Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Tyčinky

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

Příspěvekod nettle » 21 lis 2006 16:27

mikka píše:
nettle píše:U nás nejedou vůbec žádný....maximálně po tom holky šplhaj... :roll: :wink:

a zkoušela si masový :wink: ? Moje taky všechny odmítaly, ale jak ucítily masový tak byly obě tyčky během dvou dnů pryč :)

No ty jsem nezkoušela...jsem je ještě nikdy neviděla (možná kvůli tomu, že jsem netušila že existujou masový :wink: ) Zkusím se podívat, nevíš od jaký to je firmy? :lol:
Bůh není, snažila jsem se uvěřit, ale pokaždý, když už mě skoro dostal na svou stranu, stalo se něco, takové to něco co vás utvrdí v tom, že víra v boha je absolutní blbost...
nettle
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Alinka a Sárinka

Příspěvekod mikka » 21 lis 2006 16:40

nettle píše:
mikka píše:
nettle píše:U nás nejedou vůbec žádný....maximálně po tom holky šplhaj... :roll: :wink:

a zkoušela si masový :wink: ? Moje taky všechny odmítaly, ale jak ucítily masový tak byly obě tyčky během dvou dnů pryč :)

No ty jsem nezkoušela...jsem je ještě nikdy neviděla (možná kvůli tomu, že jsem netušila že existujou masový :wink: ) Zkusím se podívat, nevíš od jaký to je firmy? :lol:

Tak to si právě nepomatuju :roll:
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Sedulka » 21 lis 2006 18:01

To je škoda, masový bych taky vyzkoušela...
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod Tikka » 21 lis 2006 18:33

Ja jsem dnes dotahla domu sojovy od vitapolu a holky se tvarej, ze to prej i ujde :-)
nabizeli mi jeste syrovy...
Všichni okolo jsou blázni, jen já jsem letadlo.
Tikka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mardotka » 23 lis 2006 19:13

Tak jsem holkám v Tescu koupila ovocnou tyčku pro papouchy. Měli i pro hlodavce, ale mě zaujalo ovoce. Jmenuje se to "Kolba" od Nestora. Nemůžu říct, že by se holky o to rvaly, ale jak tu někdo podotkl, když není nic lepšího, aspoň teda tohle :x .
Mardotka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Helinka » 25 lis 2006 17:44

Teda masovy zni zajimave, to sem ece nevidela, docela rada bych to zkusila. Jinak holky stangle docela basti (nemame teda problem ani se zrnim :roll: ). Kupuju od LOLO pels (nejvic jim jednou asi medovy a oriskovy), je jich strasne moc druhu a nejsou vubec drahy - dve tycky kolem 25-30 korun.
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Tyčinky

Příspěvekod Nefertity » 31 pro 2007 14:08

Tak to šoupnu třeba sem, nechci zakládat nové téma.

Konečně se mi podařilo přemoct mlsnost mých potkaních potvor a našla jsem tyčinku, která jim chutná - http://animalia.pl/produkt.php?id=7922 :D (nenašla jsem to v čj, ale vypadá to úplně stejně). Během pár dnů je ohlodaná na dřevo ;)
Složení: cereálie, ovoce, rostlinné deriváty, ořechy, med. řasy (celá tyčka je polepená takovýma malýma kuličkama)
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Re: Krmné směsi - recenze:-)

Příspěvekod chesterfield » 31 pro 2007 16:29

Jojo, tak přesně tuhle ohlodali také, jinka to tam vždy visí jako dekorace :roll:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Re: Krmné směsi - recenze:-)

Příspěvekod Sharkie » 31 pro 2007 16:44

Tak ja nech im tam zavesím čokoľvek, tak sa na to vždy vrhnú, ako keby už týždeň nežrali. Teraz im tam asi deň vydržala vysieť kokosová tyčinka a tú mi zjedli skoro aj s paličkou :roll:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Re: Tyčinky

Příspěvekod myjka » 01 led 2008 13:32

Nevidim dovod preco nezalozit temu o tycinkach :)
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod Haslerka » 01 led 2008 13:52

Moje holky taky papají snad všechny tyčky...krome tech nejlepvnějších, ale i ty jim obcas dávám když odjíždím na víkend, aby měly kdyby nahodou dožraly z misek..
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod atizi » 04 led 2008 19:04

Já koupila od vitapolu slaninovou... Toho si Rozárka ani nevšimla.. a když jsem si přivezla Sisi, tak jsem tam holkám dala ještě sýrovou taky od vitapolu... a ta už je za dva dny skoro ohlodaná... :) takže sýr ano, o slaninu ty mršky nestojí :)
atizi
Růžovka
Růžovka
Potkani: Rozárka, Sisi

Příspěvekod eva.jingle » 04 led 2008 19:09

U nás slaninová lolopets u děvčat bez povšimnutí,chlapci sežrali bez výhrad a hned ;)
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Sharkie » 04 led 2008 19:18

No mne zatial jedli všetky ;) Kupujem hlavne Vitapol, lebo sa mi páči ten umelohmotný háčik, ktorý sa len nastrčí na mrežu a poriadne drží.
A najrýchlejšie zmizla tá kokosová, akurát tie moje potvory malé nakoniec sundali aj to ohlodané drevo s háčikom, schovali ho do podstieľky a tvárili sa nevinne akože prečo som im tam nič nedala. A ja hlupáčik som im na chvíľu aj naletela :roll: ale len dovtedy, kým som zistila, že žiadnu tyčinku už nemám a že ju teda museli už zlikvidovať :roflcry:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Zmyzulka » 13 led 2008 12:09

atizi píše:Já koupila od vitapolu slaninovou... Toho si Rozárka ani nevšimla.. a když jsem si přivezla Sisi, tak jsem tam holkám dala ještě sýrovou taky od vitapolu... a ta už je za dva dny skoro ohlodaná... :) takže sýr ano, o slaninu ty mršky nestojí :)

přesně! sýrová hned pryč, slaninková si dloooouho poležela v kleci ;)
Zmyzulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Emise Od Máji
Fooobíí Od Máji
Myrrh DarkSpirit
Drahokam z Fooobie
Elfí sen z Fooobie
Framykoin z Fooobie
Chovatelská stanice: Fooobie

PředchozíDalší

Zpět na Pamlsky