Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Červi, cvrčci a jiný hmyz

Červi, cvrčci a jiný hmyz

Příspěvekod kactenka » 23 dub 2005 19:56

Žerou vaši potkánci červi???Já sem je těm mejm koupila a vůbec si jich nevšimli...
kactenka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod withoutme » 23 dub 2005 20:54

moje potkanice taky ne.absolutně nezájem
withoutme
Malý potkan
Malý potkan

Jo

Příspěvekod Morrigna » 23 dub 2005 21:11

Jedly cervy z mouky, taky housenky a kamaradky potkan si rozporcoval zizalu a pri jidle si jeden kousek prislapnul, aby se mu neodplazil, nez sni druhy. Potkanice Ainna mi dokonce vybehla ze dveri bytu na zahradu, kde okamzite narazila na slimaka. Nez jsem ji ho sebrala, poradne se zapatlala a po zaschnuti to vubec neslo dolu - musela jsem to kousek po kousku odmacet. Takze nekteri je jedi, ale zrovna jim to schanet a lovit - na to me neuzije. Kdyz jim davam pusinku, nechci se pri predstave posledniho jidla poblinkat.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod Stormy » 24 dub 2005 14:58

jsem v nějaký chytrá knížce četla, že potkani nejsou úplný všežravci a spíš preferujou rostlinky...nisméně červi jsem ještě nezkoušela, a nezlobte se, ale ani zkoušet nebudu bo bych to asi ani nevzala do ruky:o))) ale maso jim někdy dopřávám taky-většinou v podobě kočičích taštiček. Jo a ještě k tomu masu-jedna moje potkanka sežrala pavučinu i s muškama a pavoučkem co tam byli :roll: to musela bejt fakt bašta :?
Bude plny smutku, den bez zleho skutku...:o)
Stormy
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod withoutme » 24 dub 2005 16:34

preferujou rostlinky jo?no tak to speedy by dala za maso cokoliv.docela rozdíl jak po tom hmátne když ji dám maso nebo náky jablko.a třeba mrkve a tak to vůbec nebaští.
withoutme
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Adéla » 24 dub 2005 20:18

Červa jsem zkusila jednou - otevřela jsem pikslu se žrádlem a byl tam, hajzl :? Taky je zrovna nemusím, tak jsem ho sklepla vedle klece a pustila Lunu a Luna ho zblajzla na dvoje polknutí :) Pak jsem za pár dní objevila dalšího, ale už nebyl zájem. Holt potkani mají různé chutě :)
Obrázek
Adéla
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod kactenka » 29 dub 2005 23:52

Já jsem právě měla už dřív potkany a těm tahle hevět jela.Jednou na chalupě zblajzl velkýho mravence a pak sme mu dali žížalu a tu taky tak jsem myslela že tyhl taky a oni nic :?
kactenka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Aneri » 19 říj 2005 12:14

Moje potkanka Sheri červy papá. Občas jí dávám i přebytky z mého chovu pakobylek a strašilek. Pakobylky přímo miluje, víc jak piškotky. Jediný co nemusí, je zelenina. Je to holt takový "masožravec" :lol:
Aneri
Skákavka
Skákavka
Potkani: Relév of Navel

Příspěvekod eleanthis » 19 říj 2005 17:29

Když jsem si od Snow z LMG rattery brala Ciri, naskytl se mi příšerný pohled, jak její matka trhá červa a radostně si mlaská... fuj :shock:
Eleanthis

.."v tiché záři výkladní skříně si nahá figurína prohlízí své pěstěné nehty.."
eleanthis
VIP
VIP

Příspěvekod Johny » 19 říj 2005 17:44

eleanthis píše:Když jsem si od Snow z LMG rattery brala Ciri, naskytl se mi příšerný pohled, jak její matka trhá červa a radostně si mlaská... fuj :shock:

proč? když jí to chutná?? někteří lidé to také jí sou tam bílkoviny!!!
Obrázek
Johny
VIP
VIP
Potkani: ...son muertos...:(

Příspěvekod withoutme » 19 říj 2005 19:54

no poněvadž se mnou speedy papá tak jí teda červa nedopřeju.a nemůže od červa něco chytit?
withoutme
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Johny » 19 říj 2005 20:17

withoutme píše:no poněvadž se mnou speedy papá tak jí teda červa nedopřeju.a nemůže od červa něco chytit?

je vědecky dokázáno že červ neni nic špatnýho jen malinko ,,hnusnýho,, sou v něm prej bílkoviny a všechno možný zdravý
Obrázek
Johny
VIP
VIP
Potkani: ...son muertos...:(

Příspěvekod Bethan » 20 říj 2005 11:52

no jasne, zivocisna bilkoviny ;) ja cetla, ze clovek za rok sni kolem kila hmyzu, ani o tom nevi...takovy to, ze obcas spolkne musku, pak si da kilicko tresni a v kazdy druhy je cervik... :oD kdyz o tom nevime, jak nam to chutna! Nejsou to skoro zadny prenaseci chorob a...oprazeny prej chutnaj jak orisky! ;)
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod Danny » 20 říj 2005 12:12

jj, cerviky oni radi.....kdyz jsem si brala Balucka od maminky, tak je chovatelka vsechny zivila zivymi moucnymi cervy..a jak jich chutnali a ted je Balucek pekne staveny, hezkou srst ma a je nejakcnejsi. :lol: Asi to nebude tim, ale co kdyby ... :lol: .
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Morrigna » 20 říj 2005 20:02

veterinar nam tvrdil, ze kocka mohla z much nebo pavouku ktere pozirala chytit plisen, ale nevim, jestli nekecal
Morrigna
VIP
VIP

Další

Zpět na Maso