Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Divné chovanie

Všechno o různých nemocech

Divné chovanie

Příspěvekod reilostik » 07 čer 2015 15:17

Zdravím moj potkan samica má cca + mesiace sa v poslednej dobe divne správa.Predvčerom v piatok som si všimol že má nakryvo hlavičku ale vet bol už zavrety.V sobotu bol uplne v poriadku len dnes je unaveny robi nekontrolovatelna pohyby s hlavou a má chaotické pohyby.Niekedy stojí postaveny v kute a nič nerobi.Ale aj cez sa nehá hladiť "robí zle" obhrýza klietku atď...

Ďakujem
reilostik
Růžovka
Růžovka

Re: Divné chovanie

Příspěvekod chesterfield » 07 čer 2015 16:48

príznaky vyzerajú na mrtvičku, ale zajtra určitě k vetovi, pokial nemáš po ruke nejakú pohotovost. A uprav prosím ten vek
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod reilostik » 07 čer 2015 19:52

tak vek cca 3 mesiace.. a hrozne my pride ako by bol taky letargicky...
reilostik
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Ka-Boom! » 04 lis 2015 17:38

Ahojky
Mám takový menší problém. Asi bych tomu neříkala přímo divné chování, ale mí potkani jsou v poslední době strašně "líní". Ale, když je pustím z klece ven, tak jsou normálně čilí, jen v kleci prostě pořád spí jak mrtvoly :lol: Může to být tím, že už jim končí puberta ( mám je od začátku září) a přestávají být tak moc aktivní ? Nebo to je náznak něčeho, třeba nemoci? A nebo se prostě nudí a tak chtějí tu nudu zaspat ? :lol:
Ka-Boom!
Růžovka
Růžovka

Zpět na Nemoci