Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Tyčinky

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

Štangle

Příspěvekod Mája » 20 lis 2006 20:07

Nikde jsem tohle téma nenašla, tak jsem ho založila, protože mě zajímá, který štangle jsou u vás nejoblíbenější, abych věděla po čem sáhnout. Mám jedny od Sonnenlandu a ta se moc neujala, pak jsem koupila Ořechovou od Vitapolu pro činčily. Ta už je celá sežraná, co mě ovšem zajímá, je čím se to na ty klacíky lepí...doufám, že ničím jedovatým... :wink:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod zulu » 20 lis 2006 20:23

u nás celkem uspěla nějaká ovocná, asi od tukana. jiné myslím moc nechutnaly..
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Sedulka » 20 lis 2006 20:28

Tak tyčky se u nás neujaly - zkoušela jsem od Sonnenlandu - zeleninové i ovocné a pak myslím od Tukana ovocné - nežraly ani jedny, tak jsem je pak už nekoupila.Moje myši nežerou zrní ani normálně, natož aby se obtěžovaly loupat ho nalepené z těch dřívek.. :D
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod Mája » 20 lis 2006 20:31

Sedulka píše:Tak tyčky se u nás neujaly - zkoušela jsem od Sonnenlandu - zeleninové i ovocné a pak myslím od Tukana ovocné - nežraly ani jedny, tak jsem je pak už nekoupila.Moje myši nežerou zrní ani normálně, natož aby se obtěžovaly loupat ho nalepené z těch dřívek.. :D
Aha...mám takovou zlou předtuchu, že opravdu nemám potkana a něco je špatně...jen nevím co. :roflcry: :whistle:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod mikka » 20 lis 2006 20:31

Tak já jich vyzkoušela plno , ale žádné se ty moje prdky ani nedotkly :x Ale ted jsem jim koupila asi za 30 kč spešl pro potkany s masem a o ty se holky málem porvaly :lol:
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Sedulka » 20 lis 2006 20:32

Mája píše:
Sedulka píše:Tak tyčky se u nás neujaly - zkoušela jsem od Sonnenlandu - zeleninové i ovocné a pak myslím od Tukana ovocné - nežraly ani jedny, tak jsem je pak už nekoupila.Moje myši nežerou zrní ani normálně, natož aby se obtěžovaly loupat ho nalepené z těch dřívek.. :D
Aha...mám takovou zlou předtuchu, že opravdu nemám potkana a něco je špatně...jen nevím co. :roflcry: :whistle:
:roflmao: :roflcry: :roflmao: :roflcry: :roflmao: :roflcry:
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod dooky » 20 lis 2006 21:33

no tak my momentálně frčíme na medovejch od Granumu...celkem ujdou ale od tý samý firmy ale ovocný měly větší úspěch...
Rozum je světlo, kterým má být příroda osvětlena a ne zapálena...
dooky
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod očko » 20 lis 2006 22:00

Eh...Majuš..když byl Shima malý prťe všimla jsem si, že se chová uplně totálně jinak, než všichni ostatní potkani..to co oni dělaj..to on nedělá..a to, co nedělaj..on dělá :lol: :lol: :lol: Ale už je to celkem (v něčem) v pořádku..ale ty tyčky se u nás ujali...v každém provedení, a v každé chuti...ake nejvíc medový... :wink: Ale teď nevim..myslím, že se to lepí nějakou nejedovatou , poživatelnou směsí...možná i něco s medem :wink:
očko
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Shimonek- uz je za duhovym mostem :-(
Marlenka s Rozarkou :)

Příspěvekod angua » 21 lis 2006 09:01

Kdysi sem zkousela Bertu na tycky naucit, ale nejak se jich bala..chodila kolem nich v kleci obloukem :lol: A holkam je ani nedavam - Marenka by urcite Barci zavidela :whistle:
angua
Růžovka
Růžovka
Potkani: Buggie (Buggie of Navel)
Pupík (zverimex)

Příspěvekod Mardotka » 21 lis 2006 09:16

Kupovala jsem Majdě a Jůlině. Těm chutnaly, ale křečkovi víc. Bohužel po nich strašně tloustl, tak je měl na příděl. Katy a Sáře jsem je ještě nekoupila. Budu to muset napravit.
Mardotka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod refugee.ph » 21 lis 2006 11:41

Já bych řekla že s tyčkama sklidím větší úspěch než se zrním.když je nouze a f kleci nejsou žádný pochoutky tak mizí docela rychle..akorát si nemůžu fzpomenout co je to za značku.
refugee.ph
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Margot » 21 lis 2006 16:16

U nás jedou ořechové s medem a ovocné. :wink:
Margot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod nettle » 21 lis 2006 16:20

U nás nejedou vůbec žádný....maximálně po tom holky šplhaj... :roll: :wink:
Bůh není, snažila jsem se uvěřit, ale pokaždý, když už mě skoro dostal na svou stranu, stalo se něco, takové to něco co vás utvrdí v tom, že víra v boha je absolutní blbost...
nettle
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Alinka a Sárinka

Příspěvekod mikka » 21 lis 2006 16:25

nettle píše:U nás nejedou vůbec žádný....maximálně po tom holky šplhaj... :roll: :wink:

a zkoušela si masový :wink: ? Moje taky všechny odmítaly, ale jak ucítily masový tak byly obě tyčky během dvou dnů pryč :)
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Mája » 21 lis 2006 16:27

Já se na masový chystám, jestli teda nějaký potkám...ale asi to budu muset dávat Oizině na příděl, abych si zas nemyslela, že mám doma těhuli...
Mája
Žabička
Žabička

Další

Zpět na Pamlsky