Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kombucha

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

Kombucha

Příspěvekod Gachna » 08 úno 2007 14:27

Nevím jestli se to tu řešilo.. ale nalila jsem dneska Holly do napaječky kombuchu... nemůže jí to nijak uškodit že ne?
Docela jí to jelo
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mája » 08 úno 2007 14:59

Gachna píše:Nevím jestli se to tu řešilo.. ale nalila jsem dneska Holly do napaječky kombuchu... nemůže jí to nijak uškodit že ne?
Docela jí to jelo
Ty pěstuješ kombuchu? :D No...já bych jí to moc nedávala..kvůlivá čaji...
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Gachna » 08 úno 2007 15:11

Ne ještě nepěstuju ale asi se do toho pustím. Tohle byla koupená. TAkže jí to radši dávat nemám.. no.. tak zkusila to no... :whistle:
Vím, že se nenaučí mluvit, ale čekám, kdy po mě zase hodí ty svoje rozumný oči, dá mi najevo že mě chápe, kousne mě do prstu a srozumí mě s tím, že mě má ráda i když jsem jenom člověk...
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Mája » 08 úno 2007 15:14

Já jí pěstuju...sic ta domácí je o hodně silnější, když vidím,jakej dělám čajovej závar...nevím, jak dělají tu kupovanou...každopádně bych jí toho moc nedávala. Ono by jí to asi nic neudělalo...jsou to jenom bakterie...ale je v tom taky malé procento alkoholu. Oizule se mi vždycky snaží narvat hlavu do skleničky, ale já ji radši uklízím :D
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Gachna » 08 úno 2007 20:51

jj všimla jsem si že pěstuješ... Sice je tu založený téma, ale až budu bezradná máš mě na krku a budu prosit o rady... :whistle: :oops: :wink:
Gachna
Superpotkan
Superpotkan

Zpět na Pamlsky