Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kýchání bez jiných příznaků

Všechno o různých nemocech

Kýchání bez jiných příznaků

Příspěvekod luchishek6 » 23 črc 2015 20:27

Dobrý den, jsem uplný nováček v chovu potkanů. Tak jsem se přišla zeptat zkušenějších. Mám problém mám potkánka ze zverimexu. Mám jej doma už něco přes měsíc a asi hned po týdnu začal kýchat. Na netu jsem četla různé zkušenosti, a tak jsem se raději hned vydala na veterinu. Tam mi pan Vet řekl že poslech je čistý a má to asi jen v čumáčku. Napsal nám nějaké kapičky které sem mu dávala týden ráno a večer ale bez jakéhokoliv zlepšení. Myslela jsem že je tedy alergický na podestýlku jelikož nic kromě kýcháni mu není, neteče mu z čumáčku ani očí, nebublá prostě nic. Koupila jsem tedy hypoalergenní podestýlku Asan a co se nestalo potkan kýchá dál. Nasadila jsem mu i nějaké vitamíny ale pořád je to stejné. Nevím si vůbec rady co mu může být a co s tím. Nevíte někdo co by to mohlo být? Moc děkuji za každou radu.
Lucka :oops:
luchishek6
Růžovka
Růžovka

Re: Kýchání bez jiných příznaků

Příspěvekod Eliška potkaní » 28 črc 2015 07:18

Dobrý den můj potkan taky kýchá mám hypoalergení podestýlku ale nebyl potkánek dříve nemocný můj to má s toho že měl chřipku :'(
Eliška potkaní
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 04 srp 2015 22:16

je to tedy ještě miminko, že? Všimla si si za jakých okolností kýchá? Kdykoli, nebo jen když se vzbudí? U některých miminek se takto projevuje i stres. Zkus vyměnit podestýlku, jakou máš? Dej třeba na zkoušku jenom papírové utěrky, jestli se to změní.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod luchishek6 » 05 srp 2015 15:20

No zdá se mi že kýchá jen když je v kleci...včera jsem uklízela prach a kýchal najednou nějak hodně tak mě napadla alergie na prach....vážne venku kýchl za celou dobu jen asi 2x. :roll:
luchishek6
Růžovka
Růžovka

Zpět na Nemoci