Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

granule

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

Re: granule

Příspěvekod Nergita » 21 kvě 2008 13:00

Já kupuju Purinu ProPlan. Myšákům chutná.
Pamatuj, že i ta nejhorší hodina ve tvém životě trvá jen 60 minut. Obrázek
"Každý tě jednou opustí, nakonec jsme všichni sami. Všechno co máme, je to, čím jsme se během života stali"
Máme miminka!!! http://www.nergita.estranky.cz/stranka/miminka
Obrázek Obrázek Obrázek
Nergita
Superpotkan
Superpotkan
Chovatelská stanice: Nergita

Příspěvekod Nefertity » 29 čer 2008 12:14

Psí granule jsem viděla vždy jen obrovské balení, teď jsem náhodou narazila v Rossmanovi na mini balení kvalitních kočičích granulí. (Teď si nevzpomenu na značku, ale jedna z výše jmenovaných Hašlerkou, obsah masa přes 20%). Vadily by, když mám starší potkanky a mimina? A případně, jakou variantu - kotě, dospělí nebo staří?
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod Káča » 11 črc 2008 19:03

moje ženský nejvíc baští takový ty polštářky z toho fialovýho pytlíku Whiskas, takže je kradu naší číče, ale pšššš :whistle: :lol: !
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod Mates :) » 13 lis 2008 12:14

Holkám nejvíc chutnají granule Eukanuba pro štěňata, ta zmizí vždycky jko první, ale když jim dám eukanubu pro dospělé psy tak nic moc a dala jsem jim jednou calibru, a to je teda krize...ti snědly až neměly nic jinýho

Promazáno - nevi
Mates :)
Růžovka
Růžovka
Potkani: Easy
Anťulík

Příspěvekod Kometa » 26 kvě 2009 10:08

Dozvěděla jsem se, že existují výrobci, co používají maso z Bio chovů, třeba Almo Nature-Bio Paté. Nezkoušeli jste to? Předpokládám, že to bude i zdravější, bez jedovatých konzervantů, barviv, dochučovačů a podobně. Kočku bych tim asi nekrmila, ale pro potkany mi půlkilové balení vydrží dýl jak půl roku, tak z toho nevykrvácím.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod PxNxDx » 26 kvě 2009 10:10

O granulích Almo nature jsem neslyšela, ale zkušenost mám s jejich konzervama. Můžu jen vřele doporučit :up: a předpokládám, že když konzervy mají kvalitní granule budou obdobné
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Kometa » 26 kvě 2009 10:17

Děkuju. A myslíš, že to mají běžně ve zveráčích nebo se hůř shánejí?
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod PxNxDx » 26 kvě 2009 10:19

Já je ještě ve zverimexu neviděla. Ale tady nemají ani ty konzervy, které se někde sehnat dají... kdyžtak zkus www.obchudekumajdy.cz a napiš jí mejla (určitě tam má kontakt). Konzervy prodává a jistě by byla schopná a ochotná ty granule sehnat :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Kometa » 26 kvě 2009 10:31

Tak jsem našla, že je v Praze prodávají tady, ale doporučuju si předem zavolat, jestli mají:
http://vltava2000.cz/ferplast/fulltext. ... rName=Almo
Kometa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kometa » 26 kvě 2009 13:21

Uaaa... koupila jsem 400g Alma natura kuřecí a dostala pytlíček dalších bio granulí na zkoušku - a ta krysa Šmoula se toho ani nedotkne! Přitom vcelku průměrné psí K9 baští nadšeně. Adélka je teda žere, ale té Šmoule se je pokusim nějak vnutit. Nechápu to :?
Kometa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kometa » 26 kvě 2009 13:29

Ale tak co, maj trvanlivost ještě rok, tak když je žrát nebude, tak ať si trhne packou a Aduš je zvládne sama.
Večer je zkusím rozmočený, třeba si na tu chuť zvykne.

Jsou to takové maličké granulky - kolik jich denně můžou? Vůbec nevím, jaký maj mít potkani příjem masa.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Haslerka » 26 kvě 2009 16:11

stačí jim několikrát týdně pár granulek...rozhodně nemusí mít živočíšné bílkoviny každý den..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Kometa » 25 čer 2009 13:28

Abych tu nevytvrořila granulkám Almo nature špatnou pověst tak hlásím, že Šmoula je sice první týden zcela ignorovala a tvářila se, že to přece není vůbec poživatelný (ani si je neodnesla někam schovat, prostě ji byly uplně putna), ale když jsem jí jednou vyhladověla a ona je ze toufalství vzala do tlamičky, zjistila, jak moc se mýlila a od té doby se po nich může utlouct :mnam: :up:
Kometa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod nevi » 25 čer 2009 16:03

Kometa píše:Abych tu nevytvrořila granulkám Almo nature špatnou pověst tak hlásím, že Šmoula je sice první týden zcela ignorovala a tvářila se, že to přece není vůbec poživatelný (ani si je neodnesla někam schovat, prostě ji byly uplně putna), ale když jsem jí jednou vyhladověla a ona je ze toufalství vzala do tlamičky, zjistila, jak moc se mýlila a od té doby se po nich může utlouct :mnam: :up:

Které z nich to jsou? Našla jsem dvě příchuti - uvažuji že nějaké koupím, až dojdou ty kanadské s brusinkami. Granule jsem zatím nezkoušela, ale s Almo Nature mám jen dobrou zkušenost.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Kometa » 25 čer 2009 16:17

Cat Adult Kuře. A taky mám vzoreček od jakýchsi Organics, teď nemám čas hledat přesný název, ty jsou snad taky bio, ale maj jen jednu příchuť a taky chutnaj. Maj jen o trošku větší granulky a mě se líbí právě ty mrňavé Alminky, ale je to vcelku putna.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan

PředchozíDalší

Zpět na Pamlsky