Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Papričky Habanero

Jídlo, které by ste potkanům neměli dávat.

Papričky Habanero

Příspěvekod morpeus » 01 črc 2012 20:03

Ahoj jsem tu nový a nevěděl jsem kam lépe toto téma zařadit.

Před chvílí mi můj krysák ukradl z talíře pár kousků vcelku slušně ostré papričky Habanero. Nejsem si jist, zda je sežral, nebo si je někam schoval, každopádně mám strach aby se mu nic nestalo. Docela dost prská a je docela nervózní. Nikdy se na stůl nedostal, tak jsem tam nechal talíř bez dozoru a ten trouba si vybral zrovna ten nejnevhodnější kousek :roll: nevíte někdo zda by mu to mohlo nějak ublížit?
morpeus
Růžovka
Růžovka

Re: Papričky Habanero

Příspěvekod Hayam » 02 črc 2012 20:08

U lidí zabírá sladké mléko, proti pálení, tak bych mu trochu nabídla. Myslím, že jestli ho to nezabilo rovnou, tak už mu to neublíží, ale určitě bych mu nedala druhou šanci to zkusit znovu ;) Mně jednou samička ukradla thajskou čili papričku a zaběhla s ní za skříň a nic jí nebylo. Když jsem jí později objevila, byla jemně nahlodaná, takže určitě ochutnala. Jak je na tom myšák teď?
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Re: Papričky Habanero

Příspěvekod morpeus » 03 črc 2012 18:36

Mléko bylo první co jsem mu dal. Pak jsem mu v něm ještě rozmočil trochu chleba a nakonec jsem ještě zkoušel citron, který rezolutně odmítal :-) . Prskal asi hodinu chudák, ale je v pořádku. Myslím si, že už to znuvu nezkusí :-)
morpeus
Růžovka
Růžovka

Zpět na Nevhodné potraviny