Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Candie´s

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

Příspěvekod Make » 16 čer 2006 17:47

Asi se Vám budu zdát divná,ale když vidím reklamu na Candies,mám rudo před očima.Sice žraločí chrupavka zřejmě přitáhne větší pozornost lidí a tím víc to budou kupovat,ale přemýšleli jste někdy,jak se získává chrupavka ze žraloka?Protože žraločí maso zas tolik na odbyt nejde,toho žraloka prostě vytáhnou z moře,uříznou mu ploutev a hodí zpátky,co s ním,že.. no a on se utopí. Důležité složky chrupavky,jako chondroit sulfát a glukosamin sulfát,jsou obsažené jak ve žraločí,tak kravské,prasečí chrupavce,tak moc nerozumím tomu,proč se tedy tyto komponenty do Candies nepřidávají z těchto druhů,když stejně většina se chová pro masné účely.Možná to zní hnusně,ale vnímám to tak,takže Candies určitě kupovat nebudu!
Be positiv:)
Make
Malý potkan
Malý potkan

Re: Dropsy

Příspěvekod Nelliss » 28 kvě 2008 09:29

Haši tady si můžeš objednat vzorek zdarma http://www.candy.cz/soutez/vzorek.php . Vybereš si krmivo a nějaký ten pamlsek od Candies :) (je to i pro lidi :D ) Mě toho poslali opravdu hodně navíc :) .Přišlo to i Cirien a Zmyzulce. Myslím že můžeme všechny tři vřele doporučit :)

Ment a Abiš požírají ovocného slona od Candies
Obrázek
Život není o počtu nadechnutí, ale o chvílích, které nám ten dech berou..

Moje ChS.CiriNell
Obrázek
Nelliss
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ♂ a ♀
Momentálně máme doma 14 potkaních potvůrek :)
Chovatelská stanice: CiriNell

Příspěvekod Lavender » 23 říj 2008 11:08

Přesunuto z jiného tématu - nevi

Tak jsem si pročetla tohle téma a zkusím sehnat ty CANDIE'S piškotový krekry :up:

Jinak jsem nedávno koupila nějaký drospíky s příchutí "tropické ovoce" od Vitakraftu, a Amadeovi to vůbec nejede :dozey:
Remember yesterday, live today, believe in tomorrow...

ObrázekObrázek
Lavender
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moji upíři:
* Luis (Gól od Máji)
* Lestat (Leprechaun z Akai Tatsu)
+ Amadeo (R.I.P. - byl jsi moje všechno, andílku!)

<:3(( ))~~~
www.krysaci.blog.cz

Příspěvekod The Treasure » 24 říj 2008 19:38

Lavender píše:Tak jsem si pročetla tohle téma a zkusím sehnat ty CANDIE'S piškotový krekry :up:

Jinak jsem nedávno koupila nějaký drospíky s příchutí "tropické ovoce" od Vitakraftu, a Amadeovi to vůbec nejede :dozey:

Piškotový Candiesky jsou výborný, fakt, furt sem je chroupal :whistle: :whistle: :whistle: :roflcry: :up: Maj bezva chut, doporučuju :up: :roflcry: :up:
Nemůžu si pomoct, ale prostě miluju potkany :-D

http://the-treasure.tym.cz
The Treasure
Skákavka
Skákavka
Potkani: Happy Sankari (dumbo, platinum, solid)
Fedora (standard, amber, hooded)
Chovatelská stanice: NE, snad buudoucí The Treasure

Příspěvekod Luxorka » 24 říj 2008 22:17

The Treasure píše:
Lavender píše:Tak jsem si pročetla tohle téma a zkusím sehnat ty CANDIE'S piškotový krekry :up:

Jinak jsem nedávno koupila nějaký drospíky s příchutí "tropické ovoce" od Vitakraftu, a Amadeovi to vůbec nejede :dozey:[/quo]

Piškotový Candiesky jsou výborný, fakt, furt sem je chroupal :whistle: :whistle: :whistle: :roflcry: :up: Maj bezva chut, doporučuju :up: :roflcry: :up:

Joo přesně, ony ty Candiesky tak krásně voněj a křupaj, vždycky si dávám s klukama.. :loveit: Akorát mi přijde, že kluci maj po nich fakt moc krásnou srst, ale moje vlasy nic moc teda.. :lol: :lol: Žádný ty mlsnouny a podobný tučný už klukům nekupuju, oni stejně Candiesky nejradši.. Doporučuju všem.. :)
ObrázekPets name: McLoomilouObrázek
Luxorka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Myšáček†, Cipísek a Barnabášek, Fanoušek, Jonatánek†..
Chovatelská stanice: Potkaní Tým

Příspěvekod Terez » 30 říj 2008 18:57

Holky a kde kupujete ty Candies? ja je jeste nikde nevidela...jsem z rahy, zatim jsem na ne mrkala v petcentru na andelu a flore a u nas ve zveraku na drinopolu a nikde nic :x docela bych je vyzkousela...
Terez
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: CIPÍSEK von Zverrrimex Stížkov: D, stst standard, black, solid
KARNEVAL z CHS Algernon: D, srst standard, russian blue burmese, self

Za Duhovým mostem:
Kryštůfek z CHS Utahraptor: D, srst standard, mocha, solid
Rozárka: D, srst standard, americká modrá,solid
Barnabášek ( Bonitas) z Hůrky:D, velveteen, black, varieberk

Příspěvekod Luxorka » 01 lis 2008 03:22

Terez píše:Holky a kde kupujete ty Candies? ja je jeste nikde nevidela...jsem z rahy, zatim jsem na ne mrkala v petcentru na andelu a flore a u nas ve zveraku na drinopolu a nikde nic :x docela bych je vyzkousela...

Terez, já je v Brně kupuju ve Zvěrokruhu ve Vaňkovce, ale třeba v Pardubicích taky nevím, kde je mají, takže pokud máte ve městě Zvěrokruh ( je to velký řetězec), tak tam se poptej.. Jinak prostuduj web http://www.candies.cz/koupit_cz.html .. A třeba si je nech poslat z e-shopu. :up:
ObrázekPets name: McLoomilouObrázek
Luxorka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Myšáček†, Cipísek a Barnabášek, Fanoušek, Jonatánek†..
Chovatelská stanice: Potkaní Tým

Mňamky pro psy

Příspěvekod anisek » 08 lis 2008 10:09

S mikýskem jsme právě objevili novou mňamku jde o pufovane krekry z rýžové mouky. Vyrábí je firma CANDIES . Maji ruzne příchutě (např.: piškot , ovoce , nebo plněné) Pytel (130g) piškotovejch se koupí do 40 korun.

Vzorky zdarma můžete objednat na http://www.candy.cz/soutez/specimen.php , opravdu přišly dva malý pytlíčky těch krekrů a 3 pytlíčky granulí pro kočky a psy .

Sloučena dvě témata a promazán offtopic - nevi
anisek
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mickey(2011) , Richard(2011), Maličká Macinka

Re:

Příspěvekod Kukla » 09 lis 2008 09:54

Make píše:Asi se Vám budu zdát divná,ale když vidím reklamu na Candies,mám rudo před očima.Sice žraločí chrupavka zřejmě přitáhne větší pozornost lidí a tím víc to budou kupovat,ale přemýšleli jste někdy,jak se získává chrupavka ze žraloka?Protože žraločí maso zas tolik na odbyt nejde,toho žraloka prostě vytáhnou z moře,uříznou mu ploutev a hodí zpátky,co s ním,že.. no a on se utopí. Důležité složky chrupavky,jako chondroit sulfát a glukosamin sulfát,jsou obsažené jak ve žraločí,tak kravské,prasečí chrupavce,tak moc nerozumím tomu,proč se tedy tyto komponenty do Candies nepřidávají z těchto druhů,když stejně většina se chová pro masné účely.Možná to zní hnusně,ale vnímám to tak,takže Candies určitě kupovat nebudu!

Já teda nevím, jak to vyrábějí a z čeho, ale pokud mě vědomosti neklamou, tak žralok má chrupavku v celém těle místo kostry a nejen v ploutvi, ne? Když si dáš žraločí steak, tak uprostřed bude chrupavka. Tak mi přijde, že by to bylo neefektivní, když už žraloka chytí, že by zase vyhazovali tu větší část chrupavky, i kdyby maso nechtěli (což si taky nemyslím, ale nic o tom nevím).
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Re: Candie´s

Příspěvekod Sjů* » 20 pro 2009 10:00

U nás jsem ještě nenašla jiné, než takové ty žraloky, nebo co to je :lol: Začali jsme to kupovat psovi, tak to teď dostávaj i holky jako pamlsek, ale těm to chutná víc, psisko je rozmazlené :angel:
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod Dyfflin » 01 bře 2014 18:41

Tak my máme zatiaľ vyskúšané ovocné, piškótové a karamelové. Chystám sa na syrové. Piškótové (žraloci) chutia mojim viac ako ovocné (ružové sloníky) a karamelové zbožňujú všetci :lol: aj pes, aj ja aj brat :lol: polku sáčku vždy vyjem :angel:
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod Elerían » 01 bře 2014 19:15

My sme mali tie klasické veľké kocky na koňoch, ale kone na to prdeli, normálne to vypľúvali... :D Ale teraz som skúsila z Rodentie objednať malý sáčok ovocných potkankom, zatiaľ úspech a aj kobyla to zdlabla. :) Len mi to príde dosť slané - pre koňa okej, ale pre psa alebo potkyša mi to príde vo väčšom množstve nevhodné, predsa len sú to zvieratá, čo sa nepotia, soľ im netreba.
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod Dyfflin » 01 bře 2014 20:13

Mne neprišli slané.. :smi:
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Předchozí

Zpět na Pamlsky