Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Přesnídávka

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

Přesnídávka

Příspěvekod Dandali » 26 led 2008 15:00

Nikde jsem to tady nenašla - nevíte, jestli se může mrazit přesnídávka? Zkoušeli jste to?
Že se potkyšům dává jsem se dočetla i vyzkoušela.
Ale sama to moc jíst nepotřebuju, tak jsem chtěla, aby to měli na více dávek a v lednici se to má uchovávat jen 48 hodin. Oni by to možná spucovali za tu dobu klidně celé, ale raději bych, aby to měli po menších množstvích déle. Jo a jde mi o kupovanou přesnídávku (k dělání vlastní jsem se ještě nedostala).
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)

Re: Přesnídávka

Příspěvekod Haslerka » 26 led 2008 17:46

Mno jediný problem muže byt ztráta některých vitaminu, ale jinak mylsim neni problem...nic by to s ni nemelo udelat-je to to same jako se prodava treba mrazena ovocna dren:)
Ale doporucila bych kupovat nedoslazovanou presnidavku...uz tak je v tom dost fruktozy.
A doporucuju zkusit i ty detske masovo-zeleninove prikrmy, moje holky je milujou..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Dandali » 26 led 2008 20:02

jo, dívala jsem se na tu, kteoru mám doma a je tam dvacet procent cukru :roll: což se mi teda vůbec nelíbí :? (jaksi mě nenapadlo se na to podívat, když jsem ji kupovala)
tak ji asi sním já a jim dám jen ochutnat a pak jim koupím nějakou bez cukru

masozeleninovou dělám sama :-) a setkala se s nadšením :-)
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)

Příspěvekod eva.jingle » 26 led 2008 20:21

No teď prodávají takové balení bio přesnídávek,myslím že od Hamé-jsou v tom dvě přesnídávky a takoví rýžoví medvídci-kupuju to dceři a je dobrá...tak tam by nemuselo být moc cukru(snad),když je Bio..
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Haslerka » 26 led 2008 22:02

Mno já vzdycky kupovala neslazenou presnidavku normalne od hamé nebo co to bylo..nemaj ji vsude, ale v nejakym vetsim marketu by ji meli mit..musi se poradne prohlednout regal, vetsinou to neni nijak vyrazne oznacene jako neslazene...bio klidne muze byt slazena, kdyz to bude biocukr:)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Zpět na Pamlsky