Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

dropsy

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

dropsy

Příspěvekod Phoebe » 01 zář 2006 20:47

Mlsoun je milovaný, ale jen Spinatti, Carotti apod. Teď jsem poprvý viděla i ředkvičky, hurá. Co Myšákovi naprosto nejede jsou veškerý dropsy.

Otázka trochu mimo - za kolik kupujete krabičkou mlsouna špenátek apod.? Já za 16Kč (v Třebíči), ale tady v Praze jsem ho viděla nejmíň za 25 :?

Přesunuto z jiného tématu - nevi
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod chesterfield » 01 zář 2006 20:48

S podivem jsem koukala jak zbaštili mrkvičkové dropšíky od Phoebe. Ale to bude asi tím, že jsou od Phoebe od ní sežerou všechno mršky :lol: :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Louisianka » 02 zář 2006 11:39

Phoebe píše:Mlsoun je milovaný, ale jen Spinatti, Carotti apod. Teď jsem poprvý viděla i ředkvičky, hurá. Co Myšákovi naprosto nejede jsou veškerý dropsy.

jojo Phoebe, Mlsounek je fajn. Fazolka ho dostala k vánocům aod mýho bráchy a švagrové :lol: a zezačátku sice byla trošku rozpačitá, ale pak taky zachutnal. A těm mým mrnouskům zatím moc dropsíky nelezou, tak zkusíme taky nějakýho mlsounka :)
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod Bethan » 04 zář 2006 15:17

u nás teda jedou na odbyt jen kočičí dropsíky s lososem, ty teda chutnaj :) a pak psí čokoláda...ale suchary, to ee
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Mlsoun

Příspěvekod seekorka » 11 zář 2006 12:48

Tak jako sme se rozsoupli a ve zverokruhu v Plzni sme koupili ruzne pochutiny pro potkysky .... ze mi ruka neupadla kdyz sem sahla po mlsounovi :x

Jablecnej ani nahodou

Spenatovej kdyz jim dam pistol k hlave a nebudou mit tri dny nic k jidlu tak mozna

Mrkvovej jedinej tak nejak ozobnou ..

natural s vajickem bez povsimnuti

Nejake Bollies (ruzove kulicky nevalne chuti -ano opet sem ochutnala, vyjimecne v tom nebyl pr¨sanej popel - ale uvedena repa se jen prosla okolo) - pripomina mi to otvoco krmeni na ryby -bez chuti a bez zapachu jak se u nas rika.

ceny kolem 17-27 kc ...

a este sme neotevreli nachos ..odhaduju ze chutnat budou ..pac po takovych vecech je u nasich prdelek shanka:) casem dodam fotky produktu ... (jinde sem to nevidela pet center apod.)
Že jsem nebyla kluk, Rozinka a Alice ( Piškot a Elvíra také ) jsou jak na setrvačník, měla bych z toho větší potěšení :-)
seekorka
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Sedulka » 11 zář 2006 17:10

No tak vidíš každý potkan je originál :roflcry: Moje myši by se po Mlsounovi utloukly, bez ohledu na příchuť.Ale jablečnej jsem ještě neviděla, musím to napravit!
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod Phoebe » 11 zář 2006 18:49

Já si na jablečnej a jahodovej ani netroufla, pan Myšák naprosto nenávidí ovoce a dost pochybuju, že by to u tohohle bylo jinak :)
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 11 zář 2006 18:49

Za to jsem jednou narazila na ředkvičkovej (po kusech), ten mu jel, ale nemůžu teď sehnat krabičku :(
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod seekorka » 11 zář 2006 20:10

jahodovej sem nebrala a mrkvovej cistej tusim taky ne ...protoze kdyz sem mrkla na zadni stranu byla tam napsana pouze esence -cili zadny ovoce ..a na to sem jim muzu z vysoka vite co :-)))

radsi jim dam hroznovy vino nebo rajce ..sice sme u nekde cetla ze rajcata snad nejsou doporucovany (nekdo tu daval odkaz kde to bylo napsane) ale nevim cim by rajce uskodilo - zady jedinec nesni cele rajce (max cherry:-) )

a nebasti ani tu slupku takze je to pro ne podle me ok :)

ale to uz neni moc o smesich :-) chichi

podle me ten mlsoun a podobne doplnky ...je to jen o tom elsi na to mrnouse naucite uz od mala...holky to v 8mi mesicich uz nenaucim ... maj radsi jine veci :)
Že jsem nebyla kluk, Rozinka a Alice ( Piškot a Elvíra také ) jsou jak na setrvačník, měla bych z toho větší potěšení :-)
seekorka
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod poklad » 12 zář 2006 11:46

No moje holky teda z mlsouna taky moc nadseny nejsou, meli jsme jogurtovej, to jo ten teda vezmou ale jablečnej....... časem ho sežerou, ale radost z něj nemaj.
poklad
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod seekorka » 13 zář 2006 15:23

jak rikam, nejlepsi sou dropsy ...med bo jogurt ...nic jinyho nejsou ochotny o sve vuli bastit s takovou radosti a chuti :-)
seekorka
Skákavka
Skákavka

dropsy

Příspěvekod Tara » 13 zář 2006 16:22

no vidis a kluci o dropsy-medovy,jogurtovy..tropicky ovoce..jablko,banan..nejevi zadny zajem :roll:
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Dropsy

Příspěvekod Louisianka » 13 zář 2006 18:58

Fazolka do sebe házela dropsiky po stovkách (přeháním!), ale zatím zjištuju, že klučinům dropsiky taky moc nechutnají :/ Jako ďobnou do toho, ale žádnej zázrak prej! :D
KOCOUR:Mohli bysme ho vidět?
RIMMER: Vidět koho?
KOCOUR: Toho krále.
RIMMER: Máte kouzelný koberec?
LISTER:Jo, malej třísedadlovej.
RIMMER: To mi teda vysvětlete. Chcete letět na kouzelném koberci za králem bramborových lidí a prosit ho, aby vás propustil, a tvrdíte, že jste úplně zdraví?! Řek` bych, že za tohle vyfasujete dvě hodiny BK.
LISTER: A co je to BK?
KOCOUR: Musel ses ptát?
RIMMER: Zkrátka... Bez Kyslíku. Dvě hodiny žádný kyslík. To vás odnaučí bláznění.
Louisianka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Blueberry, Cofi a Himi z Chs NippyLand :}

Příspěvekod zulu » 13 zář 2006 21:13

u nás jsou dropsy jediná věc na které je nalákám v každé situaci. hlavně med a mlíko, a jogurtové.
když jsem je vzala na sraz, bunny od make tam ulovila skoro celý pytlík :lol: super pohled :)
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod seekorka » 14 zář 2006 10:09

Tak zmena .... od pritele si toho Mlsouna berou :cry:
V Plzni si nevzaly ani Ň :roflcry:
seekorka
Skákavka
Skákavka

Další

Zpět na Pamlsky