Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

rybicka

rybicka

Příspěvekod Tara » 28 črc 2006 19:51

napadlo me :twisted: ,jestli by bylo skodlivy kdybych potkyskum ulovila malinkou rybicku?v Jizere :twisted: ,oni jdou ulovit hodne dobre.. -jsou velky asi jen 2-4 centaky-mrnata..
Mohlo by se klukum neco stat?kdyz bych je nechala aby ji spapkali?
a kdyby se jim nic stat nemohlo,myslite ze kdybych ji dala do misky,ze by si ji ulovili? :) ja mam napady... :twisted:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod Phoca » 28 črc 2006 21:26

no, niekto niekde písal, ako dával lovit rybu, ktorá by aj tak zdochla, a myslím, že mu/jej aj niekto za to vypindal, ze trapil zive zviera,... atd.. niekde to tu bude... no...
Stát, stát, někde na kopci stát
a zapálit ohně, višňový sad
potichu kousám a deru se ven,
ve dne jsou noci a v noci je den

...ve dne jsou VLCI.

Obrázek
Phoca
Moderátor
Moderátor
Potkani: ----------------------------------------
6 BUFEŤÁKOV:
*Sardinka - OdAdush (d, pearl self)
*Čiman - LMG (r, beige irish)
*Otario - Yawner's (d, rus.blue self)
*Eduardo - Niflheim (d, topaz self)
*Ugomon - Sibirskij (burmese self)
*Dr. Emmet Brown - Yawner's (d, beige self)
-----------------------------------------
SPOMÍNAME na:
Myšiho, Axíka, Milkyho, Ájinka, Hasiho, Ufinka, Bertíka, Alfíka, Jogiho, Vinýska, Darwina, Budulínka
------------------------------------------
Chovatelská stanice: Chiquitos de Phoca

Příspěvekod Tara » 28 črc 2006 21:45

no,to me taky napadlo-chudak rybicka :roll: ,ale zase by me zajimalo,jestli by ju kluci ulovili..a snedly?..
Grace treba rybicky lovi..a ji :) ...
no jo rikam,ze mam zase napady :twisted: :lol: :roll:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness

Příspěvekod chesterfield » 28 črc 2006 22:11

Nevímjak potkánci :lol: ale moje tři vodní želvy jednou dostaly darem o rybičkáře akvarybky :roflmao: Dala jsem je s rybkama do vany :roflcry: 6elvy byly zalazlé v rohu vany a rybičky je čile několik hodin obtěžovay :lol: :lol:
Ale to lovení u potky může být zajímavé. Mně teda stačila hra Potápění za hráškama zo byla sranda :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Phoebe » 28 črc 2006 22:58

Já bych na tohle asi neměla žaludek, zrovna tak na bitku s lučním koníkem apod. Přijde mi to skoro totéž jako dát potkanovi "na hraní" malou bílou myšku... a to by asi nikdo z nás neudělal, že? Ale uznávám, že by to mohlo být zajímavý, ale já bych se asi bála, aby se z tý ryby nepos....
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Tara » 29 črc 2006 00:00

ja nerikam,ze jim ji dam :roll:
ale jen me tak napadlo,co by s ni udelali?bali by se ji?lovili ji?..
Flek by ji nechtel-jemu nechutnaj ani cervici-nic takovyho-a ze by ji lovil?to ne-sak vite v jakym je ted stavu..
Ruf by se ji ani nedotknul-co je trosku od vody apod.to nechce ani videt ani slyset-a jeste k tomu je to vegetarian
a Marf:ten vodu ma rad,ponoril by se za ni,ale neulovil,tohle on nemusi
jen me to napadlo z toho duvodu,ze jsem v prirucce pro potkanky-na predni strane je sedici potkys,cetla,ze kdybysme meli akvarko s rybkama a nezabezpecili ho,tak by ty rybicky potkysci ulovili a snedly..ale to se mi moc nezda.. :roll:
ja bych taky nemela to srdce ze bych ju jim hodila a divala se jak ji lovej...apod.
uz tak kdyz tatka vypoustel cely akvarko a jedna rybka mu tam zbyla aon ji chtel splachnout,tak sem si ji vzala do misticky a tak dlouho ji nekomu nabizela az sem ji vnutila sousedovi :)
...me by zajimalo,jestli jsou ti nasi potkanci jeste takovy,aby si nebo(tu rybku treba)ulovili,zakousli..snedli?jesti v sobe maji jeste neco takovyho aby to dokazali?aby je ta rybka zajimala natolik ze by ji lovili?
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 29 črc 2006 09:01

Já myslim, že jsem na nějakym webu, ale už fakt nevim na jakym, četla, že potkan seděl na okraji akvárka a rybičky lovil :) Podle mě to možný je, ale asi bude záležet na nátuře potkana.
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod mikka » 29 črc 2006 09:13

Moje Tara chytala rybičky v akvárku....měla jsem v malém akvárku mladý živorodky no a Tara si odšoupla desku,kterým bylo akvárko přikryté.Nejdřív vytahala rostlinky(ty byly uplně všude i na zdi) a pak se pustila do rybek (dokonce sežrala i pár šneků)...sežrala jich asi 5,ale byly dost malé asi 1 cm.
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod zorusik » 29 črc 2006 10:25

ja si myslim, ze taky zvedavy tvor ako je potkan by nepresiel popri miske, v ktorej sa nieco hybe len tak.... ako by to dopadlo si uz nechcem predstavit, hlavne ked je nauceny, ze si z takej misky lovi hrasky :lol:

no, v kazdom pripade by sa pritom zabavil... :wink:
zorusik
zorusik
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Yurinka » 30 črc 2006 16:13

No, já bych teda řekla, že by lovili jak divý. Maj to holt v genech. Já osobně bych jim ale živou "potravu" fakt nedala. Je to zbytečný trápení. Ten potky nebude vědět co dělat a to nebohý zvířátko, co má bejt jako jídlo, bude trpět, dokud na to ten potky nepřijde... No, jak říkám, trápení. To bych žádnýmu zvířeti nemohla udělat.
Yurinka
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Tara » 30 črc 2006 17:04

ale ja preci NERIKAM ze jim ji dam..jen sem se ptala na nazor co si myslite ze by takhle s zivou rybou udelali..
ach jo :roll:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Nergita » 03 kvě 2007 12:00

Nevíte náhodou, jak často můžou potkani sušený rybičky? Fiona je schopna jich spořádat celý pytlík, tak jí musim krotit:o)
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Re: rybicka

Příspěvekod Veve » 23 pro 2007 17:08

tak jsem sehnala v Tescu sušené rybičky pro kočky, tak jsem je hned otestovala a byla dokonce o ně i bitka :roflmao: :up: to jsem ráda, že jim to chutná
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod Ka3na » 22 úno 2008 18:59

Hm,tak ja me holky maji nejake divne chute,taky jsem jim koupila ty rybicky pro kocky.Omega si sice jednu odnesla,ale jak jsem pozdeji zjistila,tak si ani nekousla a Alfa k tomu jen cuchla a sla dal.Takze absolutne bez uspechu :smi:
Řekyně:
Zéta (ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta (ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem
Alfa (ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega (ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma (γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011
Beta (βῆτα) - *10.7.2010 - +4.9. 2012
Obrázek
Ka3na
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Řekyně: Beta(βῆτα) - *10.7.2010
Zéta(ζῆτα) - *24.3.2011
Ióta(ἰῶτα) - *24.3.2011
Řekyně za duhovým mostem :(
Alfa(ἄλφα) - *23.3.2007 - +26.1.2010
Omega(ὦ μέγα) - *23.3.2007 - +24.7.2010
Gamma(γάμμα) - *10.7.2010 - +10.4.2011

Příspěvekod BinaX » 23 úno 2008 21:12

U nás taky absolutně bez úspěchu.. buď očichali, odnesli a zahodili a šli žebrat dál nebo si to ani nevzali.. takže v ponděli to beru do práce, chodí tam okolo taková číča, tý to chutná. :smi:
BinaX
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Borro of Ituri, Frisco Beris, Jezabell, Elisabeth, Dakota, Catany of Ratsystem, Orca Rat4U

Ti jež čekají za duhovým mostem: Bimbo, Barunka, Bonnie Ball, Flíček, Pan Táta, Shezar, Jessie, Ashley, Stříbro, Dumbička, Tor, Akela Proximo, Hoblinka z Uhelky, Palpebra od Lucky, Fantasy PotkanMarvel, Igor od Nergity
Chovatelská stanice: Chs Ituri

Další

Zpět na Maso