Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kosti

Re: Kosti

Příspěvekod jani » 31 črc 2011 11:46

já vím že ten prvek jentak nezmizí (připomnělo mi to hlášku z nikdo není dokonalý "jak se rozbíjí atom?" "já nevím, asi kamenem" :roflcry: ) ale ta kost vařením změní strukturu, štěpí se a podle BARFařů z ní pes nedostane to co ze syrové :smi: následky bolestivé zácpy atd...
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Haslerka » 31 črc 2011 11:54

jo, změna struktury atd ano, bílkoviny se vylouhují do vývaru (proto se taky dělá vývar z kostí). Ale pořád tam nějaká výživná hodnota, kterou využije potkan, je. Třeba vařený morek je moc fajn (i pro lidi) :)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod jani » 31 črc 2011 11:58

však jo, potkani toho hlavně nesežerou tolik a nepolykají je v celku :D
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Bart3wik » 01 srp 2011 20:45

Je super je pozorovat, jak spokojeně papkají :loveit:
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Předchozí

Zpět na Maso