Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Na chvíli jako v tranzu

Všechno o různých nemocech

Na chvíli jako v tranzu

Příspěvekod Piškot » 25 kvě 2015 12:38

Zdravím. :up:
Mám takový menší problém...Nevím, jestli plaším zbytečně, ale přeci jenom bych se ráda ujistila...Mám dvě potkyšky (sestry), je jim rok a 2 měsíce. Jsou v pohodě, hrají si, dovádějí...U té jedné jsem ale zaznamenala divné chování. Jde o takový "stav", krátkodobý...V pohodě si hraje nebo něco dělá a najednou vždycky tak jako strne. Stalo se to asi 3x, nikdy jsem to ale neviděla hned od začátku. Jenom už jsem jí viděla v tomto divném stavu. Naposledy to trvalo skoro půl hodiny (předtím asi tak 10 min. max). Byla zrovna v tunelu. Koukala z něj ven (těžko říct kam, lidově "do blba"), vůbec se nehýbala...Tak jsem zamlaskala, aby se na mě podívala-nic. Otevřela jsem klec, pohladila jsem jí, vůbec se nehla. Nabídla jsem jí různé pamlsky. Žádný si nevzala. Tak jsem jí zamávala prstem před čumáčkem a před dokořán otevřenýma očima a vůbec nic-ani nemrkla. Nevím, jestli mě prostě neviděla nebo něco...Nevnímala mě. Byla jako v tranzu. :roll: Napadl mě šok z hluku, ale to je blbost, protože klec má se sestrou v mém pokoji, kde je naprostý klid. Nic jiného mě nenapadá. Vždycky se potom vzpamatuje a když jí dám pamlsek, vezme si ho, reaguje na mávání před čumákem i na zamlaskání...Nevím...Prosím, poraďte. Díky ;)
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Zpět na Nemoci