Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kočičí kapsičky a konzervy

Re: NEJ kočičí kapsička

Příspěvekod Terez » 05 srp 2008 13:14

No, nejsem zadna odbornice na kapsicky 8) , ale kdyz jsem si cetla slozeni masa, je tam vzdycky 4 procenta treba drubeziho a 4 procenta jineho masa, tedy 8 procent dohromady, podle me nic moc, kitekat a whiskas maji myslim jen ty ctyri, takze asi jsou to kapsicky krapet lepsi, potkankum asi budou tradicne chutnat, ale ridila bych se radami zkusenejsich a koupila v nejakem lepsim zverimexu aspon tu s obsahem masa 60 procent....nekdo tu dokonce psal i o kapsicce s 90 procenty masa, tak zkus mrknout v tomhle tematu...
Terez
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: CIPÍSEK von Zverrrimex Stížkov: D, stst standard, black, solid
KARNEVAL z CHS Algernon: D, srst standard, russian blue burmese, self

Za Duhovým mostem:
Kryštůfek z CHS Utahraptor: D, srst standard, mocha, solid
Rozárka: D, srst standard, americká modrá,solid
Barnabášek ( Bonitas) z Hůrky:D, velveteen, black, varieberk

Příspěvekod Sharkie » 05 srp 2008 13:22

My mame momentalne doma bozitu s kurecimi jatry. Je v nej len: maso 93%, mineraly a repa :)
ziadny fujtabl, krabicka je sice vacsia, ale pre sest mysi a kocura mam pocit ze uz ani nestaci... mysi sa na nu vrhaju svetelnou rychlostou (na ine zradlo len vrhaju, takze rozdiel tam je :whistle: ) a kocicak ked ju otvorim uplne zabuda na to, ze ma nema rad a tolko sa mi obsmieta okolo noh, az tiez nedostane :D

tady toto, akurat pozeram, ze na webe maju pisanu mrkva a na ceskej prelepke na krabicke je repa, tak sa asi niekde stala chyba :D
http://www.bozita.cz/pages/home/index.a ... =cl1&pan=1
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Cayro » 05 srp 2008 13:42

No u toho Miamor je uvedeno minimálně 60% masa a v té rozbalené porci to bylo vidět, byla to nádhera, rozhodně to vypadalo podstatně líp, než ta moje večeře:( Tak mě spíš zajímalo, jestli to už někdo zkusil... jak to myšíkům šmakovalo... Jinak jsem je v Plzni viděla jen ve dvou zverimexech a cenově patří do té vyšší kategorie - tak doufán, že i kvalitou - o akční ceně uvedené na netu si mohu nechat jen zdát, tady se cena pohybuje kolem 30,- Kč.
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: potkaní kluci:
Jerry - moje sluníčko (*10.5.2008 +20.6.2009)
Mat - Čotoje of Navel - moje myšátko (*14.3.2008 - +5.3.2010)
Pat - Eště kousek of Navel - moje mazlítko (*29.4.2008 - +16.6.2010)
Čuk of Zverimex - dumbo rex (*5.3.2010
Gek of Superzoo - (*5.3.2010 +4.3.2012)
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Terez » 05 srp 2008 14:05

tak z nudy brouzdam po netu a vsimla jsem si odkazu na nove whiskas kapsicky, udajne s celymi kousky masa ( whiskas supreme)...napr. s rybim masem, ale nejak se nemuzu nikde dohledat presneho slozeni, dokonce ani ne primo na strankach whiskas...tak nevim, zajimalo by me, co to je za zazrak :smi:
Terez
Superpotkan
Superpotkan

Za Duhovým mostem:

Příspěvekod Zmyzulka » 05 srp 2008 15:55

tak miamorky u nás taky jedou :up: teď jsem ale najela na konzervičky pro psy vzheldem k tomu, že u nás ve zveráku žádné kvalitní konzervy pro kočky ve větším balení neseženu.... (holt holek přibylo takže musíme kupovat větší a větší)
chutnají nám tyto: http://www.alfazviratka.cz/rinti-gold-k ... -5063.html zvláště ty se srdíčky nebo pak ty se sobím masem :up:
Zmyzulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Emise Od Máji
Fooobíí Od Máji
Myrrh DarkSpirit
Drahokam z Fooobie
Elfí sen z Fooobie
Framykoin z Fooobie
Chovatelská stanice: Fooobie

Příspěvekod Terez » 05 srp 2008 17:33

Tak mame koupenou kapsicku Whiskas supreme- procent masa 14, maji to byt sledi v kouscich, jinak nam byla jeste doporucena kapsicka Jelly (20 kc) s kuřecím masem , 51% masa, 48,5 vývaru a 0,5 rýže, tak by snad nemusela byt uplne zla...dam pak echo, jak klukum kapsicky jely...
Terez
Superpotkan
Superpotkan

Za Duhovým mostem:

Příspěvekod Cayro » 06 srp 2008 19:55

Tak jsem dneska koupila kapsičku Miamore kuřecí ragout a úspěch měla. No, ani se nedivím... když jsem to otevřela a viděla to, tak nebýt najedená, nevím, jestli by na myšíka něco zbylo :lol: Syn do toho každopádně strčil prst (dělá po špatné zkušenosti s tyčinkami a jedněmi "ňamkami" myšíkovi degustátora :lol: ) a prohlásil, že jsme jich měli vzít víc... Koupila jsem ještě konzervu kuřecí s rýží, tak uvidím, jak se chytí ta. Každopádně se těch 25,- Kč za konzervičku a za kapsičku vyplatí dát. Obsahuje to asi 60% masa a je to fakt kvalitní.
P.S. Nemyslete si o nás nic špatného, fakt se konzervami pro zvířátka neživíme...I když nevím proč, když jsem viděla záběry z jedné továrny na konzervy pro zvířátka a pak se doslechla od jednoho známého, jak to chodí v konzervárně pro lidi...tak jsem přestala kupovat konzervy pro lidi :(
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Terez » 07 srp 2008 23:55

Btw, kapsicka Jelly byla sporadana temer na posezeni, tak davam echo, ze rozhodne chutna vic nez u nas drive podavane whiskas... :whistle:
Terez
Superpotkan
Superpotkan

Za Duhovým mostem:

Příspěvekod BinaX » 08 srp 2008 14:28

Já minule kupovala konzervy Ontario, musím říct, že potkanům moc chutnaly, jen jsem se nepodívala na ten podíl masa.. :oops: Ale podívám se teď ve zveráči a doplním.
BinaX
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Borro of Ituri, Frisco Beris, Jezabell, Elisabeth, Dakota, Catany of Ratsystem, Orca Rat4U

Ti jež čekají za duhovým mostem: Bimbo, Barunka, Bonnie Ball, Flíček, Pan Táta, Shezar, Jessie, Ashley, Stříbro, Dumbička, Tor, Akela Proximo, Hoblinka z Uhelky, Palpebra od Lucky, Fantasy PotkanMarvel, Igor od Nergity
Chovatelská stanice: Chs Ituri

Příspěvekod Lady.Blackie » 10 srp 2008 00:06

U nás mají největší úspěch asi právě Miamore, lososové Propesko a Shinny Cat. Ale stejně, je v tom spousta bordelu, takže když už maso, raději koupím kuře a uvařené a naporcované ho pak klukům předhodím. Většinou je to lepší než kapsičky. :)

(PS: Kočičí konzervy jsem ochutnávala taky (i jako zapřísáhlý vegetarián!) a musím říct, že Kitekat nebo Whiskas už zvířatům prostě nedám. Po obojím se mi povedlo vyhodit obsah žaludku za minimálně týden zpátky.)
V dávných dobách válečníci hrdě bojovali, zkřiveni bolestí a zbroceni krví umírali. Umírali v těžkých bojích za práva svého národa, za statečné činy jim otevřela brány říše Valhalla.

My musíme jít po stopách svých předků, hrdí bojovníci dnešních dnů.
My nenecháme svou zem v rukou podlým nepřátelům, my překročili svůj strach ze smrti.
Lady.Blackie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ~ Edgar ~ Cipísek ~ Mikuláš ~ Larry ~ Iggy ~ Geralt ~ Dorian Gray ~ Hades & Herodes of Nergita ~ Loki ~ Vincent ~ Tristan ~ Enjorn & Eigar z Nilfheimu ~ Borisek ~ Casey PotkanMarvel ~ Arcturus ~ Gabriel ~ Drátek & Nero ~ Hoodie ~ Očko ~ Remus of Gremleen´s ~ Abbie ~ Zoey Bowie ~ Dave a Rimmer of Nergita

Opustili nás: Rampouch a Rumík OdAdush, James Brown, ZIGGY STARDUST <3 :(

Příspěvekod Cayro » 10 srp 2008 09:09

Tak jsem krom kapsičky Miamore koupila taky takovou tu konzervičku (hranatá staniolová krabička). Včera jsem jí myšíkovi otevřela a je rozhodnuto - místo kapsiček se zásadně bude kupovat tohle. Jsou tam kosky mletého masa a kousky celého. A chuťově je to mnohem lepší :lol:
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Cayro » 12 srp 2008 15:07

Nově koupena hranatá minikonzervička od Animonda - menu hovězí + brambory a konzerva od Hill's - mořské ryby... tak jsem na to zvědavá. Jestli má někdo odzkoušeno, dejte vědět. Jsou to konzervy s vysokým obsahem masa.
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Sharkie » 12 srp 2008 15:15

Tak ma potesil spolubyvajuceho kocur. Dala som mu ochutnat z Bozity, co kupujem pre mysi. Ten sa nevedel dockat, kedy mu misku polozim na zem, vyzeralo to, ze mi pomaly vlezie do krabicky pri nakladani (chudak tazko nesie, ze najprv chystam mojim zlatickam). Zblajzol to cele behom chvilky.

Na druhy den mu spolubyvajuci doniesol nejaku tu "obyc" Friskies, dal mu mensie mnozstvo jak ja den predtym a kocicak aj tak z toho zjedol len trosicku a zbytok rozhadzal okolo misky. Holt, nebola to Bozita :lol: Tak som este skumala zlozenie, mnozstvu masa som sa nedopatrala ale celkom ma zarazilo, ze bol v nej cukor. A smrad z toho bol tiez ble :grc: oproti tej mnamke, co som kupovala ja...
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Cayro » 23 srp 2008 18:57

Tak jsme definitivně "změnili" jídelníček a od kočičích kapsiček přešli na kočičí a psí konzervičky. Na pouhý počuch jsem totiž zjistila, že i v těch nej.. kapsičkách je poměrně hodně sojového masa a při prokázané karcinogenosti soji nehodlám riskovat. Navíc to bylo strašně sladce cítit. Tak teď kupuji konzervičky (takové ty malé, hranaté alobalové krabičky). Velice se osvědčily konzervy Miamore pro kočičky a Animonda pro pejsky (štěňata). Jsou s vysokým procentem masa a často je to menu, tak stačí jen přidat zeleninku a je večeře hotová.
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

Příspěvekod Cayro » 07 zář 2008 14:51

V pátek jsem objevila v jednom obchodě kočičí kapsičky od Animonde - opravdu nádhera. Vylořeně kousky masa v želé. Vypadá ro trošku jako kuřecí tlačenka. Koupila jsem kuřecí maso s mušlema a kuřecí maso se sýrem. Končně něco, so je opravdu masové a velikostně přiměřené pro spotřebu jedné myšky. Myšákovi vydrží kapsička tak na 4 dny, což je doba na uchování v lednici přijatelná a já nemusím shánět, kdo by si vzal zbytek konzervičky.
Cayro
Superpotkan
Superpotkan
Tip - husky (*5.3.2012
Ťap - (*5.3.2012

PředchozíDalší

Zpět na Maso