Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Domácí tyčinky

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

Domácí tyčinky

Příspěvekod Tkanička » 06 říj 2012 19:14

Chtěla jsem se zeptat .. jestli někdo děláte domácí tyčinky .. Mikki totiž moc nechce dobrůtky. Vždy jsem kupovala od Rodent (nebo nějak tak) ty pochoutky s lecitinem se spoustou příchutí. Kupovala jsem je protože je právě Mikkina nechtěla a byla to jediná věc co nesnědla Agátce .. jenže co Agi umřela tak nevím jak Mikki potěšit .. zbývají jen piškoty .. :D ale ty mi přišli obyčejné .. tak sem zkusila vzít starou tyčinku .. trošku ji nožem očistit .. vzít med a nalepila jsem tam dobrůtky :D až to Mikki zavěsím tak dám vědět co na to říkala .. :) zatím sem udělala jen z piškotů, rozinek a sušeného banánu .. ale už suším jablka, hrušky, švestky a trochu od každého dám .. :) Máte s tím nějaké zkušenosti? :)
Přílohy
IMG_3651.JPG
Takhle nějak to vypadá .. jdu to dát do klece co mi na to poví mrška vybíravá :DD
Tkanička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Agátka (14.8 - 11.9) - bohužel za duhovým mostem .. ale i tak moje nejmilovanější stvořeníčko .. :( chybíš mi myško .. :'(

Mikky (?.8. - ... - zlatíčko které mě drží a dělá mě šťastnou po tom, co Agátka umřela :(

Re: Domácí tyčinky

Příspěvekod nevi » 06 říj 2012 20:44

Před časem jsem zkoušela pro potkany péct, měla bych to oprášit :whistle:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod chesterfield » 06 říj 2012 21:18

vypadá to lákavě, myslím, že myšutka bude mít radost
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Tkanička » 07 říj 2012 08:28

Když jsem jí to tam dala tak to zvědavě zkoumala .. a ráno když jsem přišla, tak to bylo jako kdyby to vyluxovala ..ani po medu památky a to ho moc nemusí :D asi jí to chutnalo .. :D už suším šípky, jablka, .. no všechno možný na další domácí dobrůtky .. :) Nevi: Taky jsem pekla .. myslím že to byly ty kukís co byly v kuchařce od Krysy ..:) byly taky mňam :eat: :lol: :lol:
Tkanička
Růžovka
Růžovka
Potkani: Agátka (14.8 - 11.9) - bohužel za duhovým mostem .. ale i tak moje nejmilovanější stvořeníčko .. :( chybíš mi myško .. :'(

Mikky (?.8. - ... - zlatíčko které mě drží a dělá mě šťastnou po tom, co Agátka umřela :(

Příspěvekod Vivka » 07 říj 2012 09:02

Tyčinka vypadá fakt dobře, určitě zkusím :up:
STAY GOLD, PONY BOY.
"I wasn't born to ski, I was born to work. But I got laid off" Fifty Warren Miller
Vivka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ace Mures Noble, Axel Mures Noble, Dulík od Womi a Aduš

Příspěvekod Piškot » 27 dub 2014 12:34

Moc hezké. Také chci zkusit, ale právě jsem zjistila, že nemáme med...nevíte, čim bych to mohla jiným "slepit"??? :D
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Piškot » 30 dub 2014 14:29

Tak jsem to nakonec slepila pastou pro fretky (z Lososa) :lol:
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Zpět na Pamlsky