dala do klece, aby tam vykonali potřebu, případně se napily a najedli. Vím že to sem nepatří, ale je to tak trochu k té klokance :angel: .
Čím více poznávám lidi, tím mám radši zvířata. :)
Kukyna
Růžovka
Růžovka
Potkani: Zatím žádného nemám :( , ale budu mít dva kluky :)

Re: V čem nosit potkana při ochočování?? (rukáv, přepravka,.

Příspěvekod Dr.Jenny » 12 čer 2013 09:50

já osobně jsem nějakou ušitou klokanku nikdy nepoužívala, tak v tom ti neporadim... já mrňata brala k sobě třeba doma pod triko...lechtá to, občas škrábne, ale šlo to....
zprvu musíš počítat s tím, že to je mimiko a nemá návyky a může se stát, že se u tebe počůrá a pokaká.... občas se pokakávají i ze stresu a to je pak teda smrad, že by jeden pad... takže doporučuju starší oblečení....
mě teda potkani nikdy v rukávu moc být nechtěli...vždycky mi usnuli na hrudníku, když jsem ležela nebo v záhybu trika na zádech nebo na břiše (měla jsem triko zastrčený v kalhotech)....
no a doba jak dlouho jsem je u sebe měla...jak to šlo...pevný pravidlo asi není....jen se snažím o kontakt každý den...oblíbený místečko byla vždycky moje postel a peřiny, ale bacha ať ti je nekoušou... hodně hlídat ;)
jinak taky jsem nosila vestu s kapucí a někdy mi rádi usnuli i tam... kamarádovi si zase potkanka vždycky ustlala v podpaží trika, když seděl u pc a rýsoval.... :lol:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod Kukyna » 12 čer 2013 09:55

Jojo děkuju, takže prostě co nejvíc u sebe, a až je budu mít, tak už poznám, kde se jim líbí :)
Kukyna
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dr.Jenny » 12 čer 2013 13:22

tak nějak... každej potkan je jinej......některý holky u mě jsou nerady, tak už je nenutím (to ale dělaj spíš holky, že to jsou "megery" netulivý :lol: ), pak jsem měla holky co jedna ráda spala za krkem nebo v kapuci, druhá na prsou, třetí v nohavici.... no a Stui, ten rád spí vedle mýho polštáře...já se učim v posteli a on mi takhle spí vedle mě (a nebo na klíně, ale to spíš výjimečně)...
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod womi » 12 čer 2013 13:33

Kukyna píše:Předem všem moc děkuju... A jak často bych měla mít potkany při ochočování u sebe? A na jakou dobu? Že bych je po nějaké době dala do klece, aby tam vykonali potřebu, případně se napily a najedli. Vím že to sem nepatří, ale je to tak trochu k té klokance :angel: .

Máš pravdu, nepatří. klokanka sama tu téma má, včetně ochočování, seznamování, bydlení a podobně. Takže, napřed číst a potom se ptát. A ptát se tam, kam to patří :cop:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Kukyna » 12 čer 2013 13:56

Já vím, ale tam není to co potřebuju vědět. :whistle:
Kukyna
Růžovka
Růžovka

Zpět na Přepravky