Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potíže s POTKANY ze zverimexu

Všechno o různých nemocech

Re: Potíže s POTKANY ze zverimexu

Příspěvekod petra » 16 srp 2012 10:46

Tady ti asi nikdo moc neporadí, když to nevidí. Možná bych to zkusila natočit a dát sem odkaz, poté ti třeba zkušenější poradí. Každopádně bych zašla k veterináři. Moje potkanka když umírala, tak měla křeče a hodně s sebou klepala. Možná ji něco bolí. Tak neztrácej čas a zajdi k vet, nic tím nezkazíš, ba naopak..Píšeš také, že máš holku - jen jednu? Jestliže je takto dlouho sama, může mít i nějaký psychický problém. Potkánci, když jsou samotní, moc strádají a trpí.
Naposledy upravil petra dne 16 srp 2012 10:48, celkově upraveno 1
Čím více miluješ zvířata, tím více jsi člověkem
petra
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Gedžitka, Bibianka,Andělka
Za duhovým mostem: Albínka, Zoe

Příspěvekod chesterfield » 16 srp 2012 10:48

Petře popis to blíž, sedí a klepe se? jak dlouho to trvá? nebo lítá jak skpalšená? Prohybá se u toho, vrtí ouškama? Mohla by to být říje, jak reaguje na Tvou ruku u toho?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod petrluzni » 16 srp 2012 14:41

no proste vecer nebo rano kdiz este odpocivame ctu si divam se na televizi pohoda potkan se diva z klece (hamakui ) se mnou nejednou do hamahu zaleze a hamak se zacne trast az klec zacne drkotat trva to tak 4 5 sekund a nevim jestli vrti ouskama atd protoze nez stihnu vstat tak je zas v poho takze to nevim kdibiste potrebovali nejaki dalsi informace tak se zeptejte lidi sem nejstastnejsi dite ne svete budu mit druhou holku dekuji za za radu petre ktera usvetcila moji mamu abi mi koupila druhou moc diki :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:
Naposledy upravil petrluzni dne 16 srp 2012 15:42, celkově upraveno 1
petrluzni
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 16 srp 2012 15:27

řekla bych, že se tam drbe
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod Kimik » 16 srp 2012 15:35

To bude drbání, kluci se taky vždycky čistěj a drbou v hamaku nebo ve sputniku a třese se celá klec :roflmao:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod petrluzni » 16 srp 2012 15:51

jestli muzu bit sprostej tak do prdele to se mi ulevilo
petrluzni
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 16 srp 2012 15:53

No vidíš, a až budeš mít dvě, tak se budou drbat dvakrát tolik, někdy jsou to opravdu divné zvuky, já se ze začátku tady běžela vždycky podívat, jestli se jim něco neděje :lol:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod chesterfield » 16 srp 2012 16:01

zcela Tě chápu, jsem hrdým majitelem králika už druhým dnem, když dvě hodiny nežral seno už jsem volala o pomoc :roflmao:

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Příspěvekod petra » 16 srp 2012 20:47

Jsem ráda, že jsem tvou mamku přesvědčila :up: Teď bude u vás určitě veseleji a myšička bude šťastná. Mám radost. A souhlasím s holkama - určitě to bude jen drbání.
Čím více miluješ zvířata, tím více jsi člověkem
petra
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Gedžitka, Bibianka,Andělka
Za duhovým mostem: Albínka, Zoe

Příspěvekod Evička » 16 srp 2012 22:30

Moje první potkanka Viola byla ze zveráče a nemůžu na ní říct nic ošklivýho byla mazlivá spinkala semnou v posteli nikdy nic nerozkousala chodila za mnou jako pejsek a uměla přijít na zavolání a dožila se krásných 2 let a 5ti měsíců :loveit: ,...její spolubydlící taky ze zverimexu Terezka byla pravý opak :twisted: plachá vyděšená a když jí bylo asi půl roku začali jí přerůstat zoubky a napadala často Violu no na potkánkovi jsem rozhodně neušetřila, protože se jí neustále dělaly abscesy a nakonec jsme ji museli nechat uspat protože měla zhoubný nádor :( . Třetí byl kluk Sako (máma tvrdila že vypadá jako z popelnice) byl s námi asi jen 3 měsíce :( začal hodně vrkat opět léčba asi na třech veterinách a jednoho dne už to vzdal schoulil se do klubíčka a usnul napořád...ale byl povahově ůžasný vděčný za piškotek dělal otočky :) a olizovací,...No a Alexe mám od chovatelky už 3,5 měsíce a nemůžu si stěžovat (až na dvě rozkousaný prostěradla a drát od repráků :dozey: ) nebojí si je zvědaví myzlivý a olizovací :love:
Evička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Alex

Příspěvekod petrluzni » 17 srp 2012 14:29

no jo ale ja mam strach ze se ti dve holki budou nenavidet budou se rvat atd neskonci to jak s mima kreckama (ukousali se k smrti)
petrluzni
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 17 srp 2012 15:27

Potkany a křečky nemůžeš srovnávat. Křeček je samotář a proto nechce ani nepotřebuje být s jiným křečkem, zatímco potkani jsou společenští a sami se trápí. Nevidím důvod, proč by se tvoje potkanky měly nenávidět, to se stává opravdu hodně hodně žřídka.
Kimik
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod petrluzni » 17 srp 2012 19:19

tak ulevilo se mi po druhe a ted du na komp hrat world of warcraft
petrluzni
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod potkanomil » 03 kvě 2013 16:45

ahoj potrebuju poradit.pred nedavnem mi umrela potkanka a zbyla mi jen jessie tak jsem se rozhodla koupi novou aby jesska nebyla smutna.tak jsem sla do zverimexu pet centra a tam jsem si vyhlidla bilorezavou potkanku.napred mi pripadala celkem mala ale po prijezdu domu jsem zjistila ze je velka jak jessie ktere e uz pul roku.no do toho jeste frka a hodne.a kdyz jsem je dala ksobe tak jesska byla nahrbena a rvali se a pisteli.a ta nova jmenuje se amanda tak te tekla krev s ucha.asi ji jess skrabla nebo kousla.co kdyz se uz nikdy neskamaradi??? co delat kdyz tak hodne frka?jsou stejne velke proto se bojim ze spolu nebudou vychazet.prosim poradte nekdo.co mam delat??????? :(
Felinko máme te rádi <3
potkanomil
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moje potkanka Klaudie a Abbie. Za duhovým mostem :Felinka,Jessinka a Amanda.

Příspěvekod p.hubicka » 03 kvě 2013 17:53

Nevěděla sem kam to napsat, tak to píšu sem... http://www.alpik.cz/likvidator-pachu-10 ... a/d-70666/
tohle sem koupila a dneska nastříkala na místa v kleci, kde ženy neustále močí a na místa, která opravdu smrdí. Musím říct, že dneska poprvé nenadávám na to, že klec smrdí, ba to tady po té vanilce voní a i když je tam znovu načůráno, moč necítím :up:
ale k věci.. Dumbina je dneska celý den zalezlá v papírové trubce a celý den nevylezla...nevzala si ani drops a to už je co říct, ten ona miluje. Nenechá na sebe sáhnout, když k ní vleze Elis tak piští.. může jí to vadit ten postřik? nenastříkala sem tam toho moc! a Dumbina v dosahu nebyla když sem to stříkala... Elis běhá vesele dál.. poradíte?
Elis♥ Dumbina♥ ségry ze zveráku *
p.hubicka
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Elis ♥ pořízená 23.2.2013 věk prý 2 týdny ale zdála se mi větší ;)
Dumbina ♥ údajná sestřička Elis.

PředchozíDalší

Zpět na Nemoci