Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

oplatky/ sušenky

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

Re: oplatky/ sušenky

Příspěvekod Terez » 14 led 2009 15:46

ten obrazek mi nejde zvetsit, ale vypada to, ze by to mohlo byt ono, jeee, takze jsou to asi puvodne susenky pro lidi :evil:
Terez
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: CIPÍSEK von Zverrrimex Stížkov: D, stst standard, black, solid
KARNEVAL z CHS Algernon: D, srst standard, russian blue burmese, self

Za Duhovým mostem:
Kryštůfek z CHS Utahraptor: D, srst standard, mocha, solid
Rozárka: D, srst standard, americká modrá,solid
Barnabášek ( Bonitas) z Hůrky:D, velveteen, black, varieberk

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 14 led 2009 17:07

Že by se všechny zverimexy spikly? :lol: Já je taky kupuju psovi a klukům a pán v obchodě tvrdí, že jsou pro zvířata, ale že je jí i jeho vnuk. :smi: To by snad ale neprodávali kdyby to bylo původně pro lidi, ne? :|...Každopádně zvířátkům evidentně chutnají a oni si s tím hlavu nelámou. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod PxNxDx » 14 led 2009 19:00

Cayro: jj to jsou přesně ony, co jsem měla na mysli :D Tak já nevim, je mi to fuk. Mě chutnaj a když chutnaj aj zvířatům proč ne? Asi jsou prostě dobrý :up:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod eva.jingle » 14 led 2009 20:30

Terez buď v klidu,podle mě jsou to tyhle ;) ,zvířecí : http://chovatel.e-nakupy.cz/psi/pamlsky ... -250g.html
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod kawi » 14 led 2009 20:45

chester, za kolik je kupujes, prosim te? bych te kdyztak poprosil o koupeni treba kila, jestli to je fakt zdravejsi nez piskoty :up:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod PxNxDx » 14 led 2009 20:47

Mám pocit, že Eva to rozskla, tak se to vyjasnilo. Oboje sušenky vypadaj steně, ale oboje maj originál pytlík pro lidi/zvířata :lol: takže se v duchu omlouvám všem zveráčům a pokud to není jedna a ta samá firma co jen vyrábí dvoje různý obaly :roflcry: tak je všechno v pořádku :whistle:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Terez » 14 led 2009 23:48

jupii, evi, jsou to ony :up: tak je to fajn, ze je to preci jen pro zvirata :roflcry:
kawi, kdybys mel cestu do prahy, tak se urco vypalti zkusit toho mlsneho kocoura, oni jich davaji vazne moc...uz jsem psala v prvnim prispevku, ze jsem jich chtela za 30 kc ( tzn kdyz jedna susenka stoji 0,50 kc, tak by jich melo byt 60 a pan nam jich dal za 30 kc kolem 200...kdybych se vypravila na nejaky sraz, mohla bych je urco dovest :P
Terez
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: CIPÍSEK von Zverrrimex Stížkov: D, stst standard, black, solid
KARNEVAL z CHS Algernon: D, srst standard, russian blue burmese, self

Za Duhovým mostem:
Kryštůfek z CHS Utahraptor: D, srst standard, mocha, solid
Rozárka: D, srst standard, americká modrá,solid
Barnabášek ( Bonitas) z Hůrky:D, velveteen, black, varieberk

Příspěvekod chesterfield » 15 led 2009 10:37

přiznám se , že netuším kolik tam v Hornbachu stojej, já to tam neřeším, jedu po boxech plním pytlíky hažá na váhu a pak nechám zbytek důchodu na pokladně. :lol:
ale až pojedu tak vemu i pro tebe, já jich mám už málo jinak bych se rozdělila.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Káča » 18 led 2009 18:33

Terez píše:fakt? pan nam to prodaval jako pamlsky pro zvirata :x ja se divila, ze to nebylo v zadnem obalu...takze je to kači normalne pro lidi??? :shock:

no tohle prodávají v delvitě pro lidi, vážně. občas si to kupuju ke sváče do školy :smi:
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Předchozí

Zpět na Pamlsky